kupno lapka

Martinsgall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 328
Rejestracja: 10 sty 2008, o 21:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 15 razy
Pomógł: 52 razy

kupno lapka

Post autor: Martinsgall »

Jako że rozpoczynam studia to przydał by mi się lapek no i tak właśnie zamierzam się aby coś kupić do 2500zł. Ogólnie rzecz biorąc w większości będę go używał do pracy no ale pewnie też od czasu do czasu będę chciał się zrelaksować i w coś zagrać. Zastanawiam się nad takim o to modelem
... ts_id=2082
wiem że to nie jest forum komputerowe no ale może są jacyś znawcy przyszli informatycy lub ktoś nie dawno kupował kompa i może coś doradzić czy ten model_lapka/sklep ma jakieś wady lub zaproponować jakiś ciekawszy w podobnej lub niższej cenie (w moim wyborze jest oryginalna vista ale nie uważam tego za dużą zaletę, za to sterowniki do xp w komplecie lub możliwy odbiór we Wrocku owszem ). Czekam na wasze opinie propozycje
Awatar użytkownika
Artist
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 865
Rejestracja: 27 sty 2008, o 21:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Brodnica
Podziękował: 27 razy
Pomógł: 239 razy

kupno lapka

Post autor: Artist »

Nie wiem czy Sylwek już sprzedał bo miał podobnego za sporo (dla mnie 500zł to sporo) niższą kwotę.

Zajrzyj do tego topicu.
https://matematyka.pl/134195.htm
Awatar użytkownika
max
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3306
Rejestracja: 10 gru 2005, o 17:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lebendigentanz
Podziękował: 37 razy
Pomógł: 778 razy

kupno lapka

Post autor: max »

Jeśli zależy Ci na cenie i nie boisz się sprzętu bez marki, to możesz się rozejrzeć za jakimś tzw 'kadłubkiem'.
Jeśli jesteś zainteresowany, to poszukaj w google, na (tam też może będą ludzie bardziej zorientowani w temacie, ale jak to na forach bywa, nie każdy wie o czym pisze) teraz nie jestem na bieżąco, ale rok temu kupiłem takie ustrojstwo za sporo mniej i powiem, że ma wnętrzności nieco lepsze niż Twój obecny wybór; dorzucili jeszcze gratis torbę i myszkę bezprzewodową.
Ludzie na ogół boją się nie 'markowego' sprzętu, ale na takie coś też zazwyczaj dostaje się gwarancję na 24 miesiące i jeszcze z niej nie korzystałem - choć szczerze mówiąc mniejsza kość pamięci padła, ale jakoś jeszcze nie chciało mi się z tym iść do serwisu. Poza tym wszystko działa bez zarzutu, a komputer jest włączony praktycznie codziennie dobrych kilka godzin. Używam go głównie do połączenia z internetem, ale pograć też parę razy się zdarzyło.
Ogólnie nie narzekam, a za porównywalny osiągami laptop 'firmowy' zapłaciłbym co najmniej 1000zł więcej.
Żeby było jasne - do niczego nie namawiam, bo się raczej nie znam, ale myślę, że warto wiedzieć o takiej możliwości.
Awatar użytkownika
argv
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 569
Rejestracja: 27 maja 2009, o 01:27
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 51 razy
Pomógł: 66 razy

kupno lapka

Post autor: argv »

Ja kadlubkow nie lubie bo potwornie sie grzeja ... dluzsza praca np programowanie jest wtedy prawdziwa meczarnia, w porownaniu np do nowych r,t lenovo ktore sa po prostu zimne

Kupno lapka jest zwykle i tak podyktowane wlasnymi prefejencjami ... ja osobiscie jako laptopy uznaje wylacznie ThinkPady T, X, od biedy R Podstawowe zalety to
- cichosc i zimnosc
- wytrzymalosc
- 3 lata gwarancji
- matowa matryca

Ale sa one nawet 2 razy drozsze niz Twoj pulap cenowy Sa tez Lenovo IdeaPad i rozjerzyj sie moze w nich, ludzie calkiem dobrze je oceniaja. Ja przerobilem HP (w zyciu nie kupie!), w rodzinie sa 2 Toshiby(psuja sie), kolega ma Acera (goracy), znajomi Lenovo T60, T61, R61 - wszystkie chodza bez zarzutu i nie ma z nimi zadnych problemow

Ale jak napisalem na poczatku ... to moja subiektywna ocena
Martinsgall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 328
Rejestracja: 10 sty 2008, o 21:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 15 razy
Pomógł: 52 razy

kupno lapka

Post autor: Martinsgall »

Sorka że tak późno odpowiadam ale miałem problemy z netem no i trochę byłem zajęty w związku z tym lapkiem, wybrałem w końcu tego della, wiem że oczywiscie podzespoły nie są jakieś genialne no ale jest podobno w miarę niezawodny, dobra gwarancja no i jak na swoja cenę to myślę że jest ok.

Dzięki wszystkim za włączenie się w dyskusję.
ODPOWIEDZ