Dwa zadania z Assemblera

Fristajler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 9 sty 2008, o 12:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4 razy

Dwa zadania z Assemblera

Post autor: Fristajler »

Witam. Potrzebuję pilnie dwóch programików z Assemblera. Jeden ma wypisać na całym ekranie wielkości 80x25 duże litery A białe na czarnym tle, a drugi ma zapełnić cały ekran wielkości 25x80 białymi znakami ASCII na czarnym tle z tym, że po 255 znaku ma się zmieniać kolor tych znaków. Byłbym bardzo, ale to bardzo wdzięczny za napisanie czegoś takiego. Zależy mi bardzo. Musze to mieć na za tydzień ;/
Xitami

Dwa zadania z Assemblera

Post autor: Xitami »

Ciekawe czy inżynierowie, np. budujący mosty, pamiętając, że zaliczenia zdobywali w internecie prosili o rozwiązywanie swoich bieżących problemów na forach dyskusyjnych. Np. "wiecie buduję most, nazwą go Tacoma Narrows, wie ktoś jak go zrobić?"
Fristajler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 9 sty 2008, o 12:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4 razy

Dwa zadania z Assemblera

Post autor: Fristajler »

Xitami pisze:Ciekawe czy inżynierowie, np. budujący mosty, pamiętając, że zaliczenia zdobywali w internecie prosili o rozwiązywanie swoich bieżących problemów na forach dyskusyjnych. Np. "wiecie buduję most, nazwą go Tacoma Narrows, wie ktoś jak go zrobić?"
Drwij sobie drwij. Być może byli zdolni, a ja zolny nie jestem. Może dlatego ...
Xitami

Dwa zadania z Assemblera

Post autor: Xitami »

a powiedz co wiesz/co możesz robić
znasz/możesz ustalić adres ekranu i piszesz bezpośrednio
czy też
znasz BIOS i tylko tak możesz
czy też
znasz DOS, przerwanie 21

a tak w ogóle to ma być na nintendo?
spec_u
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 17 lis 2007, o 18:45
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 1 raz

Dwa zadania z Assemblera

Post autor: spec_u »

Xitami jak nie chcesz pomóc to po co komentujesz ? Chcesz pokazać jaki jetseś fajny i inteligentny ?

Btw [url=http://skowi_magik.republika.pl/]polecam ten kurs[/url] : )
ODPOWIEDZ