gartka dla fanów C --> do napisania program

Brzez
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2007, o 20:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

gartka dla fanów C --> do napisania program

Post autor: Brzez »

Zaprojektować w orientacji UML i napisać kod programu pozwalającego na zapisywanie i udostępnianie danych o działalności firmy produkującej plastikowe pojemniki. Program powienien pozwolić na przechowywanie i udostępnianie informacji o ilości pojemników danego rodzaju przechowywanych w magazynie. Powinien on również pozwolić na przechowywanie informacji o rodzaju pojemników zamówionych przez klientów firmy.

Szczerze mówiąc nie mam za bardzo pojęcia jak sie za to zabrac, jesli ktos moze napisac dla mnie ten program i mniej wiecej go objaśnić bede bardzo wdzieczny.

Pomocy inżynierowie!
Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

gartka dla fanów C --> do napisania program

Post autor: Undre »

O lol ... tak spytam - wiesz ile to roboty ? Imo takiego altruisty, ktory by ci to zrobil na cito raczej nie znajdziesz, proponowalbym w ogloszenia komercyjne dac, moze ktos sie odplatnie zgodzi. Warto by tez sprecyzowac dokladniej o co chodzi - pomijajac ze w zyciu nie korzystalem z UML, widze ze zaledwie wspominasz o jakichs pojemnikach, jakims magazynie ... im lepiej zilustrujesz problem tym latwiej bedzie sie polapac co i jak ma byc zrobione od strony informatycznej. Poza tym przydaloby sie tez wiedziec, czy wystarczy jak to bedzie aplikacja konsolowa, czy oczekujesz tez GUI
Brzez
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2007, o 20:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

gartka dla fanów C --> do napisania program

Post autor: Brzez »

Napisalem polecenie takie jakie otrzymałem od wykładowcy... Nie wiem jak sie za to zabrac dlatego prosze o pomoc ludzi mądrzejszych ode mnie (przynajmniej w tej kwestii;) Nic wiecej nie potrafie powiedziec na temat tego zadania... Mimo wszystko prosze POMOC
Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

gartka dla fanów C --> do napisania program

Post autor: Undre »

Domyslam sie ze to zadanie w ramach laboratorium jakiegos - masz do tego wyklady ? Jestem ciekaw w oparciu o jaka wiedze macie takie zadanie
Brzez
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2007, o 20:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

gartka dla fanów C --> do napisania program

Post autor: Brzez »

mam to zrobic w oparciu o wiedze z wykładu, przedmiot nazywa sie 'programowanie obiektowe'. A skąd wziąc materialy pomocne do zrobienia tego zadania to nie wiem, ale gdzies mi śmignęła przed oczami ksiązka ANSI C czy cos takiego...
Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

gartka dla fanów C --> do napisania program

Post autor: Undre »

No to olśnię Cię w jednej kwestii - programowanie obiektowe to może tyczyć się C++ ale na pewno nie ANSI C ...
Brzez
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2007, o 20:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

gartka dla fanów C --> do napisania program

Post autor: Brzez »

napisalem wczesniej ze nie mam za bardzo pojęcia na temat C ani tymbardziej C++, gdybym mial, nie prosiłbym o pomoc... Moze jednak znajdzie sie ktoś kto zlituje sie nad ofiarą programowania obiektowego:D
ODPOWIEDZ