Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Awatar użytkownika
Szajbens
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 6 lut 2010, o 18:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: From hell

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: Szajbens »

Zauważ, że on po prostu ma taką mimikę, ale w ilu rolach go widziałam, tyle razy mogę stwierdzić, że jest genialny:) Odbicie Jacka...No cóż, mi się całkiem podoba ten grymas i lekko przymrużone, czarne oczy... Może jako jedna z przemian, ale i tak uważam, że nieźle. A widziałeś może public enemies? "Get alond little doggies...":D
Awatar użytkownika
Yaco_89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 992
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 00:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Podziękował: 7 razy
Pomógł: 204 razy

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: Yaco_89 »

Parnassusa nieźle się oglądało, ale też spodziewałem się więcej - mnie szkoda było tego tabunu gwiazd męczącego się w rolach nieco bez wyrazu, zdecydowanie najlepszą kreację stworzył amator czyli Tom Waits (noo i karzełek wymiatał ;) )... BTW nie znam za dobrze stylu Terry'ego Gilliama bo za bardzo nie oglądałem innych jego filmów, ale tutaj miałem wrażenie że patrzę raczej na kolejny wytwór zwariowanej wyobraźni Tima Burtona, oczywiście zwłaszcza w scenach z Deppem ;)

a skoro mówimy o Ledgerze, to filmem który trzeba obejrzeć jest "Batman - mroczny rycerz", bo większość z tego co napisano o tym filmie że wychodzi poza standardy ekranizacji komiksu, jest znacznie ambitniejszy itp. jest prawdą :P
Awatar użytkownika
Szajbens
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 6 lut 2010, o 18:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: From hell

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: Szajbens »

Aj, ja nie jestem zbyt przeonana do Batmana, sama nie wiem:P Ani do filmu, ani do gry Z Deppem polecam Don Juana de Marco, ale to chyba bardziej dla kobiet Z horrorów może Sierociniec...Nie ma żadnych zielonych pełzających ludków (jak w Shutterze czy Nieproszonych gościach), ale działa na psychike:)
Awatar użytkownika
Yaco_89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 992
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 00:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Podziękował: 7 razy
Pomógł: 204 razy

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: Yaco_89 »

jak horrory to tylko Egzorcysta :] nie śmiejcie się ale jedyny film w moim dorosłym życiu w trakcie którego MUSIAŁEM zapalić światło w pokoju
Awatar użytkownika
Szajbens
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 6 lut 2010, o 18:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: From hell

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: Szajbens »

Egzorcyste oglądaliśmy na sylwestrze... Powiem, że trochę polewaliśmy, jak się tej dziewczynce głowa obracała, ale to chyba wina %... Kiedy to później oglądałam sama, nie było mi aż tak do śmiechu... Ogólnie stare horrory mają coś w sobie. Teraz nie wiem czego można się w tych filmach bać, dla mnie te 'gupie horrory' są jak komedie;P Z tych starszych w miarę dobra była "Zemsta po latach", nie tyle straszne, co działa na psychikę;)
Awatar użytkownika
Przemas O'Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 744
Rejestracja: 7 lut 2009, o 18:30
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 69 razy
Pomógł: 58 razy

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: Przemas O'Black »

Rec widzieliście?
Stosunkowo "nowy", niebanalny horror.
Awatar użytkownika
Szajbens
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 6 lut 2010, o 18:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: From hell

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: Szajbens »

Rec...Dawno się tak nie uśmiałam xD Jak dla mnie po prostu zabawny;) teraz chyba dwójka wyszła?
Awatar użytkownika
Przemas O'Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 744
Rejestracja: 7 lut 2009, o 18:30
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 69 razy
Pomógł: 58 razy

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: Przemas O'Black »

REC 2 było w kinach już w 2009, kilka nowych pomysłów, ale ogólnie to cień REC1.
Awatar użytkownika
Szajbens
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 6 lut 2010, o 18:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: From hell

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: Szajbens »

Ja dalej obstaje, że film mało straszny. Przypatrz się na to np z tej strony- wszystkim się coś działo, wszyscy byli atakowani, wszyscy się bali, tylko nie kamerzysta xD Pomysł fajny w miare, żeby przedstawić strach 'od kuchni', ale jak dla mnie wykonanie po prostu...:/
Awatar użytkownika
nuclear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1501
Rejestracja: 22 paź 2006, o 12:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 16 razy
Pomógł: 264 razy

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: nuclear »

Kilka filmów które ja bym polecił

1) Kontrolerzy Oczywiście nie będę tutaj wrzucał recenzji bo każdy może sobie takową znaleźć jedyne co powiem to że szkoda że Polacy nie robią takich filmów jak ten węgierski reżyser oraz że czas spędzony przy oglądaniu tego filmu na pewno nie będzie czasem straconym.
2)Clerks 2 Jedna z lepszych komedii jaką widziałem. Poza zakończeniem którego typu za bardzo nie lubię to film jest świetny na luźne wieczory.
3) 9 Docza Ktoś prosił o filmy wojenne to ten powinien sie znaleźć na jednych z pierwszych miejsc. Ogólnie rzecz biorąc jest to film rosyjski opowiadający o przygotowaniach i samej wojnie w Afganistanie. Wg mnie lepszy bo bardziej realistyczny pod względem bohaterów niż wielkie amerykańskie dzieła. Warto zwrócić uwagę na nazwę bazy rosyjskiej
4) Interstate 60 tytuł polski to zbrodnia na tym luźnym ale z pewnym przesłaniem filmie.

Jak coś ciekawego znajdę to dopiszę bo filmów Tarantino, Symetrii czy polskich komedii do roku 2000 to polecać nie trzeba.
nogiln
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 893
Rejestracja: 17 mar 2008, o 17:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mysłaków
Podziękował: 190 razy
Pomógł: 4 razy

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: nogiln »

Poleciłbym film pt. " Plac zbawiciela" film okrutny, a co w nim zobaczycie to już wasz punkt widzenia
Privsand
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 25 mar 2010, o 18:27
Płeć: Mężczyzna

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: Privsand »

Z ostatnio obejrzanych polecałbym film "Defendor" - film o antysuperbohaterze, który mimo braku supermocy próbuje walczyć ze złem i występkiem w swoim mieście. Ciekawy dramat, bez "hollywódzkiego" słodzenia i patosu.

Link do filmwebu:
Awatar użytkownika
cropp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 28 maja 2011, o 16:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 6 razy

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: cropp »

Hmm może odświeżmy trochę ten temat.Piszcie jakie filmy warte są obejrzenia.
miodzio1988

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: miodzio1988 »

Sex is zero. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Frey
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3299
Rejestracja: 11 paź 2008, o 18:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Skierniewice
Podziękował: 48 razy
Pomógł: 243 razy

Filmy które warto\trzeba\można obejrzeć.

Post autor: Frey »

Bękarty Wojny - tak wypaczyć historię potrafią tylko amerykanie, naprawdę warto obejrzeć
ODPOWIEDZ