Hip hop

droopy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 335
Rejestracja: 21 sty 2005, o 13:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław / Suchedniów
Pomógł: 2 razy

Hip hop

Post autor: droopy »

osobiście nie lubię tej muzyki, jestem do niej trochę uprzedzony, sądzę jest w niej mało artyzmu, muzyka jest zwykle prosta i w większości robiona na kompie, nie ma muzyków, wolę muzykę bardziej skomplikowaną
jeśli chodzi o texty to też mi się nie podobają
swoją opinię wyrażam na podstawie niewielkiej próbki tego gatunku, bo jak wspominałem nie lubię hip-hopu więc wiele nie słucham więc ta opinia może odbiegać od rzeczywistości, nie bijcie za to
KarQs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 6 mar 2005, o 13:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa

Hip hop

Post autor: KarQs »

Heh dosc stary watek ale chcialem cos napisac w tej sprawie

Sam troche slucham hip hopu. Sluchalem wiele zespolow/autorow no i faktycznie jest sporo piosenek po ktorych robi sie niedobrze... Ale sa tez takie ktore sie fajnie slucha, inne maja niezly tekst a jeszcze inne obie te rzeczy

Posluchajcie np. 52 Debiec - Konfrontacje, To My Polacy, Powiem albo np dosyc niedawno nagrana piosenka przez wielu raperow "Jest nas wielu", poza refrenem nawet fajna . Albo np. ostatnio bardzo popularna piosenka Rycha Peji "Zycie Ku***skie". Piosenki DKA tez maja bardzo fajny i gleboki tekst.
W szczegolnosci nie lubi amatorskich produkcji (w wiekszosci przypadkow nedza), a z bardziej znanych tede. Ogolnie jednak zauwazylem taki fakt, ze polski rynek hip hopu nalezy do kilku glownych autorow jak: mezo, owal, peja, 52 debiec, pan duze p, ascetoholix, DKA i jeszcze pare innych, ale to sa moje osobiste obserwacje.

Uwazam wiec ze polski hip hop moze byc fajny, a nawet bardzo fajny, ale niestety jest na rynku duzo chlamu, nawet od znanych raperow.

Pozdro
emi1993
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 5 gru 2004, o 13:59
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wręczyca

Hip hop

Post autor: emi1993 »

Powiem szczerze że ja nie słucham hip-hopu i też nie ubieram się jak tamci.To jest takie głupie !!!!!!

[ Dodano: Wto Kwi 05, 2005 10:46 am ]
Ja tam w ogóle nie słucham tego hip hopu i go nielubię.to jest moim zdaniem taka nuda...
Awatar użytkownika
Maniek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 841
Rejestracja: 11 paź 2004, o 15:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Będzin | Gliwice
Podziękował: 6 razy
Pomógł: 79 razy

Hip hop

Post autor: Maniek »

emi1993 pisze:Powiem szczerze że ja nie słucham hip-hopu i też nie ubieram się jak tamci.To jest takie głupie !!!!!!
Nie rozumiem Cie to że nie słuchasz HH to nie znaczy że mozesz obrażać kogoś kto słucha tego rodzaju muzyki. Rozumiem że masz 11 lat i twoja fanką jest Britnej Spears czy jej typu podobne blądynki i stwierdzenia typu : NiO, CiO, KoFfAm ...itp są dla Ciebie COOL ale nie każdy lubi taki typ !! Ja ogólnie do HH nic nie mam (no może Amerykańskiego trochę bo nie podobają mi się 150kg. grubasy obwieszone złotem) tak jak i do innych rodzajów muzyki każdy ma swój gust, każdy ma swój charakter i wg mnie nie powinienas się wyrażać tak o innych że to jest "głupie" !!


Pozdrawiam
liu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1330
Rejestracja: 10 paź 2004, o 13:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów
Pomógł: 104 razy

Hip hop

Post autor: liu »

Z ciekawosci az spojrzalem na te konfrontacje.
[...]
U mnie zawsze dumnie
Choćby w trumnie – DĘBIEC!
Siła w żyłach pływa
Wygrywam i przegrywam
To proste
Gorzki posmak troski z Polski
Zmień we wnioski
I nagraj to potem
Raporty rap o tym
Muzyka co dzień i przed snem
Niezbędna jak tlen
Nie pale aż zgasnę jasne?
Słucham aż zasnę
Na słowa nie walczę właśnie
Znasz mnie
Patrz się w inna mańkę
Pchasz się? skończ tą bujankę
[...]
No rzeczywiscie, Norwid sie chowa=)
ODPOWIEDZ