Pytanie do studentów matematyki na pw

Awatar użytkownika
czeslaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2156
Rejestracja: 5 paź 2008, o 22:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Politechnika Wrocławska
Podziękował: 44 razy
Pomógł: 317 razy

Pytanie do studentów matematyki na pw

Post autor: czeslaw »

U mnie na matmie na PWr jest 70% dziewczyn - nie pytajcie jak, ale naprawdę na wykładzie na oko tyle siedzi (nie studiuję tam wiec nie znam dokładnych liczb, ale chodzę na wykłady z nimi). Sam się dziwię. I nie są aż tak brzydkie jak standardowa politechniczna kobieta (szczerze to na infie u mnie w grupie straszna mogiła z tym, natomiast na matmie jest ok - jest z czego wybierać).

Natomiast za Chiny nie rozumiem, co to za kryterium wyboru studiów. Do czego to dochodzi Jak z Ciebie taki podrywacz, to masz tutaj Martę, próbuj a nie pożałujesz
Awatar użytkownika
M_L
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 23 maja 2009, o 15:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 23 razy

Pytanie do studentów matematyki na pw

Post autor: M_L »

nuclear pisze:
M_L pisze: że nie idziesz na studia pouczyć się tylko najzwyczajniej w świecie szukasz "baby"
Nie widzę w nic złego łączyć jedno z drugim tak samo jak ważnym elementem studiów jest uczenie się odwracania macierzy oraz chodzenie ze znajomymi do knajpy.
Naturalnie masz rację i ja nie widzę nic złego w tym, żeby wyjść ze znajomymi "do knajpy", ogólnie zabawić się czy też rozerwać....nie można dać się zwariować, bo nie samą matematyką człowiek żyje Powiem więcej wskazane jest...Nie znasz mnie, więc pewnie dlatego odebrałeś to o czym pisałam tak, nie inaczej....rozeszło się o wybór uczelni, w którym decydującym kryterium miała być ilość "sztuk pięknych" na uczelni, czy też kierunku...a moim zdaniem uczelnia to raczej nie miejsce na "zabawy"...
czeslaw pisze:(..)
(...) Jak z Ciebie taki podrywacz, to masz tutaj Martę, próbuj a nie pożałujesz
Czesiu...nie wiem od czego zacząć....otóż tak:) Przypomnij mi, skąd my się znamy? Dlaczego kolega miałby mnie podrywać? No i najważniejsze, uważaj bo za takie teksty, to Ty możesz pożałować...
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Pytanie do studentów matematyki na pw

Post autor: Rogal »

Ta jest - Martusia zrobi tak, że dostaniesz ostrzeżenie, jak nie będziesz uważał :).
Awatar użytkownika
M_L
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 23 maja 2009, o 15:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 23 razy

Pytanie do studentów matematyki na pw

Post autor: M_L »

Rogal pisze:Ta jest - Martusia zrobi tak, że dostaniesz ostrzeżenie, jak nie będziesz uważał .
Pleciesz bzdury Rogalu Ostrzeżenia to m.in. Twoja działka... nie warna miałam na myśli...zapomniałam już, że do Ciebie trzeba wprost...znowu nie zaskoczyłeś jak trzeba ehhh
Awatar użytkownika
czeslaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2156
Rejestracja: 5 paź 2008, o 22:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Politechnika Wrocławska
Podziękował: 44 razy
Pomógł: 317 razy

Pytanie do studentów matematyki na pw

Post autor: czeslaw »

oczywiście miałem na myśli Martę Wiśniewską ps. Mandaryna, to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalna Marta w Polsce

Rogal, ostrzeżenie od niej już dostałem, a nawet pewnie bana, ups
Awatar użytkownika
M_L
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: 23 maja 2009, o 15:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 23 razy

Pytanie do studentów matematyki na pw

Post autor: M_L »

Wow...to przepraszam, mamy na forum Martę Wiśniewską ...nie wiedziałam... a ja, jak zwykle, tak nieskromnie, wszystko "ciągnę" do siebie...
ODPOWIEDZ