Mistrzostwa Świata

Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Rogal »

Dla mnie ten człowiek nie osiągnął nic. W swoich dziedzinie może i wszystko, bo to mnie szczególnie nie interesuje, więc nie wnikam. Bić się trzeba umieć, to jasne, ale ciosy z byka są dość rzekłbym egzotyczne i nikt za szczególnie ich nie używa, ale pal sześć.
Nie używam głowy wyłącznie do myślenia, lubię sobie przy jej pomocy pojeść, pogadać, poogladać świat, posłuchać muzyki, czy powąchać spaleniznę asfaltu w obecnym czasie. Ale to i tak nic. Bo najlepiej sam go podsumowałeś - "dać się okraść i ośmieszyć" - otóż dokładnie to się stało: sam się okradł ze swej chwały i wielkości i ośmieszył na oczach blisko miliarda ludzi całego świata.
Miłe.
Awatar użytkownika
Uzo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1137
Rejestracja: 18 mar 2006, o 10:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Strzyżów / Kraków
Podziękował: 94 razy
Pomógł: 139 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Uzo »

Rogal pisze:W swoich dziedzinie może i wszystko, bo to mnie szczególnie nie interesuje, więc nie wnikam
Skoro nie wnikasz to się nie wypowiadaj na temat tego człowieka, bo w takim wypadku to jeżeli ktoś tu się ośmiesza to tylko i wyłącznie Ty.
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Rogal »

Cóż, jak na razie moje święto prawo, by móc ludzi publicznych oceniać i komentować ich zachowanie. A wasze święte prawo, by twierdzić, że ośmieszam się, potępiając chamstwo w sporcie fair-play zasadą się obnoszącym.
kto$
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 28 maja 2006, o 12:30
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: śląsk
Pomógł: 19 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: kto$ »

Nie znam się jakoś wyśmienicie na piłce. Ale jednak jest to piłkarz światowej klasy. A jaki człowiek? - chyba trudno powiedzieć i ocenic po jednym zachowaniu. Pewnie, ze nie było to fair. Ale Figo zrobił, to samo i co też tak na nim wieszają psy? Poza tym łatwo siedząc przed monitorem to oceniać. A trzeba mieć na uwadze i to, że to była chyba 109 minuta meczu, stres, adrenalina i spotkanie o najwyższą stawkę. To zadne usprawiedliwienie oczywiście, ale jakieś określone okoliczności. Zresztą myślę, ze on sam tego żałuje. A Wam to się nie zdarzyło, że emocje wzięły górę? No ja oczywiście nie uderzyłam nikogo głową, ale powiedziałąm coś czego potem żałowałam. I nie mówie tu o obrzucaniu kogoś błotem. Zatem pochwalac takie zachowanie byłoby głupotą, ale przekreślac człowieka to też chyba przesada.
Awatar użytkownika
Uzo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1137
Rejestracja: 18 mar 2006, o 10:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Strzyżów / Kraków
Podziękował: 94 razy
Pomógł: 139 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Uzo »

Rogal mówisz ,ze potępiasz chamstwo ,ale według Ciebie to Zidane uderzył go za nic ? Bo moim zdaniem to odpowiedzial chamstwem, za chamstwo. Tylko trzeba wziasc pod uwage ,ze zapewne( i takie jest moje przekonanie) nie zachowal sie pierwszy po chamsku , tylko zrobil to po wlochu.
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Rogal »

Nic nie mówiłem przecież o Materazzim, szczególnie, że miałby być niewinny. Zidane zachował się jak cham, jak to kolega stwierdził, trampkarzowi to by się nie dziwił.
Natomiast co do Materazziego, to ja czekam, na to, co powiedział Zidane'owi, by móc i jego ocenić i czyn Zinedine'a w tym kontekście.
Awatar użytkownika
jayson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 1 lut 2006, o 21:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował: 6 razy
Pomógł: 4 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: jayson »

Do zaciekłych krytyków Włochów : troche obiektywizmu !

Francja miała trudniejszych rywali w drodze do finału, to prawda. Ale zauważcie, że znakomita większość goli zdobytych przez trójkolorowych padała ze stałych fragmentów gry bądź w ich następstwie. To o czymś świadczy...

Co do Zidane'a, oczywiście finałowy wybryk nie przekreśla jego znakomitych dokonań. Nie zmienia to jednak faktu, że nie powinien faulować Materazziego.

Natomiast nagroda najlepszego piłkarza Mundialu w mojej opinii bardziej należała się Cannavaro bądź Pirlo.
Awatar użytkownika
`vekan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 875
Rejestracja: 23 sty 2006, o 21:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: far away
Podziękował: 139 razy
Pomógł: 71 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: `vekan »

Pirlo nie zrobił nic. Cannavaro mógłby dostać.

Rogal, gadasz na zidane. Jak ciebie by ktos wyzywal i powiedzial ci takie cos to co byś zrobił. Pewnie nic, dałbyś sie dalej w życiu poniżać. Brawo za podejście
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Rogal »

Cóż, za wmawianie, co bym zrobił (i pier*olenie przy okazji głupot) powinieneś dostać ostrzeżonko, bo bardzo nie lubię, jak ktoś mi tłumaczy, co ja bym zrobił w jakiejś sytuacji, ale by było, że się wyżywam i nadużywam przywilejów moderatorskich.
Napiszę tylko cierpliwie, że nie, nie przywaliłbym mu na pewno. Natomiast co bym zrobił zależałoby od tego, co powiedziałby. Na razie wiedzą o tym tylko oni. I na tym się ten offtop musi skończyć.
Dooh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 7 lis 2004, o 14:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 8 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Dooh »

Rogal pisze:Francuzi jedynego gola w regulaminowym czasie zdobyli z karnego, a Włosi z akcji.
Włosi zdobyli gola po rzucie rożnym, nie z akcji. Dyskusyjna kwestia było też czy Materazzi nie faulował obrońcy. A co do jego osoby to wystarczy na youtube wklepać jego nazwisko by zobaczyć z czego ten pan słynie, on momenatmi nie gra w piłkę, tylko jest takim boiskowym drechem, to wyjedzie komuś z łokcia to kopnie w jajka. Niestety ale na tym mundialu przeważał i zwyciężył futbol brutalny :/

A Zidane i tak jest geniuszem piłki, ten incydent tego nie zmieni, choć na pewno będzie zapamiętany podobnie jak "ręka Boga"
Awatar użytkownika
Tomasz Rużycki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2970
Rejestracja: 8 paź 2004, o 17:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów/Kraków
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 293 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Tomasz Rużycki »

Jak ciebie by ktos wyzywal i powiedzial ci takie cos to co byś zrobił. Pewnie nic, dałbyś sie dalej w życiu poniżać. Brawo za podejście
Eh, zalosne... To Tobie naleza sie 'brawa' za podejscie do zycia, moje najszczersze wyrazy wspolczucia...
liu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1330
Rejestracja: 10 paź 2004, o 13:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów
Pomógł: 104 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: liu »

`vekan pisze:Rogal, gadasz na zidane. Jak ciebie by ktos wyzywal i powiedzial ci takie cos to co byś zrobił. Pewnie nic, dałbyś sie dalej w życiu poniżać. Brawo za podejście
Sa inne problemy rozwiazywania problemow niz bicie kogos. Jestesmy cywilizowanymi ludzmi, a nie banda jaskiniowcow naparzajacych sie maczugami po glowach.
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Rogal »

Ojej, jaki odzew, szok.

A wiem, że gola zdobyli Włosi po rzucie różnym, ale nie było wkręcenia, tylko główka, więc ktoś do tej główki musiał dojść, obrońcy go nie uprzedzili, a Barthez nie zdążył. Natomiast teraz przypomnijmy sobie, ile rzutów rożnych wykonał boski Zizou i co z tego wynikło.
Natomiast znowu podkreślę, że nie twierdzę, że Materazzi jest niewinny jakiś, czy ostoja toleracji i zasady fair-play. Powtarzam - czekam na to, co powiedział Zidane'owi.
Awatar użytkownika
Calasilyar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2656
Rejestracja: 2 maja 2006, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 410 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Calasilyar »

Zidane przeprasza...

Kod: Zaznacz cały

http://ms2006.interia.pl/news?inf=770027


a jednak chodziło o obrażanie rodziny... ja też bym dołożył temu Materacowi jakbym był na miejscu Zizu

Kod: Zaznacz cały

http://ms2006.interia.pl/news?inf=769941

a to jeszcze lepsze jak go tylko dostanie pani Zidane to chłopak będzie miał problem
Mbach
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 327
Rejestracja: 3 lis 2004, o 16:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: braku inwencji
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 25 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Mbach »

& ... de%20boule
Warto usłyszeć
Zablokowany