Jakie gry lubicie

Awatar użytkownika
Frey
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3299
Rejestracja: 11 paź 2008, o 18:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował: 48 razy
Pomógł: 243 razy

Jakie gry lubicie

Post autor: Frey »

miki999 pisze: edit 2.
Nigdy bym się nie domyślił, że "detekcja kaczki" przez pistolet jest wykonywana poprzez taki prosty mechanizm. Gdy byłem młodszy zawsze mnie ciekawiło, jak to działa.
Zawsze mnie to intrygowało, zdradź mi ten sekret. Już kiedyś chyba słyszałem jak to działa, ale zapomniałem
adambak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1272
Rejestracja: 8 sty 2011, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 295 razy
Pomógł: 115 razy

Jakie gry lubicie

Post autor: adambak »

ojj tak.. Pegasus, to były czasy Niby aż tak stary nie jestem (choć się czuję) ale grać wcześnie zacząłem i dlatego takie czasy mnie na szczęście nie ominęły..

Z klasyków komputerowych to jasne że Heroes III, ale też najmilej wspominam (i chciałbym mieć jeszcze okazję kiedyś wrócić - po maturze powinienem na brak czasu nie narzekać, ale później już raczej nigdy go mieć nie będę ) Warcraft II, Starcraft, Fallout.. aż się łezka w oku kręci
michary91

Jakie gry lubicie

Post autor: michary91 »

Ja pamiętam kiedyś namiętnie grałem w 'Kozacy" czy jakoś tak. A teraz cóż... starość (choć czasami w fife się zagra)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Jakie gry lubicie

Post autor: miki999 »

Zawsze mnie to intrygowało, zdradź mi ten sekret. Już kiedyś chyba słyszałem jak to działa, ale zapomniałem
Tu jest fajnie opisane: (+ filmik obrazujący to).
escony
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 106
Rejestracja: 21 kwie 2011, o 08:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdansk
Podziękował: 11 razy
Pomógł: 3 razy

Jakie gry lubicie

Post autor: escony »

Ja gram w Gta 4, Crysis 2 i F1 2010. Polecam! Fajne gry! Pozdro.
adambak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1272
Rejestracja: 8 sty 2011, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 295 razy
Pomógł: 115 razy

Jakie gry lubicie

Post autor: adambak »

w F1 2010 też od czasu do czasu pogrywam, bardzo mi się podoba, tylko... na niskich wciąż mi się czasem przycina co w tego typu grach jest nie do przyjęcia :/ ale oczywiście gra cukierek, choć mam nadzieję że w następnych częściach wzbogacą o okrążenie formujące i safety car - w końcu to na pewno by dodało grze wyjątkowego klimatu wyścigów, bardziej realistycznie by było..

niestety co do nowych gier to minusem są wymagania sprzętowe które rosną wykładniczo, jeszcze nie dawno miałem mocny komp, już jest za stary a prędko nowego mieć nie będę, pocieszam się tym że takich gier jak Fallout, Heroes, czy Rome Total War już nie będzie

lubię też serię Splinter Cell, zawsze jest dynamiczna akcja
wszamol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: 7 maja 2009, o 22:01
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 64 razy

Jakie gry lubicie

Post autor: wszamol »

adambak pisze:niestety co do nowych gier to minusem są wymagania sprzętowe które rosną wykładniczo, jeszcze nie dawno miałem mocny komp, już jest za stary a prędko nowego mieć nie będę
No bo komputery właściwie nie nadają się do gier ;p zainwestuj w konsolę jakąś (ps3, xbox) i wtedy dłużej Ci wytrzyma

A F1 2010 jest faktycznie spoko
adambak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1272
Rejestracja: 8 sty 2011, o 18:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 295 razy
Pomógł: 115 razy

Jakie gry lubicie

Post autor: adambak »

masy całkowitą rację - komputer jednak mimo wszystko nie służy do grania, ale konsola to duża inwestycja, a aż tak mi nie zależy..

widzę, że mogło się wydawać że jestem maniakiem gier komputerowych, ale prawda jest taka że ostatnim razem grałem z jakieś pół roku temu, a tyle się wypowiadam z sentymentu, no i zamierzam po maturze w ten sposób się trochę relaksować

konsola faktycznie jest super o tyle, że kupując na nią grę mam pewność że mi pójdzie, ale póki co programuję na kompie i idę w kierunku pisania gier też na kompie (tzn raczej tylko jako hobby bo nie wiem czy akurat to będę chciał robić w przyszłości) więc konsola by trochę odbiegła od moich zainteresowań, poza tym - wydatki z tym związane :/
Awatar użytkownika
piti-n
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 24 gru 2010, o 22:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wroclaw
Podziękował: 41 razy
Pomógł: 45 razy

Jakie gry lubicie

Post autor: piti-n »

Ojjj Heroes III... Pamiętam jak siedziałem przed jednym komputerem i się grało w to w kilka osób. IV i V nie fajne. Tak poza tym to C&C: RA, Gothic 1 i 2 i Prince of Persia. Teraz z niecierpliwością czekam na Wiedzmina 2
Autsajder
Posty: 0
Rejestracja: 25 sie 2011, o 11:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Cała Polska

Jakie gry lubicie

Post autor: Autsajder »

Stronghold Crusader, Europa Universalis, Original War, Mount & Blade, Mafia. No i z przeglądarkowych: Travian, War 2 Glory.
Union
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: 9 wrz 2009, o 20:36
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 43 razy
Pomógł: 6 razy

Jakie gry lubicie

Post autor: Union »

seria "Kozacy"
ODPOWIEDZ