Gdzie i jak zdobęde szkło laboratoryjne ?

da_vu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 15:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 1 raz

Gdzie i jak zdobęde szkło laboratoryjne ?

Post autor: da_vu »

Mieszkam w Siemianowicach Śląskich obok Katowic i nigdzie w pobliżu nie ma sklepu z szkłem laboratoryjnym. Nie chce kupować przez internet bo za same szkło zapłacę 50 zł a z dostawą ok. 100zł, więc wole kupić na miejscu, ale nie wiem gdzie ; /

Pzdr.
szw1710

Gdzie i jak zdobęde szkło laboratoryjne ?

Post autor: szw1710 »

Idź do apteki, takiej robiącej leki, i spytaj. Oni też tego potrzebują. Dentysta potrzebuje. Zadzwoń do laboratorium medycznego. Ktoś Ci powie. Musi być jakaś hurtownia. A w ogóle pytałeś w sklepie medycznym? Takim, gdzie sprzedają wózki inwalidzkie, termometry i inne akcesoria, specjalne pampersy itp.?
da_vu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 15:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 1 raz

Gdzie i jak zdobęde szkło laboratoryjne ?

Post autor: da_vu »

Te wszystkie sklepy zostały zaliczone przeze mnie. Szukałem w każdym punkcie i wszyscy odsyłali mnie od Gliwic, tylko jest problem bo nie wiem czy tam można te szkło zakupić u nich na miejscu a jest mi ono potrzebne na jutro, więc nie chce mi sie czekać na ich odpowiedź (napisałem do nich maila).

Pozatym pytałem się w aptece, która potrzebuje tego szkła, ale oni powiedzieli, że nie sprzedawają......
szw1710

Gdzie i jak zdobęde szkło laboratoryjne ?

Post autor: szw1710 »

Maila to mało, bo maile mało kto w firmach czyta. W każdym razie rychło nie odpowiadają. Za miesiąc możesz się spodziewać. Poważnie mówię. Zadzwoń tam, jeśli jest podany telefon.
ODPOWIEDZ