Programowanie w kalkulatorze graficznym

wodzoo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 7 lis 2004, o 17:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Programowanie w kalkulatorze graficznym

Post autor: wodzoo »

Witam,

zakłądałem już kiedyś temat o kalkulatorze graficznym i został on przeniesiony do działu informatyka, nie wiem czy zostałem wtedy dorbze zrozumiany, niemniej tym razem prosze by temat pozostał w dziale matematyka

prosze o pomoc przy programowaniu na kalkulatorze graficznym )

za zadanie mam napisać program zawierający funkcję IF oraz zapętlenie (z tego co zrozumiałem chodzi o kilkukrotne powtarzanie tego samego działania dopóki dana liczba nie spełni wymagań) a także podprogram (żeby w "programie a" była możliwość użycia wyniku z "programu b")

zdaje sobie sprawe że ciężko będzie to tu opisać ale jakby komuś sie chciało byłbym niezmiernie wdzięczny albo jeszcze lepiej gdyby miał jakiegoś skana "krok po kroku" jak coś takiego zrobić

jeszcze żeby to było w miare krótkie bo ja mam to zdawać z pamięci

to tyle wymagań, mam nadzieje że nie odstraszyłem wszystkich potencjalnych ludzi ratujących mi życie

baaardzo licze na Waszą pomoc

(i sorki za z lekka chaotyczny post ale powoli popadam w obłęd )[/b]
Awatar użytkownika
DEXiu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1174
Rejestracja: 17 lut 2005, o 17:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jaworzno
Pomógł: 69 razy

Programowanie w kalkulatorze graficznym

Post autor: DEXiu »

A czemu to akurat musi być program do kalkulatora graficznego? A nie może być zwykły algorytm albo w jakimś bardziej "ludzkim" języku programowania niż jakieś kalkulatorowe formułki, skoro masz to zdawać ustnie?
wodzoo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 7 lis 2004, o 17:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Programowanie w kalkulatorze graficznym

Post autor: wodzoo »

z pamięci nie znaczy ustnie

niestety musze to napisać na tym kalkulatorze tyle że bez żadnych notatek pomocniczych
ODPOWIEDZ