Problem z TI-89

studenciak_
Posty: 0
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 19:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL

Problem z TI-89

Post autor: studenciak_ »

Witam,

mam problem z kalkulatorem TI-89 Titanium. Kalkulator kupiłem przez allegro, bo ceny polskiego dystrybutora są obecnie zaporowe. Sprzedawany był jako nowy, więc myślałem, że nie będzie problemów. Jednak są, być może to ja coś źle robię. Napisałem już mail do sklepu, czekam na odpowiedź. Otóż, jak wcześniej wspomniałem, kalkulator jest nowy. Postępowałem wg instrukcji - należało po prostu włożyć baterie. No i włożyłem. Po włożeniu baterii kalkulator sam, automatycznie się uruchomił. Wyświetliło się ikonowe menu. Na tym się skończyło, bo kalkulator nie reaguje na wciśnięcia jakichkolwiek klawiszy. Wyjmowałem ponownie baterie, jednak jest to samo. Czy ktoś jest w stanie coś doradzić ? Może miał podobny problem ?


...


Trochę pokombinowałem, wciskałem kombinacje <-- --> 2ND oraz wyciągnięcie baterii ) (-)

Ekran się zmienił, ale dalej nie mogę nic zrobić. Po uruchomieniu i wciśnięciu np. 2ND podświetla się "BUSY" w pasku na dole ekranu.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2012, o 20:24 przez Jan Kraszewski, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Temat umieszczony w złym dziale.
mcmcjj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 11:45
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 50 razy
Pomógł: 1 raz

Problem z TI-89

Post autor: mcmcjj »

Miałem swego czasu podobny problem z nowym kalkulatorem, niestety nic nie pomogło i trza było oddać do sklepu.
ODPOWIEDZ