Ars physica rejestracja

Matiasek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 19 wrz 2006, o 16:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Giermki
Podziękował: 17 razy

Ars physica rejestracja

Post autor: Matiasek »

Hej, nie wiem czy nie robię błędu umieszczając tutaj ten temat, ale muszę sprobować. Chciałbym zarejestrować się na na forum

Kod: Zaznacz cały

http://www.fizyczny.net
. Próbuje od jakiegoś czasu, teraz postanawiam coś z tym zrobić. Po wpisaniu poprawnie (tak myślę) wszystkich danych i zgodzeniu się na warunki wyskakuje błąd

Kod: Zaznacz cały

Could not insert data into users table

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb_1users (user_id, username, user_regdate, user_password, user_email, user_icq, user_website, user_occ, user_interests, user_from, user_sig, user_sig_bbcode_uid, user_sig_image, user_avatar, user_avatar_type, user_viewemail, user_viewaim, user_aim, user_yim, user_msnm, user_attachsig, user_allowsmile, user_allowhtml, user_allowbbcode, user_allow_viewonline, user_notify, user_notify_gg, user_notify_pm, user_popup_pm, user_timezone, user_lang, user_custom_color, user_custom_rank, user_style, user_gender, allowpm, user_level, user_allow_pm, user_birthday, user_next_birthday_greeting, user_ip, user_ip_login_check, user_active, user_actkey) VALUES (9155, 'Mieciu01', 1266840419, '54b53072540eeeb8f8e9343e71f28176', 'szmergiel4@wp.pl', '', '', '', '', '', '', '', '', '', 0, 1, 1, '', '', '', 1, 1, 1, 1, 1, 0, 0, 1, 1, 1, 'polish', '', '', 7, '1', 1, 0, 1, '7396', '2011', '5fa0ca37', 1, 0, '0f2483b6d0170e2a0c8daff')

Line : 894
File : usercp_register.php
Nie mam pojęcia co zrobić, chcialbym napisać z tym do admina albo moda, ale nie mogę dostać się do adresów. Proszę pilnie o pomoc.
Awatar użytkownika
solmech
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 811
Rejestracja: 10 gru 2008, o 17:12
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 76 razy
Pomógł: 20 razy

Ars physica rejestracja

Post autor: solmech »

Mi wyskakuje od pol roku ten sam komunikat.
Matiasek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 19 wrz 2006, o 16:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Giermki
Podziękował: 17 razy

Ars physica rejestracja

Post autor: Matiasek »

No to co jest kurczę. I z żadną przeglądarką nie działa, próbowałem. Nawet nie ma maila zeby napisać, ale jakoś znalazłem i już napisałem, czekam co odpisze.
Awatar użytkownika
solmech
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 811
Rejestracja: 10 gru 2008, o 17:12
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 76 razy
Pomógł: 20 razy

Ars physica rejestracja

Post autor: solmech »

Daj koniecznie znac jak dostaniesz odpowiedz co trzeba zrobic
Awatar użytkownika
PawelJan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 971
Rejestracja: 18 sie 2005, o 12:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Oleszyce/Kraków
Pomógł: 209 razy

Ars physica rejestracja

Post autor: PawelJan »

Próbujcie nadal. Za którymś razem się udaje (niestety z problemem nadal walczymy).
Matiasek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 19 wrz 2006, o 16:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Giermki
Podziękował: 17 razy

Ars physica rejestracja

Post autor: Matiasek »

hmm czyli problem jest znany ? Tylko trzeba próbować aż do skutku. Wiesz może za którym razem się udaje ?
ODPOWIEDZ