Mistrzostwa Świata

mat1989
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3393
Rejestracja: 29 sty 2006, o 14:15
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 466 razy
Pomógł: 197 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: mat1989 »

guzik15 pisze:Może Francja niezałużenie wygrac...
czemu niezasłużenie? pomoże im sędzia czy jak? w piłce drużyna okazuję się lepszą jeśli strzeli więcej bramek od przeciwnika nawet jeśli to on stwarza masę okazji, liczy się po prostu skuteczność. A tak pozatym to jestem w finale za Włochami a w meczu o 3 miejsce za Portugalią.
Awatar użytkownika
`vekan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 875
Rejestracja: 23 sty 2006, o 21:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: far away
Podziękował: 139 razy
Pomógł: 71 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: `vekan »

Ja jestem za Francją. Myślę że mimo Herny poradzi sobie z obroną włoską. Nawet jeśli francuzi bedą grali słabiej to powinni wymęczyć 1:0
guzik15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 16 mar 2006, o 15:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 13 razy
Pomógł: 5 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: guzik15 »

No własnie a Włosi bywają nieskuteczni. Chociaż potrafią stworzyć dużo akcji bedzie problem z wykorzystaniem ich...
Awatar użytkownika
mm34639
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 28 mar 2005, o 15:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 22 razy
Pomógł: 61 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: mm34639 »

a ja jestem za Włochami


bo ostatnio Francja odnosiła więcej sukcesów, więc dobrze by było gdyby równowaga została zachowana
Awatar użytkownika
robert179
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 469
Rejestracja: 24 lip 2005, o 16:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Podziękował: 111 razy
Pomógł: 13 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: robert179 »

Gdyby równowaga miała zostać zachowana, to ...... polska jest pierwsza na liście . No i Maple Leafs zdobyli by stana .
Awatar użytkownika
jayson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 1 lut 2006, o 21:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suwałki
Podziękował: 6 razy
Pomógł: 4 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: jayson »

Trudno wskazać faworyta. Bloki defensywne obu reprezentacji są znakomite. Ponadto Franzuzi mają Zidane'a i Henry'ego, a Włosi generalnie bardzo wyrównany skład.

W sumie stawiałbym jednak na Italię :)
Awatar użytkownika
mol_ksiazkowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11409
Rejestracja: 9 maja 2006, o 12:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3155 razy
Pomógł: 748 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: mol_ksiazkowy »

Tak, ale Francja wyeliminowała sama Brazylie i stac ich na duzo...oj bedzie ciekawy i zaciety mecz....
Awatar użytkownika
bolo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2470
Rejestracja: 2 lis 2004, o 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: BW
Podziękował: 8 razy
Pomógł: 191 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: bolo »

To, że ktoś kogoś wyeliminował, to jeszcze niewiele znaczy. Patrząc na grę Brazylii można było wymienić kilka reprezentacji, które wygrałyby z nimi bezproblemowo. Po prostu treningi w nocnych klubach i pokazówki na treningach nie przyniosły korzystnego rezultatu na boisku.
Awatar użytkownika
`vekan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 875
Rejestracja: 23 sty 2006, o 21:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: far away
Podziękował: 139 razy
Pomógł: 71 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: `vekan »

bolo pisze:Patrząc na grę Brazylii można było wymienić kilka reprezentacji, które wygrałyby z nimi bezproblemowo.
Tak a świstak siedzi i ....

W jednym meczu Argentyna czy jakaś inna faworyzowana przez ciebie reprezentacja gra super z Brazylia mogla by nic nei pokazać.
Awatar użytkownika
Ziom Ziomisław
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: 12 sty 2006, o 21:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: I LO Inowrocław
Pomógł: 20 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Ziom Ziomisław »

Jea Włosi wygrali !!!
Mecz ładny z dramatycznym zakończeniem. Trochę szkoda Francji zapewne by wygrała gdyby nie "wybryk" Zidana.
Dooh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 7 lis 2004, o 14:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 8 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Dooh »

Raczej również rozstrzygałyby jedenastki. Od drugiej połowy Włosi w swoim stylu zabijali futbol, ustawiali tylko ten bunkier, dużo tarzali sie po ziemii i bronili remisu; nie cierpię ich oglądać noo a potem akcja "Zidane - Sprite, Materazzi - pragnienie" (mógł mocniej, a po kartce jeszcze sędziemu od serca - i tak kończy kariere )
Awatar użytkownika
hellsing
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 191
Rejestracja: 30 mar 2006, o 14:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z kątowni
Podziękował: 11 razy
Pomógł: 16 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: hellsing »

11 by były ale Zizu by szczelał pierwszy Trezege pużniej i by potrafiali. Może nawet Bartez by coś wybronił ?? Dooh, w pełni się zgadzam ja krzyczałem żeby z partola zadygał bocznemu jak zchodził. W tych mistrzostwach należało się żabojadom zwycienstwo ciut ich żal...
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Rogal »

Bardzo się cieszę, że żabojady dostały po dupsku. Bo znowuż chcieli wygrać poprzez karnego i bronienie wyniku. Dobrze, że im Materac wdmuchnął tą bramę, bo znowu by FIFA chciała bramki poszerzać i zawodników redukować, jak to się słusznie udało sędziemu pod koniec wczoraj.
A jeśli chodzi o Zidane'a, to on już teraz do końca pozostanie pragnieniem. I teraz dla mnie to jest już zwykłym dupkiem, bo gwiazdorem to on może był z dziesięć lat temu, jak się mu jeszcze strzelać chciało.

Nie nie, świetny wynik jest.
Awatar użytkownika
`vekan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 875
Rejestracja: 23 sty 2006, o 21:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: far away
Podziękował: 139 razy
Pomógł: 71 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: `vekan »

Dupa prawda Zizou jest wielki i bardzo dobrze że mu z bani pociągnał. Włoch go sporowokował ( moze mu na rodzine wjechał), a co mu zależało i tak koniec kariery. A francja nawet w 10 grała lepiej niż włosi w 11. Bo makarony to tylko sie bronić potrafią i mecze kupywać.
Rogal pisze:I teraz dla mnie to jest już zwykłym dupkiem, bo gwiazdorem to on może był z dziesięć lat temu
Powiedz ilu piłkarzy w jego wieku gra na takim poziomie ??? On jest gwiazdorem i odszedł z wielkim booom
Awatar użytkownika
Calasilyar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2656
Rejestracja: 2 maja 2006, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 410 razy

Mistrzostwa Świata

Post autor: Calasilyar »

Mnie tam wkurza troche takie gadanie o Zizu. Ja tam za Francja nie byłem i cały czas kibicowałem Wlochom, ale jak tak jadą po Zidane to nawet bym wolał, żeby Francuzi wygrali. Przez tyyyyyle lat takie oklaski i w ogóle genialnie, a teraz że go z raz poniosło to wielkie halo. Inni piłkarze jak tak zrobią raz na jakiś czas to nikt im nic nie mówi, a on zrobi raz w zyciu i od razu krzyk :/ .
Zablokowany