wywalcie tę chinke

6hokage
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: 24 mar 2009, o 13:06
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 35 razy

wywalcie tę chinke

Post autor: 6hokage »

Ten gosciu napisał jeden post z błędem, gdzie ta "notoryka"? Poza tym jak ktoś np. pochodzi ze wsi to zasad jezyka nawet nie miał szansy przyswoić,a nie zmienia to faktu, że może nawet byc geniuszem.
Poza tym zachowajcie proporcjonalność reakcji do sytuacji, to był drobny błąd i nie trzeba go było wypominać. A tak wogóle to mam to już gdzieś, wywalcie tego gościa z forum, skoro są zasady to trzeba karać za nieprzestrzeganie ich, a jak ktoś wam nadepnie na nogę to radzę walić od razu z bejsbola bo po co zachowywać się adekwatnie do sytuacji, no nie?
Awatar użytkownika
tkrass
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1464
Rejestracja: 21 lut 2008, o 13:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Cambridge / Warszawa
Podziękował: 10 razy
Pomógł: 186 razy

wywalcie tę chinke

Post autor: tkrass »

Nikt tu nie chce nikogo wyrzucać z forum za błędy językowe czy ortograficzne, nie powiedziałem też, żeby ktokolwiek w tym temacie popełniał notoryczne błędy. Przedstawiłem jedynie swoją opinię na temat błędów językowych.
Jeśli ktoś jest geniuszem to nie musi być wykształcony, to prawda.

Każdy zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy potrafią bezbłędnie pisać, prosimy jedynie o to, byście robili to w miarę swoich możliwości. Forum służy do dyskusji, ta z kolei powinna mieć swój poziom, a ten obniżają błędy językowe.
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

wywalcie tę chinke

Post autor: miki999 »

CO ZA RÓŻNICA! Ludzie przecieź to błąd prawie niesłyszalny, wogóle niedrażniący.
Mnie bardzo mocno drażni taki błąd (cos w stylu "poszłem"). Nawet mam prośbę do szanownych moderatorów: poprawcie błąd chociaż w nazwie tematu. Oczywiście nikt tu nikogo nie zamierza oceniać- każdemu może się zdarzyć mały błędzik.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ