Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5747
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Szatan istnieje naprawdę
krl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 10 lis 2009, o 22:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 135 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: krl »

Premislav pisze: 12 lis 2019, o 00:05 Wszystkich narodowców nie potraktujemy armatką wodną, ale próbować warto:
Cześć i chwała "bohaterom". Rośnie nowe pokolenie "wyklętych".
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5747
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Pewnie by ich nie rozwiązali jakby śpiewali międzynarodówkę lub odę i by se założyli tęczowe szmaty...
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1548
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 337 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

Nie znam tych, chociaż są fajne... Ja generalnie słucham rocka i metalu czyli szatańskiej muzyki, chociaż czasami jak mam niemetalowy humor to słucham "starych" polskich piosenek.

Kod: Zaznacz cały

https://www.youtube.com/watch?v=DqBuIaa2-_s
Teraz to niestety w telewizji jest coraz mniej dobrej muzyki. Ja lubię kiedy rytm pasuje do słów, a w tych nowych piosenkach wszystko jest w cały świat. Rytm kompletnie nie pasuje do słów piosenki i zdarza się, że taneczna, pełna energii piosenka ma smutny tekst i vice versa...
Była sobie kiedyś taka super szatańska piosenka... Ale byłam wtedy katolikiem i jej sobie nie zapisałam. Żałuję.

Fajny filmik arek, kiedyś chciałam obejrzeć, ale mi się nie chciało... Teraz to dla mnie są głupoty. I co z tego czyj to sakrament? Niech sobie mają. Ja mogę sobie założyć własną religię i mówić, że to mój sakrament.

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
Tak, szatan istnieje naprawdę patrz moja lekarka do spraw umysłu.

Dodano po 2 minutach 12 sekundach:
"Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę" Ja naprawdę jestem analfabetką, od kiedy takie hasło jest antysemickie? A nie jest ono antyrosyjskie? Ja się nie znam.
Awatar użytkownika
Psiaczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1502
Rejestracja: 22 lis 2010, o 09:53
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska, Warmia, Olsztyn :)
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 475 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Psiaczek »

Niepokonana pisze: 12 lis 2019, o 16:15 "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę" Ja naprawdę jestem analfabetką, od kiedy takie hasło jest antysemickie? A nie jest ono antyrosyjskie? Ja się nie znam.
Można interpretować to hasło jako antykomunistyczne, a na przykład w takiej przedwojennej KPP - Komunistycznej Partii Polski, według wspomnień samych jej członków , spotkać kogoś kto nie był narodowości żydowskiej nie można było za często, więc w jakimś sensie jest to również hasło antysemickie.
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1548
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 337 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

Ale domyślne jest antykomunistyczne co nie?
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5220 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Premislav »

No jasne.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Polecam przemówienie pana marszałka Macierewicza:

Kod: Zaznacz cały

https://www.youtube.com/watch?v=dLkkJQrFDfY

Postanowiłem je uczcić, zmieniając swój awatar na taki, który wyraża moje odczucia.
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1548
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 337 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

Premislav, co Ci się stało w avatar?! Chcesz mi oczy wypalić? W takim razie jestem zmuszona je wyłączyć i pisać bez patrzenia, przynajmniej dopóki nie zmienisz avataru z powrotem. Czy moja reakcja jest za szczera?
Dobrze Premislav, mógłbyś nam powiedzieć, co Cię tak zdenerwowało?
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5747
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

"Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę"

Skoro nie wiecie.: sierp i młot symbole masońskie przywiezione do Rosji przez Trockiego przed rewolucją Trocki to żyd ożeniony z żydówką jego teść rabin Nowego Yorku(szef Nowojorskiej gazety - New york Times), sierp i młot z Rosją nie mają nic wspólnego za to z Ameryką jak najbardziej tak... symbole masońskie... Komuna to zaraza zachodnia...(Francja Niemcy Ameryka)... tam szukać trzeba wirusów tej zarazy w Rosji absolutnie nie...

Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
Premislav masz paskudny avatar
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1548
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 337 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

Nie myślałam, że to powiem, ale przykro mi, arek ma rację co do Twojego avatara. Myślałam, że nie jesteś w tym wieku, żeby interesować się memami...
Ja lubię memy szkolne i pana ze stocka.

Dodano po 1 godzinie 4 sekundach:
Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5220 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Premislav »

Jeszcze mogłaś napisać „myślałam, że jesteś mądry". :D Bez urazy, ale nie ujął mnie taki tok rozumowania.

Co mnie tak zdenerwowało? Mogłabyś obejrzeć przemówienie, do którego link podałem, jeśli zaś Cię to nie interesuje lub szkoda Ci czasu, to dlaczego interesuje Cię, z jakiego powodu losowy typ z neta zmienił awatar? Przemówienie Macierewicza jest znacznie istotniejsze, choć wciąż średnio ważne (ale wystarczyło, by mnie wnerwić, nigdy nie byłem ostoją spokoju i równowagi).
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1548
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 337 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

Premislav, jesteś jak pierwiastek z liczby ujemnej!
Aaa ja już rozumiem. Ty się bawisz w grę "napisz coś, z czym Niepokonana się nie zgodzi". Świetnie Ci idzie. Nie podoba mi się to...
Jutro mam test z geometrii analitycznej [*]. Jak dostanę jedynkę to wina Premislava. To przez niego a nie przez mój analfabetyzm. Wiem, że zawalę, więc staram się na coś zwalić winę... Ciężko mi się pisze, nie patrząc na klawiaturę, ale zmuszono mnie do tego. Nie oglądam filmów niemądrego arka, nie oglądam filmów niemądrego Premislava.
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5220 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Premislav »

Wałęsa mógłby iść do klasztoru i złożyć śluby milczenia. To żenada, że ktoś taki mógł zostać prezydentem, nie najlepiej to świadczy o Polakach z lat 90. jako zbiorowości. Niektórzy mieli Havla, a my gościa, który nie potrafi się nawet porządnie wysłowić we własnym języku, dwunożną kompromitację. Jakkolwiek uważam, że kult Jana Pawła to wydmuszka, to wciąż jest to niczym w porównaniu do zbudowanej na półprawdach i kłamstwach legendy tępawego elektryka. Kosiniak-Kamysz dobrze wyczuł, że chrzanienie Lecha może być zatrutym darem, właśnie moim zdaniem nie zabrakło mu wyczucia. Gdybym miał pewność, że PSL nie wesprze PiS-u, to w wyborach do sejmu głosowałbym właśnie na PSL, widać, że udało im się przejąć część centroprawicowego elektoratu wnerwionego bzdurami PiS i brakiem pomysłu na cokolwiek ze strony KO. A Waldemar Pawlak ma spory elektorat negatywny, jako uczestnik gier politycznych z lat 90. tak że nie jestem pewny, czy to dobry pomysł. Aczkolwiek raczej wygląda na to, iż urażony Wałęsa chciał w ten sposób odegrać się na Kosiniaku-Kamyszu. „Popieram PSL, ale ten stary, prawdziwy i człowieka z doświadczeniem,a nie młokosa, który wzgardził mymi wdziękami" – rzekła
między wierszami (ale nawet nie bardzo to kryjąc) wyleniała kurtyzana z Popowa.
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1548
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 337 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

Premislav ja nie chcę Cię urazic ja uważam, że jesteś mądry, ale Twój avatar woła o pomstę do Piekła.. Ja przepraszam, że byłam niemiła. Od kiedy ludzie w Twoim wieku lubią memy? Pierwszy raz coś takiego widzę. Nie gniewaj się na mnie...

Nie polityka w Polsce jest jaka jest... Ludzie nie umieją głosować na kraj, tylko na siebie. Ale 500+ jest spoko. Zależy jak na to patrzeć.
Awatar użytkownika
Psiaczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1502
Rejestracja: 22 lis 2010, o 09:53
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska, Warmia, Olsztyn :)
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 475 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Psiaczek »

Niepokonana pisze: 12 lis 2019, o 23:34 Ludzie nie umieją głosować na kraj, tylko na siebie. Ale 500+ jest spoko. Zależy jak na to patrzeć.
Zapiszę to sobie do złotych myśli , dzięki za poprawienie mi humoru :)

Premislav, ja do twojego avatara nic nie mam jako konserwatywny liberał ;)

A co do przemówienia Macierewicza, czy powiedział jak kiedyś bodajże Gomułka: "Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy" ? Bo jeśli nie , to jest nadzieja :P
ODPOWIEDZ