Hazard - co o tym myslicie?

Awatar użytkownika
Inkwizytor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4105
Rejestracja: 16 maja 2009, o 15:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 428 razy

Hazard - co o tym myslicie?

Post autor: Inkwizytor »

smigol pisze:U mnie są nimi puszczenie lotka, jak jest ogólnonarodowy zryw na kumulację.
To mnie zawsze nurtuje. Jak kumulacja 10,15,20 baniek to kolejki przed kolekturami, ale jak stawka na poziomie 2-5 baniek to luz. A przecież przeciętny zjadacz chleba, który rzuca się na kumulacje "pos...łby się ze szczęścia" gdyby wygrał "tylko" 2 mln zł. Zupełnie jakby ludzie w tym kraju gardzili milionem złotych. Tak więc albo gra sie regularnie w Lotto, albo nawet jeśli od przypadku do przypadku to bez względu na to, czy jest kumulacja czy nie.
Awatar użytkownika
pyzol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4346
Rejestracja: 26 kwie 2010, o 11:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nowa Ruda
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 929 razy

Hazard - co o tym myslicie?

Post autor: pyzol »

Ba, najczęściej dzieje się tak, że przy tej dużej kumulacji i tak ładnie rozkłada się to z prawem wielkich liczb i ludzie dzielą się główną wygraną.
Hagerty
Posty: 0
Rejestracja: 10 wrz 2019, o 17:47
Płeć: Mężczyzna

Re: Hazard - co o tym myslicie?

Post autor: Hagerty »

Myślę o grach hazardowych to, że najlepiej jest mieć w takich grach bezpieczne miejsce, aby nie nabrać. Radzę spróbować i ci, tak jak u ciebie na pewno wszystko się uda w [spam]
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1546
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 335 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Hazard - co o tym myslicie?

Post autor: Niepokonana »

Hagerty 0 postów i ink do ruletki, podejrzane...
Co ja myślę o hazardzie? Ja nie do końca rozumiem, czemu jest zakazany, przynajmniej po części. Czy związki mafii z hazardem to przyczyna czy skutek zakazu?
ODPOWIEDZ