Informatyka nastudiach

kowik

Informatyka nastudiach

Post autor: kowik »

Mam zamiar wybrac sie na studia informatyczne i mam dylemat, mianowicie musze wybrac specjalizacje. Do wyboru mam inzynierie komputerowa lub inzynierie oprogramowania.
Co wybrac?
sdfg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 15 lut 2005, o 19:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska

Informatyka nastudiach

Post autor: sdfg »

Witam!

A co Ciebie bardziej interesuje?
Znajdz rozklad zajec obu specjalizacji, popatrz na przedmioty i zastanow, ktore sa lepsze (dla Ciebie).
Sam musisz sobie odpowiedziec na to pytanie, nikt przeciez nie bedzie Ciebie prowadzil za raczke
marlon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 24 gru 2004, o 20:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: azerbejdzan

Informatyka nastudiach

Post autor: marlon »

a na jaka uczelnie mas zamiar sie udac??
wiola_pachla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 2 gru 2004, o 21:05
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Tomaszów Lub.

Informatyka nastudiach

Post autor: wiola_pachla »

Jeśli masz dopiero zamiar wybrać sie na studia to nie ważne co teraz wybierzesz. Dopiero później zorientujesz sie co tak na prawde Cie interesuje.Narazie to nie dziwue Ci sie dlaczego nie wiesz bo ja również studiuje informe i też nie wiedziałam. Ale z biegiem czasu przekonasz się co będziesz chciał wybrać. A teraz to wybierz cokolwiek , i tak później wybiera się spaecjalizacje.

Pozdrawiam
kresh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 1 mar 2005, o 22:57
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Częstochowa

Informatyka nastudiach

Post autor: kresh »

Zależy co Cię kręci inzynieria komputerów to bankowo coś ze sprzętem, natomiast ja jestem na programowaniu i jest super, tyle że mnóstwo matematyki Ale programiki też piszemy. Ja polecam programowanie bo to daje olbrzymie mozliwości na przyszłość. Trzeba jednak zdecydować się na konkretny język i uczyć się go samemu, gdyż na wykładach (przynajmniej u mnie) niektóre rzeczy są jedynie sygnalizowane. Aby zostać dobrym programistą trzeba się rozwijac samemu i pisać, pisać i jeszcze raz pisać programy

Pozdawiam!
ODPOWIEDZ