"Sciagi" z matematyki

Awatar użytkownika
solmech
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 811
Rejestracja: 10 gru 2008, o 17:12
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 76 razy
Pomógł: 20 razy

"Sciagi" z matematyki

Post autor: solmech »

Witam,

kilka ladnych lat temu, tata mi kupil w Polsce w kiosku takie jakby "sciagi" do matematyki. Byly to male kartoniki rozmiarow ok. 10x7cm - czyli bardzo poreczne. Na tych "sciagach" sa wszystkie najwazniejsze formulki, np. pola i objetosci figur, wzory rachunku rozniczkowego lub wzory rachunku calkowego. Niestety przez lata pogubilem wiekszosc tych karteczek a teraz bardzo by mi sie przydaly. Czy wie moze ktos czy mozna takie "sciagi" jeszcze kupic w polskich kioskach/sklepach? Chodzi mi przedewszystkim o porecznosc, bo karteczki smialo wchodza do piurnika i nie trzeba ciagle nosic ksiazki.

Pozdrawiam
Tomek
barakuda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1086
Rejestracja: 22 paź 2009, o 19:37
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polen
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 306 razy

"Sciagi" z matematyki

Post autor: barakuda »

Szukaj w sklepach papierniczych. Jest tego duzo i różnego formatu
miodzio1988

"Sciagi" z matematyki

Post autor: miodzio1988 »

A brałeś pod uwagę fakt, że ściąganie to oszustwo? Wypowiadasz się na forum publicznym. Anonimowość niby jest, ale dziwię się, że Tobie nie jest wstyd poruszać taki temat.-- 30 października 2009, 18:31 --Chyba, że te wypoadające kartki coś innego oznaczają....jak tak to sorry
Awatar użytkownika
solmech
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 811
Rejestracja: 10 gru 2008, o 17:12
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 76 razy
Pomógł: 20 razy

"Sciagi" z matematyki

Post autor: solmech »

Dzieki za odpowiedz barakuda. Niestety nie mieszkam w Polsce, dlatego sie pytam Fajnie ze nadal sa, myslalem ze w erze internetu i komputerow juz takich nie sprzedaja, bo w sumie kazdy sam moze sobie wydrukowac wlasny zbior formulek.
miodzio1988 pisze:A brałeś pod uwagę fakt, że ściąganie to oszustwo? Wypowiadasz się na forum publicznym. Anonimowość niby jest, ale dziwię się, że Tobie nie jest wstyd poruszać taki temat.

-- 30 października 2009, 18:31 --

Chyba, że te wypoadające kartki coś innego oznaczają....jak tak to sorry
Nazwalem to sciagami bo sa malego formatu. Nie mam po co sciagac bo dostajemy zbior formulek na egzaminach. Zreszta napisalem ze chodzi o porecznosc, poniewaz nie zawsze czlowiek chce nosic ksiazki ze soba a te "sciagi" mozna miec zawsze ze soba - w piurniku.
miodzio1988

"Sciagi" z matematyki

Post autor: miodzio1988 »

No to spoko. Ja akurat tych książeczek dawno nie widziałem, ale na bank można je kupić np na Allegro A są fajne trzeba przyznac.
Awatar użytkownika
solmech
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 811
Rejestracja: 10 gru 2008, o 17:12
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 76 razy
Pomógł: 20 razy

"Sciagi" z matematyki

Post autor: solmech »

A masz moze linka, bo z Allegro jeszcze do tej pory nie korzystalem i nie wiem jak szukac

Pozdrawiam
Tomek
miodzio1988

"Sciagi" z matematyki

Post autor: miodzio1988 »

Opcja "wyszukaj przedmiot " jest na allegro. Wpisz "ściągi" i znajdziesz czego szukasz
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
solmech
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 811
Rejestracja: 10 gru 2008, o 17:12
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 76 razy
Pomógł: 20 razy

"Sciagi" z matematyki

Post autor: solmech »

Nie ma niestety tych ktorych szukam. Byly to pojedyncze kareczki, z grubszego papieru.

Pozdrawiam
Tomek
ODPOWIEDZ