Gdzie można zabrać dziewczynę?

robomanus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 27 lut 2007, o 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: łódź

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: robomanus »

Witam!
Wiem, że to pytanie jest głupie, ale...
Jestem z dziewczyną od 10 miesięcy i ilekroć się spotykamy, to nie wiem, gdzie mam ją zabrać. Chodzimy do tej samej szkoły i często wracamy razem. A jak nie mamy za dużo zajęć, to chciałbym z nią jakoś spędzić czas. Jednak co mam zrobić, kiedy każda z propozycji typu, galeria, manufaktura, kawiarnia, pizzeria, łyżwy, kino odpadają, gdyż w danej chwili nie ma ochoty tam iść. Spacer po parku odpada również, bo za zimno. Do mnie do domu tez nie chce jechać, bo nie chce zawracać głowy. I kończy się na tym, że rozjeżdżamy się do domów, a ja wychodzę na faceta który nie umie rozerwać własnej dziewczyny. Czy ktoś mi może poradzić co mam robić w takich sytuacjach?
miodzio1988

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: miodzio1988 »

Wiem, że to pytanie jest głupie, ale...
I w tym momencie nie pomyslałeś zeby przestać pisac? Bo naprawdę pisac takie rzeczy na forum matematycznym....nawet mimo działu to przesadziłeś.
Dam Ci jednak rade (jako bardziej doswiadczony kolega)
Jednak co mam zrobić, kiedy każda z propozycji typu, galeria, manufaktura, kawiarnia, pizzeria, łyżwy, kino odpadają, gdyż w danej chwili nie ma ochoty tam iść.
Nie pytaj się dziewczyny czy chce gdzies tam iść. Oznajmiasz Jej po prostu gdzie idziecie i już. Jak Jej nie pasuje to niech spada. ( i tak tez Jej powiedz) Zobaczysz, ze przestanie narzekac
qpalzm1029
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 30 lip 2007, o 22:56
Płeć: Mężczyzna
Pomógł: 3 razy

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: qpalzm1029 »

- ta wiadomość została skasowana -
Ostatnio zmieniony 3 sty 2010, o 15:15 przez qpalzm1029, łącznie zmieniany 1 raz.
robomanus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 27 lut 2007, o 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: łódź

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: robomanus »

miodzio1988

Eh. Zrobiłem już tak kilka razy. Efekt był taki, ze się na mnie dąsała potem i chodziła naburmuszona. Nie chcę powtórki. Potem już naprawdę nie wiadomo, co robić, bo cokolwiek zrobisz to jej już nie pasuje. Jakieś inne złote rady?

P.S. Napisałem na tym forum, bo wiem, ze sporo ludzi tu wchodzi więc pewnie otrzymałbym szybko odpowiedź. A skoro to hyde park, to wolnoć tomku w swoim domku. Pozdr.
Ostatnio zmieniony 2 sty 2010, o 16:23 przez robomanus, łącznie zmieniany 1 raz.
miodzio1988

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: miodzio1988 »

Eh. Zrobiłem już tak kilka razy. Efekt był taki, ze się na mnie dąsała potem i chodziła naburmuszona. Nie chcę powtórki. Potem już naprawdę nie wiadomo, co robić, bo cokolwiek zrobisz to jej już nie pasuje. Jakieś inne złote rady?
1) Zmien dziewczyne
2) Przestan byc pantoflarzem i nie daj sobie włazić na głowę. Jak Ona się dąsa to Ty sie idz bawic z kimś innym (np na dyskotece ) i od razu przestanie byc obrazona.
qpalzm1029
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 30 lip 2007, o 22:56
Płeć: Mężczyzna
Pomógł: 3 razy

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: qpalzm1029 »

- ta wiadomość została skasowana -
Ostatnio zmieniony 3 sty 2010, o 15:15 przez qpalzm1029, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zordon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4977
Rejestracja: 12 lut 2008, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 75 razy
Pomógł: 910 razy

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: Zordon »

robomanus pisze: P.S. Napisałem na tym forum, bo wiem, ze sporo ludzi tu wchodzi więc pewnie otrzymałbym szybko odpowiedź. A skoro to hyde park, to wolnoć tomku w swoim domku. Pozdr.
Może i sporo osób, ale większość to matematycy
miodzio1988

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: miodzio1988 »

Zordon, sugerujesz, że matematycy nie mają powodzenia wsrod kobiet? pamietaj, że:
Ukryta treść:    
Awatar użytkownika
Dasio11
Moderator
Moderator
Posty: 10225
Rejestracja: 21 kwie 2009, o 19:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 40 razy
Pomógł: 2362 razy

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: Dasio11 »

O, kolejny fant do mojego podpisu :D
Matematycy mogą mieć sami powodzenie u kobiet, ale pomimo tego nie potrafić tak doradzić innym, aby i oni mieli, chyba że nakażą
Ukryta treść:    
miodzio1988

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: miodzio1988 »

Dasio11, fajny nowy podpis;] Zle poradzilem? Mi tam się taka taktyka sprawdzila']
Awatar użytkownika
smigol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3454
Rejestracja: 20 paź 2007, o 23:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 89 razy
Pomógł: 353 razy

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: smigol »

robomanus, postanowiłem sprawdzić do czego służy ta tajemnicza strona z Twojego podpisu i okazało się, że ok. 650 tys. osób miało taki sam problem jak Twój, więc pytanie może i nie jest głupie, albo jakieś egzotyczne.
blost
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1994
Rejestracja: 20 lis 2007, o 18:52
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 52 razy
Pomógł: 271 razy

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: blost »

miodzio nam przekazuje prawdy zyciowe mistrz Joda hehe
Czyli juz wiem czemu sukces zawdzieczam Kochane caleczki !!!
Ukryta treść:    
Jak nie chce isc tam gdzie Ty proponujesz to powiedz by sama cos zaproponowala... jak nic nie powie ciekawego to idziecie tam gdzie Ty chcesz i problem z glowy
miodzio1988

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: miodzio1988 »

blost, prawdę prawi polać mu!! Lepszego posobu już naprawdę nie ma;]
Hellbike
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 169
Rejestracja: 27 cze 2008, o 14:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: zg
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 3 razy

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: Hellbike »

miodzio1988 pisze:
Wiem, że to pytanie jest głupie, ale...
I w tym momencie nie pomyslałeś zeby przestać pisac? Bo naprawdę pisac takie rzeczy na forum matematycznym....nawet mimo działu to przesadziłeś.
Dam Ci jednak rade (jako bardziej doswiadczony kolega)
Jednak co mam zrobić, kiedy każda z propozycji typu, galeria, manufaktura, kawiarnia, pizzeria, łyżwy, kino odpadają, gdyż w danej chwili nie ma ochoty tam iść.
Nie pytaj się dziewczyny czy chce gdzies tam iść. Oznajmiasz Jej po prostu gdzie idziecie i już. Jak Jej nie pasuje to niech spada. ( i tak tez Jej powiedz) Zobaczysz, ze przestanie narzekac
to recepta na zdrowe relacje z partnerka.
Odrazu widac, kogo rodzice nie przytulali.
Chromosom
Moderator
Moderator
Posty: 10365
Rejestracja: 12 kwie 2008, o 21:08
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 127 razy
Pomógł: 1271 razy

Gdzie można zabrać dziewczynę?

Post autor: Chromosom »

Co sugerujesz?
ODPOWIEDZ