XIII Finał WOŚP

Dzyndzel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 21:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: R-rz

XIII Finał WOŚP

Post autor: Dzyndzel »

Czy macie zamir kwestować? Ja bym chciał ale chyba nie bede:( bo nie ma żadnych ogłoszeń w moim miescie niby jest na oficjalnej liscie sztabow ale nawet jesli terazby zrobili zebranie to juz zapuzno. W raciborzu( tu mieszkam) w tamtym roku kolo co byl szefem sztabu zamiast przelac pieniądze do warszawy to na giełdzie przez 3 miesiącze nimi operował, chyba dlatego nie bedzie u mnie w tym roku.
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

XIII Finał WOŚP

Post autor: Zlodiej »

ehh .. zawsze chchiałem być wolontariuszem ... ale jakoś nigdy nie było okazji :]

w tym roku wreszcie sie udało ... :]
Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

XIII Finał WOŚP

Post autor: Nostry »

Ja jakoś Jurka nie kocham. Wolę pomagać bardziej bezpośrednio, pracuję z upośledzonymi dziećmi jako wolontariusz.
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

XIII Finał WOŚP

Post autor: Zlodiej »

a co tu ma miłoś do Jurka ?

Czy ktoś to robi z myslą o nim czy o potrzebujących ?? bo mi sie zdaje ze z myślą o potrzebujących ... a skoro on cos takiego oprganizuje to jest szansa pomoc ...
Gusia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2004, o 00:06
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Łódź

XIII Finał WOŚP

Post autor: Gusia »

Od czasu do czasu włączam się w różne wolontariaty, ale akurat nie tutaj - chyba za dużo już słyszałam o różnych aferach fundacji Owsiaka i jakoś mu nie ufam... działam trochę w zhp i w ten sposób pomagam, także chorym i niepełnosprawnym
Ptolemeusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: 11 lip 2004, o 18:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jarosław/Kraków
Pomógł: 2 razy

XIII Finał WOŚP

Post autor: Ptolemeusz »

Ja nie jestem pewien ale u nas Zlodiej to chyba nigdy nie było WOŚP.
Wiem natomiast że zawsze była Mała Kapela Gorących serc.
Czyli takie regionalne wydanie tamtego ale chyba nie połaczone z WOŚP w żaden sposób.

Ale i tak nie to jest istotne, ważna jest pomoc!
Niezależnie od formy.

Brawo chłopaki! no i dziwczyny
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

XIII Finał WOŚP

Post autor: Zlodiej »

a ja mowie ze było ??
Jest okazja to sie zapisałem ...
Co do czystosci takiego rodzaju akcji to akurat czego wszyscy sie Jurka czepiają? przeciez to nie jet wyjątek a raczej tego jest masa ... moze wogole skoro oszukują to nie pomagać ?? tak by było najlepiej ...

Najlepiej byłoby pomagać na codzien a nie raz na rok jak jest specjalne świeto a potem czepianie sie tego wydarzenia

Ehh ale jak to na codzien jak widzicie człowieka któremu kilka nieszczesliwych chwil rozpie*** życie i gosc nie miał jak sie podnieś a teraz mieszka na ulicy i wyglada jak wyglada to jakie myśli ? albo zachowanie bo z tego co widze to najlepiej powiedziec spier*** I podobnych sytuacji można mnożyc dopóki to nie spotka nas samych ...

bleh

Wybaczcie ze to mało czytelne ale mnie to już wszystko dobija ... skoro on jest taki fee to prosze bardzo samemu zrobić coś w stylu WOŚP coś co bedzie niektorym nie na ręke... i spowodować ze wokół waszej WOŚP nie bedzie ani jednej aferki ...
Gusia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2004, o 00:06
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Łódź

XIII Finał WOŚP

Post autor: Gusia »

Ehh ale jak to na codzien jak widzicie człowieka któremu kilka nieszczesliwych chwil rozpie*** życie i gosc nie miał jak sie podnieś a teraz mieszka na ulicy i wyglada jak wyglada to jakie myśli ? albo zachowanie bo z tego co widze to najlepiej powiedziec spier*** I podobnych sytuacji można mnożyc dopóki to nie spotka nas samych ...
Zlodiej, mów za siebie - z tego, co czytasz z naszych postów, chyba nie możesz wywnioskować, co myślimy i jak reagujemy, prawda? No właśnie.
coś w stylu WOŚP coś co bedzie niektorym nie na ręke... i spowodować ze wokół waszej WOŚP nie bedzie ani jednej aferki ...
Takie organizacje istnieją, tylko o nich nie wiesz. Dobrze, kiedy ktoś pomaga, niedobrze, kiedy wykorzystując dobre serce innych, zbija kasę... A tak naprawdę jedynymi osobami, które działają całkowicie bezinteresownie jesteśmy my - wolontariusze.
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

XIII Finał WOŚP

Post autor: Zlodiej »

Ja nie pisze o was .. czy napisałem tam że pani Gusia tak robi ??
NIE
Ale czasami widze takie sytuacje wieć napisałem ...

przecież ja dla niego kasy nie zbieram tylko dla potrzebujących i to robie dla siebie niewazne ktoby WOŚP nie prowadził czy Jakis jurek czy paweł itp

zresztą nieważne ... zapisałem sie bo chce pomóc i tyle ...
Gusia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2004, o 00:06
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Łódź

XIII Finał WOŚP

Post autor: Gusia »

Jak nie mówisz do nas ( w tym do pani Gusi! ), to nie zwracaj się do nas ("na codzień jak widzicie"). Proste. Dobrze, że pomagasz. I nie musisz się od razu gorączkowac - więcej luzu...


A na zdjęciu wyglądałeś nawet w miarę sympatycznie - dziwne
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

XIII Finał WOŚP

Post autor: Zlodiej »

Ojć to taki odruch ...

Ja moze i słodko wygladam ale charakter skopany za miły jestem ... tylko jak sie zdenerwuje ...

Szkoda tylko ze u nas angażuje się w to tylko młodzież alternatywna i harcerze
Awatar użytkownika
g
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1552
Rejestracja: 21 sie 2004, o 16:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 59 razy

XIII Finał WOŚP

Post autor: g »

idea bardzo szczytna, to musze przyznac, ale nie jest to do konca wszystko idealne. jest niedziela, ide sobie kulturalnie przez centrum Krakowa w strone kosciola i na kazdym kroku podchodza do ciebie ci wolontariusze, niejednokrotnie bardzo namolni. czasem zdaje mi sie ze na tych serduszkach powinni pisac nie "wielka orkiestra swiatecznej pomocy" tylko "odpierdol sie, juz dalem" bo to, co oni czasem robia zaczyna wkurzac niemilosiernie. nie mniej jednak co roku cos tam im wrzucam do pudelek, chociaz za jurkiem tez nie przepadam i to bynajmiej nie po rydzykowej propagandzie w telewizji trwam.
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

XIII Finał WOŚP

Post autor: Zlodiej »

Nic nie jest idealnego ... i kazdego sie mozna czepić ...

juz po kwescie ... wiekszosc ludzi spoko ... super jak na to ze pierwszy raz od 12 lat w moim miescie kochane władze łaskawie wyraziły zgode ... szkoda tlyko ze zabroniły urządzać finałowego koncertu tzn zakazały przeprowadzenia koncertu w jedynym miejscu gdzie by sie to nadawało ...

A no i kilka zabawnych sytuacji z kwestowania ...

stoimy sobie koło koscioła, a tam jakas babcia z daleka - 'Pod burdel idzcie zbierac' na cały głos ... ahhh

Albo jedna babcia sie pomyliła i wrzuciła 10 zł bo nie zauwazyła ze jestesmy z WOŚP ... chociaż trudno niezauważyc ze człowiek oznaczony po uszy i wogole ze to wOŚP.

Zaczęła sie drzeć ... to dla Owsiaka , nie pozwole, oddajcie moje 10 zł ... i poszła do proboszcza sie kłóćić ...

nie mowie juz o wyzywaniu od szatanistów itp.

Albo zadania - to wy zbieracie na wodstok zamiast łudzstok ;]

wogole taki łach leciał z niektorych ludzi ze to było bardziej załosne niz smieszne ... ale przeciez mieliśmy być usmiechnieci ciągle a nie smutni ze tacy ludzie są ...

o niektorych znajomych juz nie wspomne ...

jedyny + dla mojej juz kochanej wychowawczyni !!! całe miasto przechodziłą zeby mnie znaleźć i coś wrzucic ...

sorki ze tak niewyraznie ale zmeczony i zdenerwowany jestem ...
patryyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 4 sty 2005, o 17:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z kątowni

XIII Finał WOŚP

Post autor: patryyk »

a ja zaszalałem i dałem 200 zeta
Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

XIII Finał WOŚP

Post autor: Nostry »

Idea szczytna, ale to wstyd dla Polski moim skromnym zdaniem.
Od tego jest NFZ a nie nasze portfele. Nic nie dałem od 10 lat, i dawać nie zamierzam.
ODPOWIEDZ