Symbole fizyczne i zapisy liczb

Maciek.mat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 7 sty 2009, o 18:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olecko
Pomógł: 2 razy

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: Maciek.mat »

Jak używa takich słów, to niech wie, że u odbiorcy wzmagają agresję taką samą, z jaką podszedł do adresata swojego postu.
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: Rogal »

Cóż, nie wiedział tego w momencie, gdy to pisał.
Sądzę, że teraz, gdy wie, jaką to słowo wzmaga w Tobie agresję na pewno go nie użyje.
Maciek.mat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 7 sty 2009, o 18:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olecko
Pomógł: 2 razy

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: Maciek.mat »

Co Ty powiesz. To tylko ja słowo "kuwa" rozumiem tak, jak jest definiowane. Idź Ty. Na siłę usprawiedliwiasz go, żeby umacniać swój front. Teraz oczywiście pójdzie fama, że ja się skarżę, ale pamiętaj, że to Ty za obraźliwe przyjąłeś powiedzenie z psami i zacząłeś pisać o Ostrzeżeniach.
miodzio1988

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: miodzio1988 »

Rogal pisze:Maćku, więc to to Cię boli? Widzisz tylko alternatywę gotowce - nierobienie niczego? Może popatrz, jak pomagają (i za to dostają punkty Pomógł, nie za gotowce) Miodzio, Frey czy choćby pojawiający się tutaj 6hokage, raczej całe grono Moderatorów i Adminów plus mnóstwo ludzi, których tutaj z kilku przyczyn nie wymienię.
hehehe dziekuje kolego moderatorze Troche boję się z Tobą zadzierac, bo:
Widzę, że nie wolno zadzierać z moderatorem, bo wielu jak psy pójdzie za swoim panem.
Przestanie z tym człowiekiem dyskutowac. Znudzi mu się forum i wreszcie sobie pojdzie.

Tez jestem Macius psem? Popieram zdanie człowieka, który zrobił mase dobrych rzeczy na foum. Nie dziwię się, że ludzie z Tobą nie chcą gadać...
Maciek.mat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 7 sty 2009, o 18:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olecko
Pomógł: 2 razy

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: Maciek.mat »

miodzio1988, ach, jaki z Ciebie superprzyjaciel, który nie toleruje chamów, którzy mają czelność psuć dobre humory na forum. Zaprezentowałeś stary i przedawniony sposób dopięcia komuś.
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: Rogal »

Maciek.mat pisze:To tylko ja słowo "kuwa" rozumiem tak, jak jest definiowane.
Mogę więc poprosić o tę definicję? Muszę się mieć do czego ustosunkować, powaga urzędu tego ode mnie przecież wymaga.
Maciek.mat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 7 sty 2009, o 18:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olecko
Pomógł: 2 razy

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: Maciek.mat »

Uciekasz się do takich rzeczy? Nie wstydzisz się tego, że robisz z siebie mało błyskotliwego. Nie chcę tu używać mocniejszych określeń, bo mi zaraz wlepiłbyś Ostrzeżenie. Ale to moje określenie i tak daje Ci do myślenia, że celowo nie chcesz wystawić Ostrzeżenia dla 6hokage, bo nie ma w tym słowie niczego strasznego. Wątpię, by na Ciebie to słowo nie zadziałało jak czerwona płachta na byka i to jeszcze w połączeniu w takim tonem, jaki niósł ten post. Jeszcze coś wytłumaczyć?
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: Rogal »

W sumie, to czekam nadal na jakąś definicję. Bo z mojej wiedzy wynika, że słowo może to oznaczać wszystko, w zależności od kontekstu w jakim zostało użyte. W tym kontekście nie znaczy praktycznie nic. Dlatego jakoś nie zadziałało na mnie jak płachta na byka.
I nie wstydzę się być mało błyskotliwym - każdy jest, jaki jest i zawsze znajdą się ludzie w danej dziedzinie lepsi ode mnie. To część mojej filozofii. Nie będę się jej wstydził.
Maciek.mat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 7 sty 2009, o 18:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olecko
Pomógł: 2 razy

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: Maciek.mat »

To zbyt ogólnikowe zdanie, robisz z byle czego filozofię życia. Zamykasz oczy na ten wpis i zachowujesz się zupełnie jak politycy, kiedy potrzebuje partia poparcia, to przymyka oczy na największe draństwo ze strony członków swojej partii. Tu nikomu bezstronnemu nie wmówisz, że użycie tego słowa nie ma kontekstu, takiego jaki odebrałem. Zamiast zachowywać się jak człowiek nauki, oczekujesz wparcia, żeby wspólnie dokopać jednostce. Widocznie "człowieka nauki trzeba zdefiniować inaczej".
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: Rogal »

Zbyt ogólnikowe, bo? Według kogo?
I jak kogoś oskarżasz (pisałem to już), w tym przypadku polityków i partie, które reprezentują, to napisz, jaka partia przymknęła oko na jakie konkretne draństwo, konkretnie kogo. Wtedy możemy porozmawiać jak mężczyźni o konkretach, a nie bajaniach. Inna sprawa, że dużą część czasu musiałbyś poświęcić na łażenie po sądach i spieranie się nie ze mną, a z Sędzią i politykami.
Ale każdy mężczyzna wie, że jak nie chce/nie może/nie wypada mu czegoś mówić, to nie mówi, nie rozrzuca podejrzeń na boki jak kobiety, opierając się na półsłówkach i domysłach. Bądź konkretny.
W którym momencie oczekuję jakiegoś wsparcia? Jakbym oczekiwał wsparcia, to bym musiał przestać tutaj pisać na samym początku, bo wszyscy potencjalni ten temat opuścili i nam się przyglądali.
A powiedz mi, jak ma się zachowywać człowiek nauki, gdy widzi albo bzdury albo jakieś totalitarne zapędy?
Maciek.mat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 7 sty 2009, o 18:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olecko
Pomógł: 2 razy

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: Maciek.mat »

Z totalitarnymi zapędami, to kogoś zacytowałeś. Chyba Ci to hasełko się spodobało.
Nie bądź dziwakiem z tym, że muszę podać przykład partii i nazwiska i numer buta członków, na które partia przymykała swoje oko. Chodzi o sam sens, a nie o dawanie przykładów. Nie znaczy, że jak nie podam przykładów, to nie można się domyślić, o co tak naprawdę chodzi. A wsparcie to sobie sam zapewniłeś nienegowaniem słownictwa 6hokage. Sam, jak zauważasz, że masz wsparcie, nakręcasz się i próbujesz dowalić. Ja myślałem, że chciałem pogadać na prosty temat z mądrymi ludźmi, a wyszła wojna.
Rogal pisze:A powiedz mi, jak ma się zachowywać człowiek nauki, gdy widzi albo bzdury albo jakieś totalitarne zapędy?
Bajanie i konstruowanie górnolotnych tez to Twoja specjalność. Ja żadnych bzdur nie przedstawiałem.
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: Rogal »

Trzeba kogoś cytować w tak prostych sprawach? Już pisałem o tym (nie tylko ja) - daj ludziom spokój, niech sobie piszą, jak im się podoba, byle nie narzucali tego innym, tak jak robisz to Ty.
Nie uważam się za dziwaka, tylko człowieka, który stara się przestrzegać pewnych Zasad.
A Zasady mówią jasno - tak faceci nie postępują.
Nie wiem również na czym miałoby polegać zapewnianie sobie wsparcia kolegi 6hokage, bo jakoś nie widać go tutaj, zgodnie z tym, co zapowiedział - widać, ma Zasady.
Chciałeś pogadać na prosty temat z mądrymi ludźmi, a tu klops - gadasz głupkiem, który temat wyolbrzymia. W dodatku który jest specjalistą od bajania i górnolotnych tez. Życie jest pełne niespodzianek.
Maciek.mat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 7 sty 2009, o 18:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olecko
Pomógł: 2 razy

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: Maciek.mat »

O przepraszam. To kto tu w końcu poucza i grozi, że da Ostrzeżenie. Ja czy Ty? Ja się narzucam? Każdy ma prawo założyć temat bez narzucania się, jak nie chcesz odpowiadać nikt Cię nie zmusza.
Co ma piernik do wiatraka? Wątpię, by tak wszyscy faceci świata postępowali jak Ty. Ja jestem facetem i co w tym moim postępowaniu jest nie tak? Mam do czynienia z moralistą?
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: Rogal »

Dlaczego znowu piszesz od rzeczy? Ja Ci nie grożę ostrzeżeniem - ostrzeżenie grozi zawsze za pewne sprawy. Ja tylko napisałem, że Ci go z pewnych powodów nie przyznam, mimo że należałoby się.
Ja też wątpię, by wszyscy faceci świata postępowali tak jak ja - to raczej niemożliwe. Ale fajnie, gdyby mężczyźni znów mieli swoje niezłomne Zasady.
Cóż, nie można mieć wszystkiego.
Czy masz do czynienia z moralistą? A kto to jest, bo jakoś nie spotkałem się wcześniej z tym pojęciem.
Maciek.mat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 245
Rejestracja: 7 sty 2009, o 18:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olecko
Pomógł: 2 razy

Symbole fizyczne i zapisy liczb

Post autor: Maciek.mat »

"Pisać od rzeczy" to sformułowanie, które nie ma większego sensu. Odpowiadamy sobie wzajemnie i daję Ci do zrozumienia, że odstawiasz tu policję, która wlepi pierwszemu kierowcy mandat za to, że jechał za szybko, a temu co jechał w krok za nim z tą samą prędkością odpuści. Mnie potraktowałeś jako tego, któremu trzeba wlepić mandat. Zresztą ciągniesz wątek, który nie jest głównym tematem, tylko drążysz z tym, że mi się należało, a tamtemu nie. Nie chcę mi się tłumaczyć więcej, bo to jak grochem o ścianę.
Moralista to człowiek z Zasadami, który lubi prawić morały. Sama budowa słowa oddaje istotę znaczenia.
ODPOWIEDZ