Studia co wybrać ?

Tomix91
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 8 sty 2009, o 19:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękował: 26 razy
Pomógł: 12 razy

Studia co wybrać ?

Post autor: Tomix91 »

Witam mam pytanie odnośnie dwóch uczelni w Krakowie, mianowicie chodzi mi o wydział matematyki i informatyki na uniwersytecie Jagiellońskim oraz wydział matematyki, fizyki i informatyki na politechnice krakowskiej. Który z wymienionych wydziałów jest lepszy ( chodzi mi o zaplecze techniczne i naukowe).
Wiem że ten na UJ'ocie jest nowszy ale ciekawi mnie tez po czym będzie lepsza praca: po informatyce na politechnice czy na uniwersytecie jagiellońskim, który jest bardziej przyszłościowy ?
miodzio1988

Studia co wybrać ?

Post autor: miodzio1988 »

Kolejny niezdecydowany....ehhh. Szkoda, że młodzież sama decyzji nie potrafi podjąć tylko obcych ludzi się musi pytać co ma wybrać.
po informatyce na politechnice czy na uniwersytecie jagiellońskim,
Po żadnym. Bezrobocie jest straszne. Ja bym wybrał socjologię. To jest bardziej przyszłościowy kierunek.
Awatar użytkownika
Frey
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3299
Rejestracja: 11 paź 2008, o 18:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował: 48 razy
Pomógł: 243 razy

Studia co wybrać ?

Post autor: Frey »

miodzio1988 pisze: Po żadnym. Bezrobocie jest straszne. Ja bym wybrał socjologię*. To jest bardziej przyszłościowy kierunek.
*Socjologia to nauka jak żyć z pomocy socjalnej
Awatar użytkownika
wiskitki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 503
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 21:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 176 razy
Pomógł: 29 razy

Studia co wybrać ?

Post autor: wiskitki »

No na pewno informatyka jest bardziej przyszłościowa niż socjologia, chociaż chętnych jest tyle samo. Ale na pewno inżynierów się bardziej potrzebuje niż socjologów, więc nie wiem o czym wy gadacie.
miodzio1988

Studia co wybrać ?

Post autor: miodzio1988 »



ehem...
Tomix91
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 8 sty 2009, o 19:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękował: 26 razy
Pomógł: 12 razy

Studia co wybrać ?

Post autor: Tomix91 »

Nie kieruje mojego pytania do "obcych ludzi" tylko to osób które były lub są na jednej z tych uczelni, które mogą na własnym przykładzie mi doradzić albo powiedzieć jak jest. Słyszałem ze na UJ'ocie jest niższy poziom nauczania i niewiedzą wykładowcy jak użytkować ten nowy sprzęt, ale to tylko było zdanie jednej osoby, z drugiej strony ten wydział na politechnice ma juz kilka dobrych lat, więc też nie uśmiecha mi się uczyć informatyki na komputerach sprzed kilku lat albo czymś takim, dlatego chciałbym wiedzieć jak tam jest: jakim sprzętem dysponują oba wydziały i co najważniejsze zapleczem naukowym.
miodzio1988

Studia co wybrać ?

Post autor: miodzio1988 »

Nie kieruje mojego pytania do "obcych ludzi" tylko to osób które były lub są na jednej z tych uczelni, które mogą na własnym przykładzie mi doradzić albo powiedzieć jak jest
Każdy chwalić będzie swoje, więc dalej sensu w tym nie widzę. Plus, juz jest po procesie rekrutacji, więc jakieś tam pojęcie o tych uczelniach masz, nie? Jakie? Skąd wcześniej zbierałeś info?
więc też nie uśmiecha mi się uczyć informatyki na komputerach sprzed kilku lat albo czymś takim, dlatego chciałbym wiedzieć jak tam jest: jakim sprzętem dysponują oba wydziały i co najważniejsze zapleczem naukowym.
heheheh większość czasu to będziesz się uczył na swoim kompie
ODPOWIEDZ