Jak otworzyć te pliki

Tomasz.S

Jak otworzyć te pliki

Post autor: Tomasz.S »

Mam pliki filmowe o rozszerzeniach BUP IFO VOB
Jak je otworzyć?

Dziękuje[/fade]
SoD
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 3 lis 2004, o 18:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: L-ca

Jak otworzyć te pliki

Post autor: SoD »

A probowales jakimis zwyklymi odtwarzaczami plikow filmowych? Bo czasami typy plikow nie sa skojarzone z programem, a jednak ten program potrafi je uruchomic.
marlon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 24 gru 2004, o 20:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: azerbejdzan

Jak otworzyć te pliki

Post autor: marlon »

spruboj wpisac "

Kod: Zaznacz cały

http://www.google.pl
" (koniecznie metoda bezwzrokowa, 10-palcowa),
a nastepnie korzystajac ze swojej sily zen, wpisujac ".bup", jesli wszystko zrobiles
jak bozia przykazala to powinno wyjsc cos takiego:



mnie to zajelo jakies 4,12 sekund, mam nadzieje ze do jutra ci sie uda

----
litosci ludzie jak mozna pytac o tak banalne rzeczy, no ale widocznie sam sens istnienia tzw. wyszukiwarek juz nie wystarcza do tak skomplikowanych problemow...

Prosze.
Pikaczu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 133
Rejestracja: 2 paź 2004, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Krakau
Pomógł: 5 razy

Jak otworzyć te pliki

Post autor: Pikaczu »

marlon pisze:spruboj wpisac "

Kod: Zaznacz cały

http://www.google.pl
" (koniecznie metoda bezwzrokowa, 10-palcowa),
A co się stanie jak ktoś wpisze wzrokowo i nie 10-palcową metodą, którą z pewnością całkiem niedawno z trudem opanowałeś i możesz się tym teraz już chwalić przy każdej okazji?
marlon pisze:mnie to zajelo jakies 4,12 sekund


Kurcze, szkoda, ze cię nie znam osobiście, bo tak jak komuś opowiem to nie uwierzą...
marlon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 24 gru 2004, o 20:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: azerbejdzan

Jak otworzyć te pliki

Post autor: marlon »

Pikaczu pisze: Kurcze, szkoda, ze cię nie znam osobiście, bo tak jak komuś opowiem to nie uwierzą...
szkoda??.. raczej.. ciesz sie, ze mnie nie znasz osobiscie..

btw. no ok moze z ta 10-palcowa przesadzilem, 9-palcowa + male zerkanie lewym okiem powinno wystarczyc
Gambit
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 123
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 2 razy

Jak otworzyć te pliki

Post autor: Gambit »

Pikaczu do czego Ty bijesz? marlon ma rację, trzeba tępić leni.
marshal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1179
Rejestracja: 21 cze 2004, o 00:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: krk
Pomógł: 9 razy

Jak otworzyć te pliki

Post autor: marshal »

po to jest forum zeby moc tam szukac informacji
a na forum obowiazuje cos takiego jak netykieta i zarowno dotyczy ona pytajacych jak i odpowiadajacych
jezeli ktos nie umie powstrzymac sie od zlosliwosci to niech juz lepiej nic nie pisze...
Dave
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 656
Rejestracja: 14 lip 2004, o 14:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: polska
Podziękował: 16 razy

Jak otworzyć te pliki

Post autor: Dave »

Dokladnie google nie jest absolutnym zrodlem wiedzy, forum jest kolejnym z dostepnych mozliwosci dowiedzenia sie czegos a dla usera chwala ze wybral forum by zapytac w poscie niz googlowac

Po to jest forum marlonie, zgadzam sie z marshalem
Gambit
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 123
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 2 razy

Jak otworzyć te pliki

Post autor: Gambit »

LOL niespodziewałem się takiej niekompetencji u admina. Pokaż mi netykietę w której nie jest wspomniane o tym, że najpierw trzeba szukać samemu, a potem zadawać pytania. Polecam poczytać:

Kod: Zaznacz cały

http://rtfm.killfile.pl/
, a w szczególności sekcję

Kod: Zaznacz cały

http://rtfm.killfile.pl/#zanim
.
marshal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1179
Rejestracja: 21 cze 2004, o 00:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: krk
Pomógł: 9 razy

Jak otworzyć te pliki

Post autor: marshal »

po pierwsze nie podwazaj moich kompetencji po drugie dobrze znam netykiete i nie musisz mi ja tu machac przed oczami
po trzecie nie masz dowodow ze nie szukal po czwarte nie kazdy umie skutecznie szukac po piate wez sobie na wstrzymanie po szoste amen
Gambit
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 123
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 2 razy

Jak otworzyć te pliki

Post autor: Gambit »

marshal pisze:po pierwsze nie podwazaj moich kompetencji po drugie dobrze znam netykiete i nie musisz mi ja tu machac przed oczami
po trzecie nie masz dowodow ze nie szukal po czwarte nie kazdy umie skutecznie szukac po piate wez sobie na wstrzymanie po szoste amen
LOL Sam chyba nie wierzysz w to co piszesz... "po trzecie nie masz dowodow ze nie szukal"... LOL
Awatar użytkownika
Tomasz B
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 1 lis 2004, o 21:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik

Jak otworzyć te pliki

Post autor: Tomasz B »

TomaszS. - Na płycie DVD włożonej do komputerowego napędu widać sporo plików o rozszerzeniach - IFO, VOB czy BUP, czym te pliki są ? :





W plikach .vob zapisane są sekwencje wideo dla DVD. do otworzenia filmu możesz użyć np. PowerDVD czy WinDVD...

Jeżeli chciałbyś zobaczyć film w standardowych odtwarzaczach ściągnij Program ten służy do przerabiania filmów z formatu DVD do AVI,VCD,SVCD. Konwertuje też AVI do VCD, oraz SVCD z możlwością wklejenia napisów do filmu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
marlon pisze:spruboj wpisac "

Kod: Zaznacz cały

http://www.google.pl
" (koniecznie metoda bezwzrokowa, 10-palcowa),
a nastepnie korzystajac ze swojej sily zen, wpisujac ".bup", jesli wszystko zrobiles
jak bozia przykazala to powinno wyjsc cos takiego:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=.bup&lr=

mnie to zajelo jakies 4,12 sekund, mam nadzieje ze do jutra ci sie uda
Rzeczywście zarówno Ty jak Gambit i inni pomogliście Tomaszowi S...
Nawiązując do Twojej wypowiedzi marlonie to zauważ że link który podałeś niewiele rozwiązuje problem, pewnie nawet nie przejrzałeś stron które Ci sie wyświetliły. Macie jakieś "ale" piszcie na pw i sie możecie kłócić do woli. Nie potraficie pomóc to nie piszcie swoich zbędnych komentarzy. Nie każdy musi się znać tak doskonale na komputerach jak Wy...

-------------------------------------------------------------------------------------------


Pozdrawiam
Gambit
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 123
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 2 razy

Jak otworzyć te pliki

Post autor: Gambit »

tomasz_b pisze:
Rzeczywście zarówno Ty jak Gambit i inni pomogliście Tomaszowi S...
Nawiązując do Twojej wypowiedzi marlonie to zuważ że link który podałeś niewiele rozwiązuje problem, pewnie nawet nie przejżałeś stron które Ci sie wyświetliły. Macie jakieś "ale" piszcie na pw i sie możecie kłócić do woli. Nie potraficie pomóc to nie piszcie swoich zbędnych komenatrzy. Nie każdy musi się znać tak doskonale na komputerach jak Wy...
Nie sprawdzałem link'a podanego przez marlon'a... co nieznaczy, że trudno znaleść informacje o tych plikach. Wystarczy wpisać nazwy pozostałych dwóch:

bądź precyzyjniej


A wracając do tego, że to co napisałem mu nie pomaga: Najlepsza ochrona przed kpinami to postępowanie zgodnie z netykietą. Następnym razem Tomasz.S może nie trafić na takie wyrozumiałe forum... Jeżeli nie obrazi się on teraz z powodu złośliwych komentarzy i weźmie sobie do serca, że google (czy inna dobra wyszukiwarka) to pierwsze źródło informacji, to mu pójdzie tylko na dobre, nie sądzisz?
marlon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 24 gru 2004, o 20:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: azerbejdzan

Jak otworzyć te pliki

Post autor: marlon »

..i wlsnie o to mi chodzi.. zeby pytanie na forum bylo ostatecznoscia, bo inaczej bedziecie miec zalew lamerii no chyba ze o to wam chodzi. Uwiezcie ludzie jesli ktos nie potrafi znalezc prostej rzeczy i jeszcze "chwali" sie tym na forum, to dalsza wymiana informacji pozostanie na poziomie "rozmow w toku"..
Awatar użytkownika
Tomasz B
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 1 lis 2004, o 21:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik

Jak otworzyć te pliki

Post autor: Tomasz B »

Z jednej strony tak...

A z drugiej strony należy wziąść pod uwagę że zadane pytanie nie każdemu może wydawać się proste, i jeżeli ktoś się nie orientruje w tej dziedzinie to wyniki jakie może znaleść w google nie zawsze mu wszystko jasno przedstawią. Poza tym warto wziąść pod uwagę że nazwa użytkownika TomaszS. niewiele nam mówi - może to być 10 latek jak również 50-60 letnio osoba która co dopiero weszła w świat informatyki. Poza tym pytanie nie było wcale głupie typu "Jak mam sie włamać do kumpla" czy jak "schakować www" dlatego czasami warto pomóc do czego zachęcam, gdyż weźmy pod uwage że różni są ludzie i nie na wszystkim się znają, a chcieli by uzyskac pomoc.

No to tyle

pozdro
Zablokowany