Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

SlotaWoj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4211
Rejestracja: 25 maja 2012, o 21:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków PL
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 758 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: SlotaWoj »

arek1357 pisze:A to dedykuję naszym fizykom. Jak to wszystko obalić.:

Kod: Zaznacz cały

https://www.youtube.com/watch?v=iTkeuuUfc3s


(...)
AiDi pisze:Dzięki, i bez tego wiemy ilu na świecie jest idiotów.
Nie nazywaj autorów filmu idiotami bo na razie nic nie obaliłeś tylko ich zbutowałeś...
Szkoda czasu na obalanie. Są ważniejsze rzeczy do zrobienia.

Ale Ty Areczku możesz, tak dla wprawy, przeanalizować treść z tego filmu, spróbować zbudować na tych „rewelacjach” spójny obraz Świata.

Nie zgadam się z AiDim.
Nie wiemy ilu jest idiotów na tym świecie, ale wiemy, że jest ich stanowczo za duża i zdarza się, że są tam, gdzie ich obecność przynosi największe szkody.

W polskich bibliotekach publicznych można znaleźć książkę Henryka Adamowicza pt. Tajemnice grawitacji, w której są równie wielkie bzdury nt. grawitacji. Autor wydał ją własnym sumptem w 1998 r., pracownicy bibliotek dali się uwieść mądremu tytułowi, książki kupili, więc można ją pożyczyć i przeczytać.
Nikt do tej pory nie rozpoczął na temat tej książki żadnej dyskusji i byłby ogromnie zdziwiony gdyby tak się stało.
Gouranga
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1592
Rejestracja: 16 maja 2013, o 17:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 11 razy
Pomógł: 246 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Gouranga »

to, że aidi ich zbutował mnie nie dziwi, bo aidi umie tylko obrażać innych. Akurat idiotom się należy, ale to nie zmienia faktu, że obrażanie kogoś ze względu na przekonania i religię jest bardzo nie w porządku, a jednak aidi to robi i uchodzi mu to na sucho, bo administracja forum ma gdzieś szarych użytkowników takich jak np. ja, bo są równi i równiejsi...
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5221 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Premislav »

Gouranga pisze:obrażanie kogoś ze względu na przekonania i religię jest bardzo nie w porządku
To prawda, tylko dziwne, że akurat Ty to piszesz. A jeśli już o religii mowa…

Kod: Zaznacz cały

https://www.youtube.com/watch?v=8r-e2NDSTuE&t=12s
.

BTW Wyprawa Magellana to ściema?-- 4 kwi 2018, o 01:56 --Swoją drogą oglądałem ostatnio taki film „Pokot". Raczej słaby, choć doceniam ładne zdjęcia, ale skłonił mnie do takiej refleksji, że gdy widzę grupę przedstawioną w jak najczarniejszych barwach, to od razu rośnie moja sympatia do niej, ponieważ wyczuwam manipulację. Czyli można mną manipulować w celu np. cieplejszego spojrzenia na myśliwych, wystarczy ich przedstawić jako zapijaczonych degeneratów i kłusowników (a ja nie rozumiem i nie zrozumiem zabijania dla sportu). Agnieszka Holland i Olga Tokarczuk (autorka książki, na podstawie której powstał film) to z pewnością zakamuflowane agentki jakiejś grupy tradycjonalistów.
Gouranga
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1592
Rejestracja: 16 maja 2013, o 17:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 11 razy
Pomógł: 246 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Gouranga »

mówię o tym, bo mnie boli fakt, że aidi bezczelnie mnie obraża publicznie i nikt nic z tym nie robi mimo moich próśb o interwencję
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5221 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Premislav »

Ale w jaki sposób Cię obraża? Awatarem? [nie uważam, żeby mogło to kogoś obrażać, co najwyżej budzić niechęć, ale znając Twoje pomysły…] Ja sobie na niego dałem regułę w AdBlocku i go nie oglądam.

Swoją drogą ciekawa sprawa, że kiedy obrażałeś innych, to było w porządku, ale kiedy Ty jesteś obrażany, to już niesprawiedliwość się dzieje.
Zastanawiałem się też nad zdaniem „idiotom akurat się należy". Przecież inteligencja jest w sporej mierze wrodzona, czy można to więc rozpatrywać w kategorii wyboru bądź winy? A trochę nie w porządku obrażać kogoś z powodu czegoś, co nie należy do dróg w pełni/w większości przez tę osobę wybranych. Np. ktoś jest brzydki, czy tępy (kwestia genów oraz środowiska w dużej mierze), czy na przykład wierzy w jakieś bóstwo, ponieważ wbito mu to do głowy w dzieciństwie. Ja tam nie rozumiem, czemu dość często pojawia się taki pogląd, że wyśmiewanie ludzi brzydkich nie jest w dobrym guście, a już szydzenie z głupich nie budzi takich wątpliwości.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5748
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 131 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Tak i niestety ubolewam na słowami p. Prezydenta...

Próbuję tez od dłuższego czasu polubić Aidiego ale na razie nie udaje mi się to... dlatego w jakimś sensie współczuję Guarandze...
Awatar użytkownika
mdd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1897
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 10:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 512 razy

Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: mdd »

arek1357 pisze:Tak i niestety ubolewam na słowami p. Prezydenta...
Jak to będzie teraz Króla naszego Kazia przeprosić za to, że pozbawiliśmy go osiągnięcia wspaniałego... no bo przecież 1000 lat wspólnej historii mamy wg. słów Pana Prezydenta. Polin mamy pełną gębą , a oto ilustracja graficzna zaistniałej sytuacji

Kod: Zaznacz cały

https://www.youtube.com/watch?v=phXJTwf8Wm0
nikt temu nie powinien zaprzeczyć, skoro Pierwszy Obywatel kraju to potwierdza.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5748
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 131 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Żydzi to nie tylko emigracja z zachodu ale przede wszystkim ze wschodnich rubieży a dokładnie z kraju
podbitego przez kniaziów kijowskich Rurykowiczów. A kraj ten nazywał się Chazarią...wyznanie - judaizm...
Gouranga
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1592
Rejestracja: 16 maja 2013, o 17:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 11 razy
Pomógł: 246 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Gouranga »

Premislav, skoro obrażanie innych na tym forum jest w porządku dla administracji, to nie widzę nic złego w tym, żeby naubliżać aidiemu [ciach]. Skoro on obraża mnie, ja będę obrażać jego, skoro on chce takiej atmosfery, to ja się dostosuję. Wyjątek na adblocku to nie jest rozwiązanie, bo w ten sposób nie dotrze do niego, że robi źle.
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2018, o 16:04 przez Jan Kraszewski, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Obrażanie innych użytkowników forum.
Awatar użytkownika
leg14
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3132
Rejestracja: 5 lis 2014, o 20:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 154 razy
Pomógł: 475 razy

Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: leg14 »

A jak Cię obraza dokladnie, bo ja nie w temacie jestem?
Gouranga
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1592
Rejestracja: 16 maja 2013, o 17:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 11 razy
Pomógł: 246 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Gouranga »

leg14, swoim avatarem propagującym degeneratów, wynaturzeńców i sodomitów, swoją pogardą do gatunku ludzkiego (do którego niewątpliwie należę) i popieraniem zabijania ludzkich dzieci.
A Pan Jan K. widzę stronniczo na rzecz tych równiejszych, bardzo dobry przykład promowania totalitaryzmu w demokratycznym kraju, wie Pan, że na to są paragrafy prawda? Poza tym zwyczajnie nie wypada tak robić.
Po prostu usuńcie mu ten progejowski avatar i będzie spokój dla wszystkich.
Awatar użytkownika
NogaWeza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1481
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 147 razy
Pomógł: 300 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: NogaWeza »

Mnie się tam on podoba, proszę go nie usuwać.

A co myślisz o moim? Jest na nim znany "artysta performance" Van Darkholme, którego twórczość serdecznie polecam wszystkim. Nawet małym dzieciom, ażeby od najmłodszych lat wpajać im najlepsze wartości.
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22210
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3755 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: a4karo »

Musisz strasznie cierpieć jak widzisz tęczę, prawda?
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5748
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 131 razy
Pomógł: 526 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Jest tu bardzo dużo awatarów na tym forum, które bym po prostu wycinał w pień...
artysta performance
Bo teraz nie ma normalnych artystów typu Michał Anioł czy Rubens są tylko nieudacznicy ładnie nazywający się perfomance, a jakbym mu kazał narysować postać wyszłoby z tego jajo...
Ja też jestem znanym artystą perfomance...

Guaranga cierpi na tęczę sześciokolorową normalnie powinna być 7 - kolorowa i byłoby po krzyku,
nawet na Placu Zbawiciela spalili ją chłopaki...
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22210
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3755 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: a4karo »

Wyciąć w pień, spalić, zniszczyć...
Tylko tyle potraficie, zbawcy ludzkości?
Radzę jeszcze raz Ewangelie przeczytać. Ze zrozumieniem.
ODPOWIEDZ