Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę?

blauherr
Posty: 0
Rejestracja: 8 cze 2010, o 20:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: opole

Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę?

Post autor: blauherr »

Witam!

Przymierzam się do kupna komputera - składka. W sieci są porównywarki cen, ale sklepy różnie liczą sobie za przesyłkę i nie każdy sklep ma wszystkie części. Mam spisane wszystkie koszty z różnych sklepów i mam mętlik - za dużo kombinacji. Kolega poradził mi, żeby wklepać to do excela, ale to nic nie da jak nie poznam jakiegoś algorytmu. Wiecie jak się za to zabrać?
xanowron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1996
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Stalowa Wola
Podziękował: 42 razy
Pomógł: 247 razy

Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę?

Post autor: xanowron »

Może powiedz jaką kwotą dysponujesz i do czego potrzebny jest Ci ten komputer?
Co do sklepu to polecam ESC.pl - mają większość rzeczy, tanio i naprawdę fachowa pomoc.
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę?

Post autor: miki999 »

Co do sklepu to polecam ESC.pl
Również tam kupowałem i jestem zadowolony. Jedynie kartę graficzną kupiłem na Allegro, bo była sporo tańsza, a jej zamontowanie wielką filozofią nie jest. + jest to, że Ci go tam składają- czyli nie musisz kupować ani latać po ludziach aby Ci pożyczyli pastę termoprzewodzacą, (bo chyba jej nie dołączają do procka?). Koszt dostawy to pewnie koło 30 zł. Ponadto dobry kontakt mailowy.
Mam spisane wszystkie koszty z różnych sklepów i mam mętlik - za dużo kombinacji.
Jeżeli kupujesz same części i sam albo ktoś Ci składa, to raczej nie opłaca się kupować w więcej niż 2 sklepach, bo to co zaoszczędzisz w 1, to wydasz na dostawę w 2. Jeszcze słyszałem o sklepie 'Agito'- też ludzie zachwalają, ale ja się nie wypowiadam, bo nie miałem z Nimi styczności.


No i warto wiedzieć, że nie warto kupować gotowych zestawów z Allegro.



Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ