Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Równouprawnienie kobiet względem mężczyzn tzn. jakby tak było to mężczyźni powinni rodzić i karmić piersią. a kobiety golić sobie brody...

Ludzie różnią się wzrostem i wagą a ty ich chcesz zrównać gadasz bzdury...

Nie ma czegoś takiego jak osoby niebinarne tylko osoby chore z zaburzeniami Mężczyzną i Kobietą Bóg ich stworzył a nie bezpłciową hybrydą...

Tylko dureń i debil podważa słuszne aksjomaty...

Dodano po 6 minutach 33 sekundach:

Kod: Zaznacz cały

https://opoka.photo/photos_Aula%20Paw%C5%82a%20VI
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22173
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3748 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: a4karo »

Niepokonana pisze: 26 lip 2021, o 22:32
a4karo pisze: 26 lip 2021, o 15:31 Tyle że Hitler pisał Juden dużą literą. Widać miał do nich więcej szacunku niż arek
Myślę, że bardziej to wynikało z tego, że w języku niemieckim wszystkie rzeczowniki pisze się wielką literą bez wyjątku.
Miał tyle władzy, że ustanowienie takiego ortograficznego wyjątku zajęłoby mu chwilę, gdyby tylko zechciał. Wychodzi na to, że arek jest większym nazistą niż Adolf
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1546
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 335 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

arek1357 pisze: 26 lip 2021, o 23:42 Tylko dureń i debil podważa słuszne aksjomaty...
Autorytaryzm, Jordan Peterson i epidemie. Tak, ten link jest o związku poglądów autorytarnych z epidemiami (dotyczy lokalnych społeczności). I dlatego uważam, że powinniśmy wysłać Areczkowi na wieś zapas szczepionek.
I w dodatku błąd logiczny. Skąd mamy wiedzieć, że dany aksjomat jest słuszny, jeżeli nie spróbujemy go podważyć?

A4karo, chodziło mi bardziej o to, że język wpływa na nasze myślenie. Język wpływa na nasz sposób myślenia. Nie mam twardych dowodów naukowych, ale kiedyś się tego dowiedziałam. W języku angielskim forma czynna jest częstsza i dlatego jest wyższe prawdopodobieństwo, że Anglik powie "ja stłukłem wazon". Natomiast w języku japońskim forma bierna jest częstsza i dlatego Japończyk raczej powie "wazon został stłuczony". Także Hitler po prostu pisał Juden, bo taki miał zwyczaj ze względu na swój język ojczysty. Nie uważał, że wielka litera oznacza szacunek, co występuje w języku polskim. Ale to tylko moja opinia i jak Pan zna badania, które twierdzą inaczej, to przemyślę swoją opinię.

Dodano po 2 minutach 39 sekundach:
Ale zgadzam się, że Areczek to nazista.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Jakiś postęp u niepokonanej mówi, że nazista ale już nie katolicki, bo albo woda albo sucha, nie ma suchej wody...

Nie rozumiem tylko, że czepiacie się , że piszę źle o żydach przecież to kolaboranci, wrogowie państwa mordercy waszych dziadków, złodzieje i łupieżcy, handlarze niewolników, itd...syjoniści, twórcy i sponsorzy komunizmu, taoizmu i hitleryzmu więc nie będę przebierał w słowach...
Oraz wierchuszka SB...(Bronicie swoich wrogów) choć przepraszam może nie macie wiedzy na ten temat...

Dodano po 3 minutach 36 sekundach:
Te aksjomaty niepokonana ustalił Bóg wraz z prawem naturalnym , wszystko co słuszne to pochodna właśnie tego reszta to kłamstwo...

Jeżeli chcesz sprawdzić przeanalizuj sobie założenia i zasady chrześcijańskie oraz cywilizację opartą na zasadach chrześcijańskich a potem innych i będziesz mieć porównanie co naprawdę lepsze..., Wystarczy być w miarę ogarniętym obserwatorem i ciut liznąć historii...

Dodano po 24 minutach 53 sekundach:
Widać, że nie masz pojęcia o talmudzie , bo jakbyś przeczytała choćby z talmudu wybrane zagadnienia zrozumiałabyś i wiedziała gdzie należy szukać genezy komunizmu, rasizmu, marksizmu, nazizmu, etc...
A już na pewno nie w Biblii i nauce Kościoła...
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Premislav »

Niepokonana pisze:Btw, jest coś, co dla mnie jest bez sensu. Osoby niebinarne są pod parasolem trans czyli są podkategorią osób transpłciowych, co jest bez sensu, bo powinno być odwrotnie. To tak jakby twierdzić, że algebra jest podkategorią wzorów skróconego mnożenia.
Ta analogia wydaje mi się całkiem błędna. Nie jestem ekspertem, ale spróbuję to wyjaśnić: osoba transpłciowa to taka, u której występuje niezgodność między tożsamością płciową *odczuwaną* a płcią przypisaną przy urodzeniu. Przy takiej definicji łatwo już widać, że osoby niebinarne są transpłciowe.

Dodano po 13 minutach 30 sekundach:
Talmud jest ksenofobiczny i może nawet rasistowski, ale rasizm i ksenofobia są odeń starsze, poza tym występowały też w krajach bez społeczności żydowskiej. Marksizm nie jest inspirowany Talmudem w żadnym niepomijalnym stopniu, przecież zasadniczo marksiści uznają podział klasowy za istotniejszą rzecz niż narodowościowy, już prędzej nazizm tu pasuje. Wydaje mi się, że niektórzy mogą widzieć wpływy w używanej przez marksistów retoryce, ale to akurat zostało zaczerpnięte raczej od Hegla (i rozwinięte), a nie od Żydów.
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 778
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 155 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

arek1357 pisze: 27 lip 2021, o 10:32 Nie rozumiem tylko, że czepiacie się , że piszę źle o żydach
Nie podzielam Twoich poglądów w sprawie Żydów i w wielu kwestiach się nie zgadzamy, ale to nie znaczy, że się Ciebie czepiam. Zauważam jedynie, że Twoje wypowiedzi są całkowicie zgodne z większością tez zawartych w "Mein Kampf". To stwierdzenie faktu.
Awatar użytkownika
Niepokonana
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1546
Rejestracja: 4 sie 2019, o 11:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 335 razy
Pomógł: 20 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Niepokonana »

Premislav pisze: 27 lip 2021, o 11:21 Ta analogia wydaje mi się całkiem błędna. Nie jestem ekspertem, ale spróbuję to wyjaśnić: osoba transpłciowa to taka, u której występuje niezgodność między tożsamością płciową *odczuwaną* a płcią przypisaną przy urodzeniu. Przy takiej definicji łatwo już widać, że osoby niebinarne są transpłciowe.
Osoba niebinarna to taka, która nie jest ani mężczyzną, ani kobietą, nie wpisuje się po prostu w binarny schemat płci. Dlatego uważam, że jest to pojęcie dużo bardziej ogólne niż transpłciowość.

XD areczek, uważasz, że Żydzi finansują hitleryzm, czyli własną śmierć? Chcesz powiedzieć, że Żydzi zapłacili, żeby ich mordowano? XD Ta teoria jest w ogóle bez sensu. Nie będę tego udowadniać, bo mam rację, gdyż jestem prawdziwą Boginią i moje aksjomaty są słuszne bez żadnych dowodów (sarkazm).

Dodano po 9 godzinach 12 minutach 45 sekundach:
Tak sobie myślę, że jest jedna rzecz, w której lewaki są lepsze od prawaków. Zachowanie w trakcie pandemii. Wśród osób lewicowych i lewaków widzę zdecydowanie mniej proepidemików. Takie są moje osobiste obserwacje.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Chcesz powiedzieć, że Żydzi zapłacili, żeby ich mordowano? XD Ta teoria jest w ogóle bez sensu.
I jak się mylisz syjoniści to ta klasa żydów co weszła w struktury państw i przejęła finanse narodowe mając za nic tych tak zwanych niższych Żydów...
(Stary Zakon Syjoniści zamienili na synagogę diabła).. o czym nie wiedzą nawet ci pozostali uczciwi Żydzi...

Pochodzenie syjonistów, którzy finansują wszelkie wojny Hitlera, Lenina, itd.. jest Chazarskie a nie Sefardyjskie co dużo tłumaczy, więc Niepokonana za mało masz wiedzy poczytaj na ten temat bo znowu dajesz plamę wyłapujesz pozorne sprzeczności, których nie ma...
Niepokonana poczytaj se...

Premislav Talmud uczy rasizmu podobnie jak i marksizm w Talmudzie żydzi są tymi lepszymi a w marksizmie tymi lepszymi jest proletariat co by zresztą i pod proletariat nie podpiął bo teraz proletariatem są tak zwane mniejszości seksualne...
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 778
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 155 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

arek1357 pisze: 28 lip 2021, o 10:55 Niepokonana poczytaj se...
Tak. Poczytaj wypowiedzi Grzegorza Brauna, a w ogóle to najlepiej przeczytaj "Mein Kampf" Adolfa Hitlera. W końcu obie wspomniane osoby mają jednakowe poglądy na większość spraw, a w kwestii Żydów, judaizmu, roli marksizmu, spisku światowej finansjery itd. jest między nimi pełna zgodność.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Marksizm do walki swojej potrzebuje proletariatu nie łudź się niepokonana, że proletariuszem zostanie zwykły chłop , lub robotnik o miernym statusie materialnym otóż nie musi być lojalny wobec swoich "przewodników" i wobec systemu inaczej mówiąc musi być kanalią, tak jak dzisiaj rolę proletariuszy przejęli geje i wszelka inna hołota ale być zwykłym "cichym" homoseksualistą nie zobliguje cię że jesteś w awangardzie postępu musisz być w dalszym ciągu aktywista kanalią im większą tym lepsze dotacje... Przykładów można mnożyć...

A żydzi syjoniści pozwolili na holokaust bo im był na rękę za cenę krwi założyli państwo Izrael... "Lepszy" żyd zabija "gorszego" Żyda...

A źródła komunizmu w żydostwie daleko nie trzeba szukać ot kibuce , to nic innego jak protoplasta kołchozów już ściśle komunistycznych komórek... rolnictwa...

I czy to Braun wymyślił...??? Slup powie oczywiście, że to zbieg okoliczności, przypadek... A ja powiem celowe działanie...

Wszystkie fundamenty komunizmu znajdziemy w judaiźmie i syjoniźmie...

Było przez syjonistów celowe zawyżanie ofiar holokaustu w Oświęcimiu aby cena odszkodowań wzrosła a kto ją pierwszy zawyżył...? (sowieci co weszli do obozu) I co znowu przypadek...??? Nie wierzę w przypadki...!!!
krl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 10 lis 2009, o 22:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 135 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: krl »

Nick "arek" jest podobny do przymiotnika "aryjski". Przypadek? Nie sądzę...
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 778
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 155 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

arek1357 pisze: 29 lip 2021, o 12:52 I czy to Braun wymyślił...??? Slup powie oczywiście, że to zbieg okoliczności, przypadek... A ja powiem celowe działanie...
Powiem raczej coś innego. Poruszę dwie kwestie. Po pierwsze to samo i bardziej spójnie wyraził Adolf Hitler. Po drugie uważam, że zarówno w przypadku Hitlera, Brauna jak i Twoim mamy do czynienia z tezami, które nie wytrzymują bardziej wnikliwej krytyki i konfrontacji z faktami – innymi słowy są to urojenia oraz błędne mniemania.
Na przykład trudno w kibucach doszukiwać się źródeł komunizmu. Głównie z tego powodu, że pierwsze kibuce były zakładane w XX wieku, a idea komunizmu jako ustroju społeczno-ekonomicznego jest dużo starsza. Wystarczy przypomnieć, że w "Dziejach Apostolskich" napisanych około 2000 lat temu jest następujący fragment:
Bojaźń ogarniała każdego, gdyż Apostołowie czynili wiele znaków i cudów. Ci wszyscy, co uwierzyli, przebywali razem i wszystko mieli wspólne. Sprzedawali majątki i dobra i rozdzielali je każdemu według potrzeby. Codziennie trwali jednomyślnie w świątyni, a łamiąc chleb po domach, przyjmowali posiłek z radością i prostotą serca.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

pierwsze kibuce były zakładane w XX wieku, a idea komunizmu jako ustroju społeczno-ekonomicznego jest dużo starsza.


Jasne bo źródeł trzeba szukać w judaiźmie który powstał w 2 wieku ne...

Wspólnota chrześcijańska a wspólnota komunistyczna to dwie różne wspólnoty bo komunistyczna to parodia z tej prawdziwej chrześcijańskiej...

W jednej rząd sprawuje żydowsko-zbrodnicze plenum a w drugiej Chrystus wraz ze swoimi wyznawcami jedna to podróbka drugiej, zresztą diabeł nigdy nic nowego nie wymyślił tylko małpował dzieło stworzenia...

Tu jednak zaznaczę, że żydowskie kibuce funkcjonowały dużo lepiej niż te komunistyczne kołchozy ponieważ kibuce były tworzone bądź co bądź dla żydów i Żydów przez żydów czyli rasy "wyższej" a kołchozy były w sumie dla pospólstwa z którym wierchuszka komunistyczna nie miała wiele wspólnego...

Ot takie różnice...

Krl= Kongres ruskich lubieżników...? (przypadek? nie sądzę)...
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 778
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 155 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: Slup »

arek1357 pisze: 29 lip 2021, o 22:52
pierwsze kibuce były zakładane w XX wieku, a idea komunizmu jako ustroju społeczno-ekonomicznego jest dużo starsza.


Jasne bo źródeł trzeba szukać w judaiźmie który powstał w 2 wieku ne...
Adolf Hitler pisze: Zacząłem też głębiej badać związki między judaizmem i marksizmem.
A może arku1357 powinieneś przyznać to, co i tak już wyraźnie widać, że uważasz, iż Hitler w kwestii Żydów miał rację i obaj macie na tę sprawę te same poglądy? Może podobne myśli przychodzą do (tak samo) mądrych głów niezależnie od siebie?

Oczywiście jedyna różnica jest taka, że Ty deklarujesz, iż nie masz zamiaru wysyłać Żydów do komór gazowych, a państwo Hitlera ich tam mordowało. Z drugiej strony w "Mein Kampf", które od kilku swoich wpisów cytuję, Hitler też nie określał, w jaki sposób ma zamiar rozwiązać "kwestię żydowską", a przynajmniej ja się tam tego nie doszukałem.

Poza tym krl słusznie zwrócił uwagę, że Twój nick budzi podejrzenia. Dodatkowo ten hitlerowiec w awatarze. Możesz powiesz, że to wszystko przypadki?
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5703
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 129 razy
Pomógł: 524 razy

Re: Off-topic, czyli dyskusje na każdy temat

Post autor: arek1357 »

Róża Luksemburg pół żydówka , Karl-Liebknecht-Haus - żyd, Marchlewski pół Polak pół Niemiec (Taki odpowiednik Tuska) Feliks Kon - żyd,
Oprócz tego że mają pochodzenie żydowskie co im można zarzucić zdrady narodowe , chęć podpalenia (i nienawiść) do "własnych" państw z którym te kanalie się raczej nie utożsamiały, przewroty, każdy z tych potworów żył jak pies i zdechł jak pies...Każdy z nich był komunistą z drobnymi różnicami poglądowymi...
Ale to ta sama banda przestępców, to ci co wcielali marksizm w życie...
Chcieli podpalić Niemcy (trochę się to im udało) , podpalili Rosje...

Oczywiście pochodzenie żydowskie jest czysto przypadkowe powie Slup i zacytuje Mein Kampf że powołuję się na to...
Braun i Hitler spreparowali im pochodzenie...!!!

Dodano po 3 minutach 58 sekundach:
Poczytaj Slup o psach rewolucji...

Co do mnie to ja uważam, ze zdrajcy i przestępcy powinni siedzieć w więzieniu, lub wisieć na stryczku , każdy komunistyczny spiskowiec jest zdrajcą...

Największym wrogiem każdego państwa jest marksizm, komunizm wraz ze swoimi hybrydami, każdy związek komunistyczny to związek przestępczy, rodzący pomniejsze komórki przestępcze, przykład:
SB - postkomuna a co zrodziła w latach 90 tych różne mafie np. pruszkowska wołomińska, itd... Zło rodzi zło...SBecy prowadzili salony bingo a pruszkowscy mieli np. pod sobą nocne kluby... Każdemu według potrzeb...
ODPOWIEDZ