Matematyka poprawka

mans
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 3 sie 2011, o 22:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Matematyka poprawka

Post autor: mans »

Witam, sprawa wygląda tak, że mam poprawkę (niestety przez szpital w którym spędziłem jakieś pół roku )
Poprawka dotyczy całego semestru, w klasie pierwszej liceum. (liceum o w miarę wysokim progu i dobrym poziomie )

Proszę o jakieś praktyczne rady co do przebiegu poprawki, może macie jakieś wskazówki ? Jak wygląda taka poprawka z punktu odpowiedzi ustnej ? Podobno u mnie w szkole bardzo cisną o odpowiedź ustną. Proszę o porady.
Cały materiał mam, i powtarzam dłuższy czas.
miodzio1988

Matematyka poprawka

Post autor: miodzio1988 »

jak będziesz nauczony to nie ma co się martwić, że będą cisnąć. Rób swoje to wtedy nie będziesz miał pretensji do siebie.
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Matematyka poprawka

Post autor: miki999 »

i pamiętaj, że nie można płacić kartą.
Awatar użytkownika
wiskitki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 503
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 21:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 176 razy
Pomógł: 29 razy

Matematyka poprawka

Post autor: wiskitki »

Sam nigdy nie zdawałem poprawki z matmy, ale kilka osób miało w moim liceum. Z tego co słyszałem, to pytania są tak dobrane, żeby zdały nawet największe głąby, które cały rok nic nie robiły. Do autora tematu: Twoja szkoła może i jest wymagająca, ale też nie mogą dać nie wiadomo czego. Zwłaszcza że jednak coś tam robisz, chcesz się tego nauczyć, a nie tylko zdajesz bo musisz. nauczyciel przy pytaniu zorientuje się, że jednak jakąś tam wiedzę masz i nie skreśli Cię, jak czegoś tam nie będziesz wiedział
ODPOWIEDZ