wrr! czyli to co nas wnerwia

Awatar użytkownika
e-km
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: 8 lut 2006, o 11:04
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 49 razy
Pomógł: 4 razy

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: e-km »

Co was najbardizej denerwuje? Tak ogolnie?

Mnie do szewskiej pasji doprowadza nastepujaca sytuacja.
Jestem sobie w sklepie podchodze do kasy musze zpalacic, dajmy na to 5 zł, a mam same drobne. No wiec klade przed soba na tej takiej podkladce na kase po kolei: 50 gr, 20, 1 zł i licze az bedzie 5 zl. A ta wredna baba zza kasy juz musi wziac do reki to co ja sobie polozylam i glosem przejechanej ropuchy oznajmia: "jeszcze 3 złote 30 groszy brakuje"

no po prostu mozna szlau dostac!
Awatar użytkownika
Bierut
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 686
Rejestracja: 26 paź 2006, o 17:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 15 razy
Pomógł: 84 razy

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: Bierut »

Może wyglądasz na takiego co nie umie liczyć i chce ci pomuc w tym ciężkim procesie odliczania pieniędzy.
Ostatnio zmieniony 1 lis 2006, o 20:09 przez Bierut, łącznie zmieniany 1 raz.
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: Rogal »

Tak ogólnie? Hmm, chyba głupota ludzka.
Awatar użytkownika
Sokół
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 17 wrz 2006, o 19:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 15 razy
Pomógł: 55 razy

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: Sokół »

Bierut pisze:Może wyglądasz na takiego co nie umie liczyć i chce ci pomuc w tym ciężkim procesie odliczania pieniędzy.
to dziewczyna jest
Awatar użytkownika
e-km
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: 8 lut 2006, o 11:04
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 49 razy
Pomógł: 4 razy

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: e-km »

Bierut, no nie wiem, nosze okulary wiec moze jednak choc troche wygladam intelignetnie Ale jak one to biora i jeszcze tak potrzasaja ta kasa w reku niecierpliwiac sie na reszte, to normalnie wk mozna dostac

[ Dodano: 1 Listopad 2006, 22:13 ]
Sokół, dzieki
Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: Nostry »

Czyli, e-km, denerwuje Cię również mylenie płci To zapewne za przyczyną tego, iż masz identycznego avatarka jak ongiś Tomek Rużycki
Awatar użytkownika
magdabp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: 28 paź 2006, o 23:09
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poland
Podziękował: 80 razy
Pomógł: 29 razy

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: magdabp »

a mnie denerwuje gdy ktoś się nauczył a nie daje ściągać...:/ mamy taką jedna w klasie... zakrywa reka swoj sprawdzian zeby chociaz nikt nie zobaczyl co ona tam napisala....
Awatar użytkownika
Bierut
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 686
Rejestracja: 26 paź 2006, o 17:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 15 razy
Pomógł: 84 razy

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: Bierut »

Sokół pisze:
Bierut pisze:Może wyglądasz na takiego co nie umie liczyć i chce ci pomuc w tym ciężkim procesie odliczania pieniędzy.
to dziewczyna jest
Ja miałem na myśli: "Może wyglądasz na takiego [człowieka] ..."
Nie ma tu formy żeńskiej.
Awatar użytkownika
Sokół
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 17 wrz 2006, o 19:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 15 razy
Pomógł: 55 razy

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: Sokół »

magdabp pisze:a mnie denerwuje gdy ktoś się nauczył a nie daje ściągać...:/ mamy taką jedna w klasie... zakrywa reka swoj sprawdzian zeby chociaz nikt nie zobaczyl co ona tam napisala....
dziwisz sie? Ucz sie wszystkiego caly wieczor, a nastepnego dnia ktos, kto sobie caly dzien przebalowal, zeszyt tylko przekartkowal, sobie bezczelnie zacznie zerkac do twojej kartki.
Awatar użytkownika
magdabp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: 28 paź 2006, o 23:09
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poland
Podziękował: 80 razy
Pomógł: 29 razy

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: magdabp »

Sokół pisze:dziwisz sie? Ucz sie wszystkiego caly wieczor, a nastepnego dnia ktos, kto sobie caly dzien przebalowal, zeszyt tylko przekartkowal, sobie bezczelnie zacznie zerkac do twojej kartki.
zgodze sie z tym, ale dam Ci taki przykład: są u nas w klasie dwie dziewczyny, które siedza ze soba juz 3 rok w ławce, no i w ogóle lubią się... na ostatnim sprawdzianie z wosu jedna dostała 2 a druga 4... a wszyscy od siebie ściągali (bo mamy takiego fajnego nauczyciela, który tego nie dostrzega). i czy to nie jest chamskie??
czacha

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: czacha »

Sokół ma racje. Zreszta nawet jak sciagniesz to nie bedziesz miec tej wiedzy w glowie. Np piszesz jakis sprawdzian i sciagasz to od kogos to ze sciagi i tak na kazdym lub czesci sprawdzianow. Przychodzi w ciagu dzien sadu - odpowiedz ustna - nie masz praktycznie zadnych szans na pomoce naukowe i jestes zdana tylko na siebie. egzaminator po kilku minutach traci cierpliwosc. Jak chcesz nadrobic wiadomosci z byc moze dziesiatek sprawdzianow ktore dobrze ci poszly dzieki roznorodnym pomocom naukowym?? nie lepiej jest sie uczyc systematycznie??zaznaczam, ze nie chce przez to powiedziec ze jestem idealem w kategorii nauka, mam sie poprostu nienajgorzej, ale jestem swiadomy jak mozna usprawnic, a wrecz uprzyjemnic proces rozwoju intelektualnego.
Pozdrawiam i zycze wszystkim wlasnie takiego rozwoju

[ Dodano: 2 Listopad 2006, 18:11 ]
A co mnie wnerwia? Szczerze mowiac to prawie nic. Jestem pelen optymizmu. Mimo iz ide przez zycie bardzo trudna droga to szybko wstaje i ide dalej z usmiechem na twarzy. Sa jednak rzeczy ktore naprawde mnie wnerwiaja. Naleza do nich m.in. moj komputer,moj kolega,traktowanie mnie przez niektorych ludzi jakby oni byli moimi panami a ja sluga ktory musi robic co sie mu kaze.
Jednak i z tego nie robie problemow. Walcze z takimi sprawami... rowniez z usmiechem na twarzy
Awatar użytkownika
Sokół
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 17 wrz 2006, o 19:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 15 razy
Pomógł: 55 razy

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: Sokół »

magdabp pisze:zgodze sie z tym, ale dam Ci taki przykład: są u nas w klasie dwie dziewczyny, które siedza ze soba juz 3 rok w ławce, no i w ogóle lubią się... na ostatnim sprawdzianie z wosu jedna dostała 2 a druga 4... a wszyscy od siebie ściągali (bo mamy takiego fajnego nauczyciela, który tego nie dostrzega). i czy to nie jest chamskie??
dla mnie chamskie by bylo, jakby ona powiedziala nauczycielowi, ze klasa sciaga na potege a on nie zauwaza. Jak wszyscy sciagaja, to chyba nie znaczy ze ma sie podporzadkowac?
czacha pisze:Zreszta nawet jak sciagniesz to nie bedziesz miec tej wiedzy w glowie.
sprawa dyskusyjna, w podst. w ktores klasie, chyba piatej mielismy sprawdzian. Byl on w formie krzyzowki i w jednym pytan chodzilo o jakies myszopodobne zwierze. Nie wiedzialem, to spytalem cicho kumpla. Teraz nawet nie pamietam pytania, ale wiem, ze odpowiedz to: ryjówka
czacha

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: czacha »

Sokół pisze:czacha napisał/a:
Zreszta nawet jak sciagniesz to nie bedziesz miec tej wiedzy w glowie.

sprawa dyskusyjna, w podst. w ktores klasie, chyba piatej mielismy sprawdzian. Byl on w formie krzyzowki i w jednym pytan chodzilo o jakies myszopodobne zwierze. Nie wiedzialem, to spytalem cicho kumpla. Teraz nawet nie pamietam pytania, ale wiem, ze odpowiedz to: ryjówka
to tez racja, ale w przypadku bardziej zlozonych problemow nigdy nie zapamietasz podczas sciagania tyle co mozna by zapamietac podczas nauki
Awatar użytkownika
taka_jedna
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 23 sie 2006, o 14:20
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Aj em from Poland
Podziękował: 16 razy
Pomógł: 23 razy

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: taka_jedna »

A mnie wkurzają niektórzy nauczyciele. Facetka od chemii obniżyła mi o ocenę notę ze sprawdzianu za to, że nie napisałam, że mnożę ułamek razy 100% zamieniając na procenty. Ostatnio też niezwykle inteligentnie wybrała osoby na konkurs - wylosowała...
Awatar użytkownika
e-km
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: 8 lut 2006, o 11:04
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 49 razy
Pomógł: 4 razy

wrr! czyli to co nas wnerwia

Post autor: e-km »

Nostry -> to tak w ramach dowartościowania prawie jak admin

Co do sciagania - wnerwia mnie to i jesli ja mam to nie zawsze daje sciagnac.
ODPOWIEDZ