Avatarek

Hetacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: 13 paź 2004, o 13:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komorow k/Warszawy

Avatarek

Post autor: Hetacz »

Mam pytanie do adminów

Czy moglibyście pozwolić wrzucać na strone obrazki większe niż 80*80 np. 100*100, a wagę do 15KB, bo mój obrazek brzydko wygląda w takiej rozdzielczości , a podejrzewam, że inni też by się ucieszyli, przecież i tak nie trzymam tych obrazków na waszym serwerze tylko na moim , a więc jeżeli nie chcecie zwiększać max. dozwolonej wielkości, pozwólcie chociaż na to, by obrazek mógłmmieć większą wagę
Yavien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 800
Rejestracja: 21 cze 2004, o 22:20
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: W-U

Avatarek

Post autor: Yavien »

Hetacz pisze:przecież i tak nie trzymam tych obrazków na waszym serwerze tylko na moim , a więc jeżeli nie chcecie zwiększać max. dozwolonej wielkości, pozwólcie chociaż na to, by obrazek mógłmmieć większą wagę
Chodzi nie o miejsce na serwerze (tu przeciez nie ma zadnych atavarow, wszyscy ciagniemy je z innych miejsc), tylko o transfer na stronie. Skoro ten twoj obrazek nie wyglada, wedlug Ciebie, dosc ladnie, to rady mam dwie: polubic lub porzucic
Hetacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: 13 paź 2004, o 13:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komorow k/Warszawy

Avatarek

Post autor: Hetacz »

Dobra niech będzie nie będę się kłócić...
Awatar użytkownika
Elvis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 765
Rejestracja: 17 paź 2004, o 18:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 89 razy

Avatarek

Post autor: Elvis »

Nie martw się, wygląda ładnie.
arigo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 852
Rejestracja: 23 paź 2004, o 10:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Pomógł: 28 razy

Avatarek

Post autor: arigo »

Hetacz pisze: Czy moglibyście pozwolić wrzucać na strone obrazki większe niż 80*80 np. 100*100, a wagę do 15KB, bo mój obrazek brzydko wygląda w takiej rozdzielczości
kto uzywa formatu jpg do awatarkow ????
nie dosc ze jpg jest formatem o kompresji stratnej to jest zoptymalizowany pod katem 24bitow kolorow.

wiec uzywanie tego formatu do awatarow jest conajmniej dziwne i nielogiczne

uwierz mi ze na tym limicie co jest mozna zrobic duzo lepsze rzeczy tylko trzeba odpowiedno do tematu podejsc
ODPOWIEDZ