Jakie repetytorium?

grzesiek_re
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 13 gru 2006, o 12:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin

Jakie repetytorium?

Post autor: grzesiek_re »

Witam
Mam taki mały problem do matury niecałe 3 miesiące czas wkońcu zacząć się uczyć. I przydałoby się z czegoś, tak więc chce zakupić jakieś repetytorium. Ale nie mam pojęcia które byłby godne uwagi.
Tak więc jak możecie to doradzcie mi jakie kupić, w którym jest wszytko ładnie wytłumaczone, prostym językiem.
pozdrawiam
Mikolaj9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 535
Rejestracja: 19 gru 2008, o 15:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 49 razy
Pomógł: 62 razy

Jakie repetytorium?

Post autor: Mikolaj9 »

Mam taki mały problem do matury niecałe 3 miesiące czas wkońcu zacząć się uczyć
No to się szybko zabrałeś

Chyba nie będzie większej różnicy, jakie repetytorium wybierzesz, bo w każdym mniej więcej opisane jest tak samo, a skupiasz się przecież głównie na robieniu zadań. Do tego polecam zbiory zadań z których tam korzystaliście, ewentualnie korepetycje, a szczególnie to:

P.S. Ja korzystam z repetytorium wydawnictwa "Zielona Sowa" (całkiem dobre, sprzedawali je w zestawie z arkuszami maturalnymi) i z książki z tablicami wzorów.
grzesiek_re
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 13 gru 2006, o 12:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin

Jakie repetytorium?

Post autor: grzesiek_re »

Temat do zamknięcia
Kupiłem repetytorium wydawnictwa "Greg". Z tego co przeglądałem w ksiegarniach to to było najlepsze.
pozdro i dzieki za pomoc
Awatar użytkownika
setto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 14 paź 2007, o 20:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czasoprzestrzeń Minkowskiego
Podziękował: 6 razy
Pomógł: 12 razy

Jakie repetytorium?

Post autor: setto »

No nie wiem czy taki do zamknięcia, heh. Imo najlepszy na rynku podręcznik to "Fizyka" Jay'a Orear'a. No niestety kosztuje aż 70 zł! Ale od kinematyki aż po kwanty, i to nie jest zwykła książka, jest to raczej zbiór ściśle powiązanych wykładów, tłumaczeń i omówień. Polecam!
ODPOWIEDZ