Gdzie można zabrać dziewczynę?

Awatar użytkownika
M_L
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 23 maja 2009, o 15:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 23 razy

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: M_L »

Tak, poznaliśmy już wyżej Twoje 'lepsze sposoby' :P

Szkoda, że tu nie słychać Twego śmiechu;] Ale jak to mówią "lepiej jest śmiać się...." :mrgreen:

Dziękuję za życzenia i wzajemnie:)
mnij
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 223
Rejestracja: 18 lis 2008, o 16:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KrK
Podziękował: 10 razy
Pomógł: 3 razy

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: mnij »

lepiej jest śmiać się... niż... ? dokończ myśl
i wiesz jakoś nie wiem po czym sądzisz że poznałaś moje metody uwodzenia hm?
Awatar użytkownika
M_L
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 23 maja 2009, o 15:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 23 razy

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: M_L »

"Lepiej śmiać się z siebie, niż czekać, aż zrobią to inni"

Ojej, czemuś taki dosłowny? Zahaczyłeś mnie to się odgryzłam... Po czym wnoszę? To pewnie Twoje wcześniejsze wypowiedzi, zwyczajnie mnie zwiodły ;] Temat brzmi jak widać, Ty wypowiedziałeś się jak można przeczytać...a reszta, to już tylko cięte przygaduszki, w sumie to nie wiem czemu mające służyć? ;]

Wracając do tematu.

Lody w zimie też można spożywać, bo i kto mówił, że trzeba z nimi spacerować po mieście? A takie desery, przynajmniej we Wrocławiu, wyśmienite: ). Przytulna 'knajpka', doborowe towarzystwo, ciepełko i pucharek z lodami, mniam:) Tak więc polecam raz jeszcze. : )
mnij
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 223
Rejestracja: 18 lis 2008, o 16:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KrK
Podziękował: 10 razy
Pomógł: 3 razy

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: mnij »

A Ty dalej o lodach a śmiej się ze mnie haha xD nie mam z tym problemów. A wracając do uwodzenia nie mówiłem o nim nic tylko o przyjemnej konsekwencji udanego uwiedzenia. Dodam że bardziej podoba mi się sam proces emocjonalny niż fizyczny, co Cię zapewne zdziwi.
Awatar użytkownika
M_L
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 23 maja 2009, o 15:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 23 razy

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: M_L »

Nie zrozumiałeś sentencji, którą przytoczyłam...ale już mniejsza o większe:) No i wcale się z Ciebie nie śmiałam...
Tak, ja dalej o słodkich deserach, bo któraż nie lubi xD Zdziwić w Twoim zachowaniu nic mnie nie może, z tej oto prostej przyczyny, iż zwyczajnie jesteś mi obcy ;] Może warto byłoby już zakończyć 'nasz temat'?

Teraz natomiast zbliża się wiosna xD więc wspólny wypad na rowery np., również może być ciekawym sposobem na spędzenie ze sobą czasu:)
Trin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 10 maja 2010, o 19:02
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Łódź
Pomógł: 1 raz

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: Trin »

Zabierz ją do Niebieskich Migdałów (Herbaciarnia na Sienkiewicza). Ja zwykłam uchodzić za gadułę ale jak otworzyłam drzwi lokalu to rozdziawiłam usta i nie wiedziałam co powiedzieć- chłopak się śmiał.
ODPOWIEDZ