Dla kogo wiedza ....?

win
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 1 lut 2010, o 13:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zabrze

Dla kogo wiedza ....?

Post autor: win »

Kler katolicki uważa , że wiedza jest tylko dla mądrych. Kto jest mądrym , to z góry wiadomo , że kler katolicki.
Jest też nacja , która uważa , że wszystko należy im się z racji pochodzenia ( naród wybrany ) . Ogólnie nie występuje pojęcie ,,wiedza dla wszystkich,,
Kler katolicki i żydokomuna działając wspólnie i w porozumieniu mają za cel do maksimum ograniczyć wszelką wiedzę , która niesie nowe i z racji tego ,,niepojęte,, dla w/w możliwości człowieka . Słowo Bóg wywołuje u kleru katolickiego i żydokomuny odruch wymiotny.
A rzeczywistość jest taka :
1 ) Bóg jest właścicielem wszystkich prawd występujących w naszym świecie i kosmosie.
2 ) Człowiek ma ograniczone możliwości poznania świata z racji ograniczeń , które w niego wkomponował Bóg.
3 ) Bóg jest w swej istocie jest łaskawy dla człowieka i dał człowiekowi możliwości poznania jego mądrości ( prawd Boga ) , które to prawdy naruszają mądrość człowieka.
Dumel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2000
Rejestracja: 19 lut 2008, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stare Pole/Kraków
Podziękował: 60 razy
Pomógł: 202 razy

Dla kogo wiedza ....?

Post autor: Dumel »

Kler katolicki uważa , że wiedza jest tylko dla mądrych.
raz że nie wiem skąd to wytrzasnąłeś a dwa zdanie raczej nie ma sensu, bo przecież mądry jest ten kto posiadł jakąś wiedzę. to tak jak byś napisał np. że [ktoś tam] uważa że aby mieć dobry wynik w biegu na 100m trzeba bardzo szybko biegać
win
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 1 lut 2010, o 13:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zabrze

Dla kogo wiedza ....?

Post autor: win »

Ja tego nie ,,wytrzasnełem ,, ja to cytuje ! Takie jest stanowisko kleru katolickiego !
Awatar użytkownika
M_L
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 23 maja 2009, o 15:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 23 razy

Dla kogo wiedza ....?

Post autor: M_L »

Po pierwsze, jeżeli coś cytujesz, to grzecznie byłoby umieścić owe słowa w , wtedy wyraźniej widać, które treści są faktycznie cytowane. Po drugie jeśli nie masz nic przeciwko, to chętnie poznałabym Twoje "źródła", no i po trzecie po co tworzysz nowe tematy o podobnych treściach?

Wiesz, bo nie wiem czy zauważyłeś, to jest forum matematyczne...więc raczej nie bardzo będziemy mogli Ci pomóc...bo tego oczekujesz, tak? Za to google pomoże Ci odszukać fora o interesującej Ciebie tematyce, może warto spróbować?
Awatar użytkownika
Sokół
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 451
Rejestracja: 17 wrz 2006, o 19:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 15 razy
Pomógł: 55 razy

Dla kogo wiedza ....?

Post autor: Sokół »

Przy mowie zależnej nie trzeba stawiać cudzysłowu ;) Co do matematyczności forum, to chyba nie sugerujesz, żeby zamknąć działy: fizyka, informatyka, hydepark? ;D

win:
pomijając teorie spiskowe 'katoli', 'żydokomuny', 'polakożerców' et caetera, et caetera;
1 ) Bóg jest właścicielem wszystkich prawd występujących w naszym świecie i kosmosie.
2 ) Człowiek ma ograniczone możliwości poznania świata z racji ograniczeń , które w niego wkomponował Bóg.
3 ) Bóg jest w swej istocie jest łaskawy dla człowieka i dał człowiekowi możliwości poznania jego mądrości ( prawd Boga ) , które to prawdy naruszają mądrość człowieka.
Takie przecież też jest stanowisko kościoła katolickiego. Więc chyba się nie mylę, jak stwierdzę, że nie ma problemu? ;)
Awatar użytkownika
M_L
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 23 maja 2009, o 15:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 23 razy

Dla kogo wiedza ....?

Post autor: M_L »

Nie pisałam, że 'trzeba' tylko, że grzecznie by było zaznaczyć jednak, co jest cytowane ;) Lecz faktycznie, może przesadzam z tą wrodzoną grzecznością xD :mrgreen:

Co do hydeparku i innych działów na forum, nigdzie nie pisałam, iż są niepotrzebne. Bardziej martwiłam się o autora tematu ;] Pisząc na forum, zakładając temat, przyjęłam, iż oczekuje pomocy...bo tak to zwykle się kręci:), czyż nie?;) Dlatego zaproponowałam, by jej szukał u obeznanych w temacie. No ale jeśli Ty potrafisz pomóc... :mrgreen: gratuluję:)
ODPOWIEDZ