Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34218
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5197 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Jan Kraszewski »

arek1357 pisze: 13 mar 2020, o 01:02Więc gdzie droga jest dłuższa , tylko idiota pragnie komunii na rękę , co za matolstwo...
Komunikat Konferencji Episkopatu Polski w związku epidemią koronawirusa pisze:2b. przypominamy, że przepisy liturgiczne Kościoła przewidują przyjmowanie Komunii Świętej na rękę, do czego teraz zachęcamy,
Czyli masz biskupów za idiotów?

JK
iksinski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 14 lut 2015, o 14:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: slask

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: iksinski »

arek1357 z czterema liczbami pierwszymi chyba w Trójce nie nie wierzy. Może czytal Chomskiego, ale nie potrafi go przełożyć na polski. Ja przynajmniej próbowałem. Pin do karty bankomatowej też taki masz?
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5736
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 525 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Ja wiem, że Raj jest w łonie.
To mało wiesz...
Czyli masz biskupów za idiotów?
Komunia na ręke to czysta profanacja Natanek i ks. Kneblewski mają zupełnie inne zdanie na ten temat a cóż biskupi poszli drogą zatracenia...

To się wszystko bierze od protestantów i anglikanów , bo są to heretycy, dla nich komunia to nie ofiara a uczta , symbolika totalnie przestawiona,
a więc znaczenie odwrócone, czyli satanistyczne...

Dodano po 7 minutach 29 sekundach:
udowodniłem w końcu:

Ręka-usta

Ręka- ręka-usta

Gdzie jest droga krótsza czy to bardzo trudne do zrozumienia?

Pastor hamownia tego nie rozumie...

Może mam to zapisać wektorowo?

Dodano po 10 minutach 35 sekundach:
Niestety Chomski to jeden z tych osobników co za pomocą własnych ukwieconych form językowych potrafią wytłumaczyć każdą podłość i świństwo,
jest dobrym przykładem tego,że od samego mieszania herbaty nie stanie się ona słodsza...
Dla mnie każdy globalista to świnia cham łajdak i zdrajca... Wszyscy rzekomi pacyfiści walczący z wojną w Wietnamie to kupa szumowin... sterowanych przez wyższe ośrodki...

Dodano po 3 minutach 44 sekundach:
Wszystkie te "...syizmy" powstające pod koniec 19 i na początku 20 wieku to tylko różne grupy przestępcze zrzeszające różnej maści patogenów...

Dodano po 7 minutach 37 sekundach:
arek1357 z czterema liczbami pierwszymi chyba w Trójce nie nie wierzy
Zauważ, że jedynka jest liczbą boską, trójka i siódemka jak najbardziej też (to chyba oczywiste)
Piątka natomiast jest liczbą człowieka , ale powinna być liczbą człowieka powiązanego z Bogiem, bo gdy człowiek się od Boga odwraca to piątka przeskakuje na pentagram odwrócony oznaczający i symbolizujący diabła...Czyli liczba człowieka może mieć dwa znaczenia w zależności od tego jaką postawę prezentuje człowiek...

Poza tym u mnie nie ma czterech liczb pierwszych tylko trzy, bo raczej jedynka nie jest liczbą pierwszą...

Zauważ też, że
www=666
z hebrajskiego gdzie każda litera ma przyporządkowaną liczbę, brak samogłosek w hebrajskim dowodzi, że samogłoski mają symboliką ducha a więc niewidzialną...

Dodano po 1 minucie 7 sekundach:
W trójcę wierzę...
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 787
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 155 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

arek1357 pisze: 13 mar 2020, o 08:30 a cóż biskupi poszli drogą zatracenia...
Marcin Luter pisze: Nasi głupcy, papieże, biskupi, sofiści oraz mnisi – prymitywne ośle głowy
arek1357 pisze: 3 mar 2020, o 00:04 Owszem sporo duchowieństwa puszcza perskie oko w kierunku współczesnej nauki i dlatego pewne wersy z Pisma próbują tłumaczyć na grucie nauki co jednak im nie do końca wychodzi.
arek1357 pisze: 3 mar 2020, o 10:08 Ja nie powołuję się na siebie tylko odwołuję się do Biblii w Biblii pisze o olbrzymach i potomkach demonów to znaczy , że tak jest...:
Marcin Luter pisze: Jeśli nie zostanę przekonany przez świadectwa Pisma albo ewidentne argumenty rozumowe, to pozostanę związany świadectwami Pisma, które przytoczyłem, a moje sumienie pozostanie w niewoli Słowa Bożego. Także nie wierzę samym tylko papieżowi i soborom, pewną jest bowiem rzeczą, iż często mylili się i zaprzeczali samym sobie. Nie mogę zatem i nie chcę niczego odwoływać, ponieważ postępowanie wbrew sumieniu nie jest ani bezpieczne ani uczciwe.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5736
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 525 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Slup Twój awatar wpisuje się w dzisiejszą światową pandemię , jak juz pisałem , ale dzisiaj staje się to jeszcze bardziej aktualne, Twój awatar to po prostu maska czerwonego czy szkarłatnego moru z noweli E. A. Poe, ... Ty rozsiewasz zarazę, na pewno czytałeś tę genialną nowelę , na końcu wszyscy zginęli, I właśnie Twoja symbolika bardzo mocno przemawia do tych co "widzą"...

Dodano po 6 minutach 21 sekundach:
Ależ Slup zmanipulowałeś moje wypowiedzi i przystawiłeś do Lutra heretyka, tylko , z tą różnicą, że ja tropię w kościele wpływy modernistów i masonów a Luter tępił kościół jako taki, wtedy jeszcze w kościele nie działała przynajmniej na taką skalę masoneria a nauka była czysta...i wolna od herezji, więc luter uderzał w to co ja dzisiaj bronię - "prawdy"... Demony wcielone nie mają nic do rzeczy a komunia na rękę to bardzo poważny grzech przeciwny nauczaniu kościoła przedsoborowego... jednaj ja będę często odwoływał się do nauk przedsoborowych...

Dodano po 2 minutach 47 sekundach:
a cóż biskupi poszli drogą zatracenia...
To samo mówi biskup Lenga bardzo prawy biskup a też nie jest luteraninem...
iksinski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 14 lut 2015, o 14:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: slask

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: iksinski »

arek1357 jednak chyba nie zrozumiał Chomskiego. Może jako człowieka go nie poważa, ale na gramatyce tranformatywno- generatywnej już się chyba nie zna. Rozbijanie zdania, to czysta manipulacja. Przypominam, że gra jeden z dziesięciu ma 3 etapy. A teraz jesteśmy dopiero w drugim. I literkę zmienił w mojej wypowiedzi. Szczwany lis. A ja też wolę proste słowa jak np: u Tuwima "Do prostego człowieka". Nawet piosenki możesz sobie posłuchać.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2020, o 09:15 przez iksinski, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5736
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 525 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Ktoś musi bronic tradycji i porządku Będę jak Św. Mikołaj co spuścił Ariuszowi łomot, zresztą śmierć Ariusza jest przerażająca podobna w symbolice do śmierci Judasza jak w swoim genialnym wykładzie zaznaczył ks. Pelanowski też autorytet dla mnie...

Dodano po 1 minucie 52 sekundach:
ale na gramatyce tranformatywno- generatywnej już się chyba nie zna
Masz racje nie znam się ale dla mnie to strata czasu, a postać Chomskiego jest dla mnie na tyle odrażająca, że nie zachęca mnie czytanie jego wypocin...

Dodano po 2 minutach 27 sekundach:
Jak czytam tego typu zdania:
rzeczywistość świata jest rzeczywistością naszego umysłu
To dla mnie jest to bełkot z którego nic nie wynika, czytając takie wypowiedzi nasze zrozumienie świata się nie poszerzy...
iksinski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 14 lut 2015, o 14:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: slask

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: iksinski »

arek1357 pisze: 13 mar 2020, o 09:08 Jak czytam tego typu zdania:
rzeczywistość świata jest rzeczywistością naszego umysłu
To dla mnie jest to bełkot z którego nic nie wynika, czytając takie wypowiedzi nasze zrozumienie świata się nie poszerzy...
Ale karta bankomatowa działa, nieprawdaż?
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5736
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 525 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

A co ma z tym wspólnego karta bankomatowa? jest jakaś nic powiązań?
iksinski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 14 lut 2015, o 14:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: slask

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: iksinski »

Bardzo gruba nić. Dzięki gramatyce Chomskiego możesz sobie pójść do sklepu i nią zapłacić. Nowoczesność arek1357. Nie mieszkamy już w jakiniach i nie polujemy na mamuty. Ale widać arek woli płacić gotówką. Posłuchaj sobie tego jeśli chodzi o 666. Burzum - Filozofem. I to całą płytę od początku do końca.

Dodano po 32 minutach 19 sekundach:

A i jeszcze dodam. Jak Cię nie stać to polecam youtube.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5736
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 525 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Dzięki gramatyce Chomskiego możesz sobie pójść do sklepu i nią zapłacić
Wyjaśnij to bliżej...
iksinski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 14 lut 2015, o 14:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: slask

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: iksinski »

Tak szybko przesłuchałeś płyty? Nie jest droga. Zapłać gotówką.

A jak nie zrozumiałeś to sobie kabałę poczytaj.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5736
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 525 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

przesłucham wieczór tu gdzie jestem teraz komputer nie ma głośników

Dodano po 48 minutach 4 sekundach:
Co ma wspólnego Burzum z Chomskim i kodami kreskowymi i kartą płatniczą...
iksinski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 14 lut 2015, o 14:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: slask

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: iksinski »

Właśnie naszła mnie ochota na jedną z najlepszych poezji naszych czasów. A skoro tak lubisz kabałę to podam Ci nr. strony zbiorowego wydania Wierszy wszystkich Czesława Miłosza. A czy będzie to wydanie uzupełnione czy nie sam zdecydujesz. Nr strony 303. A wiersz brzmi:

"Przemyślność broni w nieszczęście się zmienia
Sztandary wicher postrzępi w rozpędzie
Ale greckiego dziedziczki imienia
Sława, dopóki trwa ludzkość, trwać będzi"

Tak można streścić to tomiszcze. Wyjąłem z niego, to co najlepsze.
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1548
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 337 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

Ja się nie znam, ale pan naukowiec się zna, więc obejrzyjcie jego film.

Kod: Zaznacz cały

https://www.youtube.com/watch?v=Alt4F2w3SMM&fbclid=IwAR1TeD08Y7sOYF_0zwbnc1nioz7N0SoucLYacJscXejVpVpzFYOTVU0Y2ss

Arek i Iksiński w szczególności.
ODPOWIEDZ