Dobre vademekum do fizyki (matura)

loxop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2021, o 11:46
Płeć: Mężczyzna
wiek: 24

Dobre vademekum do fizyki (matura)

Post autor: loxop »

Hej

Chcialbym sie poradzic - mam zaledwie 3.5 miesiaca do matur. Prawdopodobnie dostane sie na studia z tym co mam, ale z racji, ze mam tygodniowo kilkadziesiat h wolnego czasu chcialbym sprobowac napisac matury z mat-fizu rozszerzonego, bo to mimo wszystko dodatkowe punkty, traktuje to jako "kropke nad i", chce to sprobowac zrobic, tez w ramach challenge, na ile jestem w stanie to ogarnac. Z matematyki juz sobie zamowilem materialy, kupilem kurs eTrapez oraz zbior zadan WS Omega. Chcialbym tez ogarnac cos do fizyki, podobnie jak z matma - maksymalnie jeden podrecznik/vademekum + jeden zbior - tutaj prawdopodobnie postawie rowniez na zbior WS Omega (A.Ortyl - zbior zadan maturalnych), ale nie mam pojecia z czego sie uczyc, zeby zmaksymalizowac efekty. Myslalem nad jakims vademekum, np.vademekum Teraz Matura - Nowa Era. Co sadzicie? A moze jakies inne dobre vademekum, ktore da mi teoretyczna wiedze? W zbiorze zadan Ortyla jest ponad 700 zadan z poprzednich matur wiec mysle, ze na 20-30, moze nawet 40% jestem w stanie to napisac - kazde 10% to dodatkowe 3 punkty w rekrutacji. Dodam, ze pisalem kiedys mature z chemii i nadal pamietam sporo z takich zagadnien jak budowa atomu czy podstawy licealnej mechaniki kwantowej wiec tego pewnie nawet nie bede przerabial.

Prosze o podpowiedz, pozdrawiam!
ODPOWIEDZ