gry

Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

gry

Post autor: Undre »

Tomo pisze:Undre a grałeś kiedyś w prawdziwe RPG?? chodzi mi oczywiście o takie na karteczkach z kosteczkami i ministrem gry (...)
Owszem grałem ale totalnie mi sie nie podobało ... oczywiste jest, że do tego trzeba mieć odpowiednią ekipę, moja najlepsza może i nie była stąd zawiodłem się wtedy grając w Warhammera ... ale tak poza tym to wolę CRPG z pewnego prostego powodu - nie lubię grać z innymi w tego typu gry ( pewnie dlatego że każdy podchodzi inaczej do RPG a ja nie muszę akceptować podejścia innych ). Komputerówki są może bardziej ograniczone ale to wynika z metody ich konstrukcji, nie wiem czy kiedykolwiek powstanie odpowiedni RPG na kompie, skoro nawet rozważając takie Elder Scrolls w których niby można robić co się chce i tak jest ustalony koniec gry i pewien scenariusz. Jednak nie zmienia to wcześniej nadmienionego faktu, komputer pozwala zaś grać mi samemu.
Chałek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2005, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Limanowa

gry

Post autor: Chałek »

Trooochę odświeżę temat Też uważam, że "papierowe RPGi" są najlepsze (wiadomo, nie ma takich ograniczeń jak na komputerze), ale mimo to uwielbiam cRPGi. W Morrowinda ani Obliviona jeszcze nie grałem, ale kiedyś to nadrobię. Za to wiele godzin spędzałem grając w Fallouty, Gothiki i inne NWNy i bynajmniej nie uważam tego za stracony czas Obecnie czekam na wyjście Wiedźmina, czy jak kto woli Witchera (ma wyjść na wiosnę 2007-ego roku). Niebanalna fabuła osadzona w "dorosłym świecie" wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego, piękna grafika, duża swoboda, wiele alternatywnych możliwości wykonania questów, brak jednoznacznego rozróżnienia na dobro i zło... Można by tak wypisywać bez końca. Wiem, wiem, każdy producent mówi o swojej grze w samych superlatywach, a niejednokrotnie obietnice nie są spełniane... Wierzę jednak głęboko, że gra stworzona przez polskiego dewelopera CD Projekt Red (ta właśnie firma robi Wiedźmina), będzie taka, jak zapowiadają autorzy. I nie jest to wiara bezpodstawna (jeśli można tak powiedzieć o wierze ). Tą grą interesuję się już od bardzo dawna i wiem, co mówię Aha - gdyby kogoś zainteresował Wiedźmin, to zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony gry .
czacha

gry

Post autor: czacha »

A ja obecnie w nic nie grywam. Raz ze nie mam czasu, a dwa ze jak juz wlacze kompa to zazwyczaj uruchamiam dev-cpp, neo i gg, a jak juz gram to raczej w strzelane i wyscigowe choc trzeba sobie zadac pytanie w co mozna grac na karcie 4 MB
Awatar użytkownika
Calasilyar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2656
Rejestracja: 2 maja 2006, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 410 razy

gry

Post autor: Calasilyar »

najlepsze są rpg, papierówki oczywiście, choc u mnie jest bardzo ciężko, żeby skompletowac drużynę i wtedy jako substytut można sobie popykac w Baldura albo Icewinda, bo NWN nie przypadł mi do gustu. A kto grał w "Świątynię Pierwotnego Zła" czy jakoś tak.. podobno oparta na DND 3rd Ed. Jakie opinie?
czacha

gry

Post autor: czacha »

Czy zna ktos moze taka gre jak RecWar? Ja taka gre mam i niewiem jak dokonac polaczenia z innym komputerem w sieci zeby z nim grac. gra graficznie i dzwiekowo kiepska ale wciagajaca
Awatar użytkownika
hellsing
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 191
Rejestracja: 30 mar 2006, o 14:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z kątowni
Podziękował: 11 razy
Pomógł: 16 razy

gry

Post autor: hellsing »

Calasilyar pisze:najlepsze są rpg, papierówki oczywiście, choc u mnie jest bardzo ciężko, żeby skompletowac drużynę
u mnie ta sama sytuacja…
tyle razy co grałem od nowa i przerwanie po paru sesjach żal się robi ...
Undre pisze:Najlepsza gra w jaką grałem to chyba Fallout 2.
czasami mam podobne odczucia mimo, że jej jeszcze nie ukończyłem.. wiem wstyd ale czasu mało a zawsze próbuje wykonywać wszystkie questy
pawelmx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 24 sty 2007, o 00:41
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bychawka
Pomógł: 1 raz

gry

Post autor: pawelmx »

W planszówkę chętnie bym zagrał, ale niestety nie miałem okazji - a szkoda mi na takie kasy, bo są strasznie drogie.

Z gier na peceta najlepszym RPeG'iem jest bez wątpienia Gothic :] Nic innego mnie tak nie zafascynowało jak ta gra.
ODPOWIEDZ