Graffiti

Hlopcyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 5 gru 2004, o 21:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Racibórz

Graffiti

Post autor: Hlopcyk »

Siema! Kto się zajmuje graffiti? Kto robi jakieś wrzuty? Sam się tym zajmuje i co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

Graffiti

Post autor: Zlodiej »

Zalezy jakie i gdzie ... bo grafficiarzy niszczący mienie prywatne nie popieram ... tzw wandalism jest okropny . :] Np. po kilkutygodniowej zabawie w budowniczego ktoś odnowi budynek a na nastepny dzien jakieś często beznadziejne malunki niszcza cały wysiłek ... ehhh...
Hlopcyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 5 gru 2004, o 21:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Racibórz

Graffiti

Post autor: Hlopcyk »

Chodzi o Graffiti na pociągach, murach i na budynkach. Takie nielegale.
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

Graffiti

Post autor: Zlodiej »

No to to jest fee :]

A co ty byś zrobił jakby na twoim murze (gdzie namalowałeś zawaliste graffiti ktore zajeło ci mnostwo czasu i kasy ) jakis gość w ciagu jednej nocy nabazgrał .... i to okropnie ... malunki tego gościa całkowicie ciebie raziły itp ?... pewnie byłbyś mu wdzieczny ze zepsuł dzieło na ktore musiałeś sie nieźle napracować ...
Hlopcyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 5 gru 2004, o 21:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Racibórz

Graffiti

Post autor: Hlopcyk »

Nie wiem co bym zrobił. Dobra. Pomijamy mury. Ale co myślisz o wrzutach na pociągach lub budynkach (pomijamy zamalowywanie)?
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

Graffiti

Post autor: Zlodiej »

niektore fajnie wyglądają pod warunkiem ze to jednak jest legal
Zresztą da sie legalnie malować ... Np w Brukseli nieraz widziałem grafy zrobione specjalnie na zamówienie np przy wjezdzie na parking i to nie za małe pieniądze robione ...

baa nie trzeba daleko szukać ... w moim miescie jest kilka murków pomalowanych specjalnie na zamowienie ... no to są reklamy sklepów ale grafficiarz tez ma coś ze swojej duszy artystycznej na tych reklamach do powiedzenia i ogolnie nawet fajnie wyglada ...

ja juz sie wypowiedziałem ...

Dodał
Nie myśle ... nielegalne moga być nawet 1000 g razy lepsze :] ale to nie zmienia faktu ze jest to niszczenie czyjegoś wysiłku, czyjejś pracy...
Ostatnio zmieniony 11 gru 2004, o 18:17 przez Zlodiej, łącznie zmieniany 1 raz.
Hlopcyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 5 gru 2004, o 21:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Racibórz

Graffiti

Post autor: Hlopcyk »

Myślisz że nielegale wyglądają gorzej niż legale. Myślę, że się mylisz.!!!!!!! Są nielegale które są sto razy lepsze niż legale.
Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

Graffiti

Post autor: Nostry »

jeśli graf jest walnięty na powierzchni nieużywanej przez nikogo, np. stary mur, pustostan i jest ładny, luz. Nawet jeśli jest to przejście podziemne czy inny budynek użyteczności publicznej, tu jednak graficiarz musi mieć duże wyczucie, gdzie można a gdzie nie.
Pomalowane pociągii podobają mi się osobiście, jednak SOKowcom mniej;-)
Nikomu krzywda by się nie stała, gdyby wolno było malować pociągi. Musiałaby tylko gdzieś być instrukcja, co wolno pomalować a co nie (szyba, dane techniczne itd)
Dzyndzel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 21:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: R-rz

Graffiti

Post autor: Dzyndzel »

Słyszałemżę w Krakowie w jakiejs dzielnicy graficiarze zrobili komiks ( na kazdym murze inny obrazek). To mi sie jak nabardziej podoba ale eznadziejne podpiosy sa tylko dla szpanu i tylko oszpecaja miasto!!!!!!!!!!!
Hellz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 13 paź 2004, o 21:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:

Graffiti

Post autor: Hellz »

graffiti na legalu

"grafficiarze" posluchajcie sobie piosenki skama
ODPOWIEDZ