co po liceum?

DD13BB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 55
Rejestracja: 17 paź 2006, o 18:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: most
Podziękował: 19 razy

co po liceum?

Post autor: DD13BB »

Mialo byc nie zwiazane z matematyka, ale nie wiem gdzie umiescic ten temat. Wielu juz pytalo co po liceum itd. Ale ja spytam w ten sposob: Jak po liceum z matematyka? Przykladowo moj problem tyczacy sie mojej osoby: I klasa liceum ( jedno z lepszych), profil mat-fiz-inf. Co po liceum z matematyka? Czy jesli chce isc w kierunku informatyki (moze informatyka-robotyka) to musze sie cos orientowac w matematyce? Oczywiscie podstawy po liceum wyniesc trzeba, ale czy bedzie potrzebna rozszerzona matema? Jakie studia? Czy moze zagramanica, czy jednak kraj? Czy moze dzienne czy wieczorowe? Przyznam sie ze jestem laikiem w tych sprawach i prosze o rzetelna odpowiedz.... Co zdawac na mature jesli kierunkiem mym wymarzonym bedzie powyzszy?Jednym slowem krotka pilka z mojej strony: gdzie; jak; z czym; i po co?

Za wszelka pomoc wdzieczny bede bardzo....


Pozdrawiam....
Awatar użytkownika
dem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 596
Rejestracja: 5 sty 2005, o 21:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów
Pomógł: 17 razy

co po liceum?

Post autor: dem »

Na żadne studia technicznie nie dostaniesz się bez matmy, dzienne wieczorowe zależy czy masz kase czy nie czy chce ci się ruszać dupe na wf czy nie, jak za granice to język i pomyśl o wyrobieniu certyfikatu który akceptuje uczelnia która wybierasz, a i bez matmy rozszerzonej to raczej nie zawojujesz.
Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

co po liceum?

Post autor: Nostry »

po liceum jest matura
Awatar użytkownika
`vekan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 875
Rejestracja: 23 sty 2006, o 21:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: far away
Podziękował: 139 razy
Pomógł: 71 razy

co po liceum?

Post autor: `vekan »

DD13BB pisze:nie zwiazane z matematyka,
Niestety muszę cię zmartwić wszytko co nas otacza jest związane z matematyką. Wiec niestety przywyknij do tego. Jak jesteś z niej dobry to lepiej dla ciebie A jak ci sie tak bardzo matma nie podoba to idź na polonistykę.
DD13BB pisze:(moze informatyka-robotyka) to musze sie cos orientowac w matematyce?
Nawet nie coś tylko COŚ. Chociaż to też zależy na kogo trafisz. Tak czy inaczej uczelnia techniczna == matematyka.

Nie zostaje ci nic innego jak zacisnąć zęby i czuć się tego w czym jesteś dobry. Ewentualnie zostaje ci polonistyka czy coś podobnego.
Awatar użytkownika
LecHu :)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 953
Rejestracja: 23 gru 2005, o 23:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: BFGD
Podziękował: 16 razy
Pomógł: 162 razy

co po liceum?

Post autor: LecHu :) »

dem pisze:certyfikatu który akceptuje uczelnia która wybierasz
Z tym może być problem. Ostatnio słyszałem, że dużo uczelni zagranicznych nie akceptuje certyfikatów Cambridge które są popularne na całym świecie (jeśli chodzi o angielski), a każą zdawać testy o nazwie Yelts, które są prostsze i chyba niezbyt przydatne.
Awatar użytkownika
PFloyd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 9 paź 2006, o 20:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Podziękował: 16 razy
Pomógł: 122 razy

co po liceum?

Post autor: PFloyd »

zacznij się zmuszać do matmy to ani się nie obejrzysz a ją polubisz
ODPOWIEDZ