Jak wygląda poprawka?

TeDeX
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 6 sie 2009, o 14:19
Płeć: Mężczyzna

Jak wygląda poprawka?

Post autor: TeDeX »

Witam, mam pytanie jak wygląda poprawka z matematyki w klasie 1 gimnazjum?, wchodzą wszyscy do klasy co piszą egzamin? (jest chyba 7osób), jest część ustna? czy tylko pisemna? . I jak to jest przecież dzienniki trzeba wypisać wcześniej(chyba) jak ktoś nie zda to dostaje świadectwo itp?
Elminster
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 162
Rejestracja: 22 wrz 2006, o 17:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Międzyrzecz
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 40 razy

Jak wygląda poprawka?

Post autor: Elminster »

Nie sądzę, żeby wielu forumowiczów miało takie problemy, więc ciężko Ci będzie tu uzyskać pomoc. lepiej złap kontakt z jakimś z Twoich nauczycieli, albo poszukaj na stronach MEN'u.

Jednak o ile wiem to egzamin będzie raczej w formie pisemnej (matematyka w gimnazjum to głównie obliczenia a to trudno robić w pamięci).
TeDeX
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 6 sie 2009, o 14:19
Płeć: Mężczyzna

Jak wygląda poprawka?

Post autor: TeDeX »

A np jakbym nie zdał (odpukać) to można zdać warunkowo?
Elminster
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 162
Rejestracja: 22 wrz 2006, o 17:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Międzyrzecz
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 40 razy

Jak wygląda poprawka?

Post autor: Elminster »

O ile mi wiadomo możesz nie zdać JEDNEGO przedmiotu w czasie całej swojej nauki w gimnazjum (lepiej nie wykorzystywać tej szansy w pierwszej klasie!). Każdy następny niezdany przedmiot skutkuje powtarzaniem całego roku.

Co się jednak tyczy samego egzaminu to z pewnością nie jest on trudny (nauczycielom też nie jest na rękę zatrzymywać Cię w szkole rok dłużej), więc troszkę nauki i wiary w siebie powinny załatwić sprawę.
TeDeX
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 6 sie 2009, o 14:19
Płeć: Mężczyzna

Jak wygląda poprawka?

Post autor: TeDeX »

Jeszcze jednego nie rozumie, mój wychowawca jak dzwonił poinformować rodziców o egzaminie to powiedział "To tylko formalność" nie wiem co może to znaczyć..
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Jak wygląda poprawka?

Post autor: miki999 »

Ja też nie rozumiem, ale się domyślam, że mogło mu chodzić o to, że poziom będzie żałosny i wszystko będzie ułożone tak abyś zaliczył, niestety.


Pozdrawiam.
Elminster
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 162
Rejestracja: 22 wrz 2006, o 17:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Międzyrzecz
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 40 razy

Jak wygląda poprawka?

Post autor: Elminster »

No cóż tak jak mówiłem:
Elminster pisze:Co się jednak tyczy samego egzaminu to z pewnością nie jest on trudny (nauczycielom też nie jest na rękę zatrzymywać Cię w szkole rok dłużej).
ODPOWIEDZ