[C] Najczęściej występujące słowa (Drzewo)

JaneKow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2014, o 18:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pustelnia

[C] Najczęściej występujące słowa (Drzewo)

Post autor: JaneKow »

Napisz w języku C program, który:
1. Czyta standardowe wejście i wyodrębnia w nim słowa, przy czym słowo to ciąg liter.
2. Zlicza ile razy każde słowo wystąpiło w standardowym wejściu
(wcześniej zamienia w słowie małe litery na wielkie).
3. Drukuje zadaną liczbę najczęściej występujących słów wraz z informacją ile razy wystąpiły
(jeśli nie podano jako parametr uruchomienia programu zadanej liczby, należy przyjąć wartość 100).
Wczytane słowa i liczniki wystąpień przechowuj w uporządkowanym drzewie z alfabetycznym porządkiem na słowach.
Na koniec działania programu nie zapomnij zwolnić całą strukturę drzewa.
Wczytane słowa i liczniki wystąpień przechowuj w uporządkowanym drzewie z alfabetycznym porządkiem na słowach. Na koniec działania programu nie zapomnij zwolnić całą strukturę drzewa.

//Do testowania programu można użyć którejś z darmowych książek dostępnych w projekcie . Przykładowe wyniki dla (4.2 MB) zamieszczono w pliku [url=https://dl.dropboxusercontent.com/u/22832800/repo/12568.txt]12568.txt[/url] (185 KB) zawierającym 12568 słów i częstości ich występowania.
tomkoder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 75
Rejestracja: 8 gru 2013, o 12:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 19 razy

[C] Najczęściej występujące słowa (Drzewo)

Post autor: tomkoder »

No ale czego Ty właściwie oczekujesz?

Jak nie wiesz czegoś konkretnego jak zrobić to napisz z czym masz problem może Ci ktoś pomoże albo doradzi.

Natomiast jeśli oczekujesz że ktoś ten program napisze i Ci go tu wklei to chyba masz małe szanse na doczekanie.
Ja np. (i zapewne wielu innych tutaj obecnych) mógłbym to zrobić tylko nie chce mi się tracić swojego czasu żeby robić komuś zaliczenia w ramach wolontariatu.

No chyba że chcesz to zlecić za pieniądze ale wtedy lepszy byłby dział typu "Komercyjne ogłoszenia".
I wtedy mogę zrobić całe zadanie możesz do mnie napisać na PW to może się dogadamy
JaneKow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2014, o 18:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pustelnia

[C] Najczęściej występujące słowa (Drzewo)

Post autor: JaneKow »

Zapis wczytanych słów do drzewa. A jeszcze konkretniej wypełnianie nowych liści/gałęzi, bo mam błąd:
[Warning] passing arg 1 of `add_tree' from incompatible pointer type
tomkoder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 75
Rejestracja: 8 gru 2013, o 12:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Pomógł: 19 razy

[C] Najczęściej występujące słowa (Drzewo)

Post autor: tomkoder »

No tak, ten post wyjaśnił równie wiele co poprzedni.
Ale niech będzie - jaka dokładność taka odpowiedź - podejrzewam problem ze wskaźnikiem.
ODPOWIEDZ