infa na AGH

rObO87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 588
Rejestracja: 16 sty 2005, o 20:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 4 razy

infa na AGH

Post autor: rObO87 »

Z matmy jestem przeciętny, programowania się staram uczyć, umiem wszystko to co na infie się nauczę jestem ambitny. Czy mam szansę na studiowanie informatyki na AGH i ukończenie tej szkoly?
Awatar użytkownika
dem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 596
Rejestracja: 5 sty 2005, o 21:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów
Pomógł: 17 razy

infa na AGH

Post autor: dem »

Najpierw sobie zadaj pytanie czy potrafił byś rozwiązać test z matmy na AGH bo tam nie wystarczy być przeciętnym tam trzeba być dobrym.
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

infa na AGH

Post autor: Zlodiej »

No jak ktoś chodził na kółka to spoko zda ... kongruencje były brane napewno na każdym kółku matematycznym ...

A co do dostania sie to najlepszym sposobem jest jakaś olimpiada albo jakiś konkurs gdzie mozna dostać index ...

Z moich znajomych kilka osob idzie na AGH ... nie są oni najlepszi aczkolwiek ponad przecietnosc ... przynajmniej z infy ...

A i jeśli opierasz sie tylko na tym co jest w szkole na lekcjach to nie licz na wiele ... musisz sam robić dużo ponad ... Spróbuj jeśli cuzjesz ze potrafisz ... Jak już się dostaniesz to powinieneś sie utrzymać jeśli masz głowe to tych spraw tzn, jesli matma i infa nie przychodzą tobie z wielkim trudem ... reszta to już zalezy od ciebie ile sie bedziesz na studiach uczył ...
marshal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1179
Rejestracja: 21 cze 2004, o 00:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: krk
Pomógł: 9 razy

infa na AGH

Post autor: marshal »

i przygotuj sie na sajgon z fizyka
jesli jej nie trawisz to mozesz poleciec z gwizdem
ODPOWIEDZ