XIII Finał WOŚP

Awatar użytkownika
dem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 596
Rejestracja: 5 sty 2005, o 21:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów
Pomógł: 17 razy

XIII Finał WOŚP

Post autor: dem »

Idea szczytna, ale to wstyd dla Polski moim skromnym zdaniem.
Od tego jest NFZ a nie nasze portfele. Nic nie dałem od 10 lat, i dawać nie zamierzam.

Jestem podobnego zdania ale wiesz idac po ulicy, widze jak ci ludzie zbieraja ten hajs wole dac tego zeta zeby jakiemus maluchowi pomogli bo NFZ napewno tego nie zrobi oni nic nie zrobia:| taka jest Polska; a moze ten zet uratuje jakies zycie:]
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

XIII Finał WOŚP

Post autor: Zlodiej »

ta ... widzisz ...

w sumie racja, ze od tego są specjalne organizacje tylko ze gdyby tylko na nich polegać to sam wiesz ...

chodzi o to ze jak nie lubisz jakiejs organizacjo dobroczynnej to nie dajesz ... no grzecznie mozesz poeiwdzieć spadaj albo wogole porozmawiać ... było kilku takich ludzi co poprostu pogadało i wyszło ze nie dają na zadną akcje bo poprostu tego nie lubią ...

Ale nie takie cyrki ... wydzieranie się, wyzywanie i wogole ... przeciez wszystkiego sie mozna czepić ... kazdej organizacji charytatywnej czy to popieranej bardzo przez koscioł czy to poza kosciołem ... kazdej
Gusia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2004, o 00:06
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Łódź

XIII Finał WOŚP

Post autor: Gusia »

A ja zbierałam kasę na dofinansowanie dzieciakom wyjazdów na ferie i pakowałam w hipermarkecie zakupy... Też były jazdy... Niektórzy od razu rzucali się zazdrośnie na swoje torby, zanim zdążyłam zaproponować pomoc. Inni życzyli sobie pakowanie (rachunek na 450 zeta, więc, było dośc dużo artykułów), a nie wrzucili newet 50 gr:/. A jeden człowiek dwa razy spytał, czy to na pewno nie na kościół i dopiero wtedy wrzucił złocisze:). Tak już jest, Zlodiej - wolontariuszy często traktuje się z góry, z ironią, podejrzliwie albo jak lekko głupawych. Na szczęście nie wszyscy tak robią, a niektórzy nawet potrafią to docenić...
półpasiec
Gość Specjalny
Gość Specjalny
Posty: 534
Rejestracja: 8 lip 2004, o 17:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 17 razy

XIII Finał WOŚP

Post autor: półpasiec »

ale jakby nie bylo, to jest to najlepsza ze wszystkich organizacji zbierajaca kase i nie wiem tez jak mozna mowic, ze oni oszukuja czy cos w tym stylu. Chociaz nie powiem, ze wkurzyli mnie w tym roku, za duzo kasy u nas, zeby w sri lanke pakowac? wiem, ze strasznie u nich, ale im reszta swiata da tyle kasy, ze do setnego finalu wosp tyle nie uzbiera
ODPOWIEDZ