Teraz MY (TVN)

Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Undre »

Za SLD była ładna porażka, teraz też jest. Nic się nie zmienia poza osobami na krzesełkach.
luka52 pisze:Śmieszą mnie wasze komentarze.
Czyżby zagorzały PiSowiec na forum ? xD
Awatar użytkownika
Lorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7150
Rejestracja: 2 sty 2006, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 1322 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Lorek »

Undre pisze:Czyżby zagorzały PiSowiec na forum ? xD
Przynajmniej u nas na forum jest demokracja i wolność słowa (a nie wszędzie tak jest )
Awatar użytkownika
Lady Tilly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3807
Rejestracja: 4 cze 2005, o 10:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: nie wiadomo
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 712 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Lady Tilly »

Czasem mam wrażenie, ze Polska to naród szukacjący afer. To smutne, gdy w kraju afera goni aferę, a za rządzenie zabierają się ludzie, którzy nie mają do tego żadnych kwalifikacji.
Awatar użytkownika
hellsing
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 191
Rejestracja: 30 mar 2006, o 14:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z kątowni
Podziękował: 11 razy
Pomógł: 16 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: hellsing »

Ja tam popieram Rogala i `vekana, kaczki niepowinły dochodzić do władzy. A afera przypomina RywinGate tylko tam było mniejsze ryzyko rozpi**dolenia państwa i pewnie większa kara dla winnego PiS się zapewne wymiga. Undre za SLD była ładna porażka? Wejście do UE nazywasz porażką? W 5lat nigdy niebędzie widać efeektów, plan Balcerowicza też kiedyś był gnębiony za jego brak efektywności a teraz jest przyczyną głównego zaszczytu PiSu.
luka52
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8601
Rejestracja: 1 maja 2006, o 20:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Pomógł: 1816 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: luka52 »

Nie jestem zwolennikiem PiSu - uważam, że jest to co najwyżej "średnia" partia. Ale patrząc na PO i inne partię nie widzę lepszej opcjii (ograniczam się w tej chwili do partii, które weszły do parlamentu). PO to partia, która nie potrafi przegrywać z honorem, a popularność zdobywa mydląc oczy i przy pomocy mediów, które wyolbrzymiają krytykę wobec PiSu.

Za SLD gospodarka ruszyła? To jakiś żart. Gospodarka ruszyła tylko dlatego, że ówczesny rząd nie był na tyle zdolny by całkowicie zepsuć sytuację. A wzrost gospodarczy wcale nie jest zasługą rządu (ani obecnego ani poprzednich).
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Rogal »

Widzisz, z tą gospodarką masz rację - jak jej nikt nie rusza, to ona się ma najlepiej. Natomiast pragnę przypomnieć co się działo za rządów AWS (czyli Kaczek również), jaka ruina, jakie długi. Jednak również trzeba zauważyć, że jest jeszcze wiele nieżyciowych, nieraz po prostu głupich przepisów niejednokrotnie rodem z PRLu, które dziś ludziom tylko życie utrudniają i to nimi należy się w pierwszej kolejności zająć, reformą debilnych ustaw w służbie zdrowia, a nie żarciem się między sobą, wyciąganiem teczek, dziadków z Wehrmachtu i innych bzdur - to jest różnica między PiS i PO, nie to, że PO nie umie przegrywać, bo to jest taki argument żeby tylko coś powiedzieć. A propos, Kaczyńscy może umieją? Twierdzenie, że przekupywanie ludzi z innych partii to jest normalka, zamiast przeprosić i danych cwaniaczków wyp.. dalić z partii (sorry, kazaliśmy wam, ale to my tu rządzimy i dobro partii jest ważniejsze) to oczywiście wszyscy zgrywają, że nic się nie stało. Albo słynne ostatnie przemówienie Kaczyńskiego z zomowcami w tle - zaatakował nie tych co trzeba - swoich może przyszłych wyborców i ludzie zaczęli przecierać oczy ze zdumienia i patrzyć na niego z większą dozą krytycyzmu - słusznie. Natomiast jeszcze odnosząc się do tego przemówienia, to on tam może i stał, a ZOMO po drugiej stronie pałowało tych ludzi, którzy faktycznie walczyli z władzą.
A on stał
Awatar użytkownika
Lady Tilly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3807
Rejestracja: 4 cze 2005, o 10:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: nie wiadomo
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 712 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Lady Tilly »

Kiedyś widziałam taki napis na murze: "gdyby wybory miały coś zmienić z pewnością byłyby zakazane" luka52 piszesz, że PO nie potrafi przegrywać z honorem. W takim razie myślisz, że PiS to potrafi? ??: no nie wydaje mi się. ??: co co się dzieje w polityce to ogólnie rzecz ujmując - jedna wielka kałabania. (I dziwić się, że Polacy uciekają za granicę)
Awatar użytkownika
Calasilyar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2656
Rejestracja: 2 maja 2006, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 410 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Calasilyar »

Lady Tilly pisze:to co się dzieje w polityce to ogólnie rzecz ujmując - jedna wielka kałabania. (I dziwić się, że Polacy uciekają za granicę)
święta prawda, Lady Tilly...
Awatar użytkownika
bolo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2470
Rejestracja: 2 lis 2004, o 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: BW
Podziękował: 8 razy
Pomógł: 191 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: bolo »

Przeczytajcie sobie pierwszą stronę tej rozmowy:



Można się rozpłakać ze śmiechu Do tego te komentarze poniżej. Takich mamy ministrów...
luka52
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8601
Rejestracja: 1 maja 2006, o 20:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Pomógł: 1816 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: luka52 »

To może tak się wyrażę: Żadna partia, która chce wygrać wybory nie jest warta by na nią zagłosować. Wiem, że zarówno PiSowi jak i PO na tym bardzo zależy dlatego też nie jestem ich zwolennikiem (i bynajmniej nie dlatego by zrobić komuś na złość, ale IMO ktoś, kto z własnej woli chce się bawić w politykę tak na prawdę niewiele o niej wie).
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Rogal »

To ja z kolei zapytam o przykład jakiejś partii w Polsce, która NIE chce wygrać wyborów. Bo jak dla mnie, to byłoby dość interesujące.
luka52
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8601
Rejestracja: 1 maja 2006, o 20:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Pomógł: 1816 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: luka52 »

PJKM -> Januszowi Korwin-Mikke nie zależało na wygranej, gdyż to wyborcom powinno zależeć by on wygrał.
A teraz pozostaje tylko UPR,
Awatar użytkownika
Lady Tilly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3807
Rejestracja: 4 cze 2005, o 10:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: nie wiadomo
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 712 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Lady Tilly »

może uogólniam ale mi się w Polsce nie podoba i gdybym dobrze znała język obcy np. angielski to już dawno wyjechałabym stąd w siną dal.
Awatar użytkownika
gaga
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 298
Rejestracja: 6 lut 2006, o 19:41
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Sopot
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 32 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: gaga »

sztuką jest zostać w kraju i coś pożytecznego w nim zdziałać,a nie tylko narzekać,że gdzieś indziej byłoby lepiej,bo tak to każdy potrafi.Jest (chyba) takie powiedzenie,że"wszędzie dobrze,tam gdzie nas nie ma" i ja sie z tym zgadzam.
Awatar użytkownika
Lady Tilly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3807
Rejestracja: 4 cze 2005, o 10:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: nie wiadomo
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 712 razy

Teraz MY (TVN)

Post autor: Lady Tilly »

Niby racja. Ale kij ma zawsze dwa końce. Czasem mi się wydaje, że w Polsce młodym ludziom Podcina się skrzydła. Sorry za ten pesymizem ale sytuacja polityczna mówi sama za siebie. Ryczeć mi sie chce.
ODPOWIEDZ