kurs c++

niewiadomo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 119
Rejestracja: 17 paź 2006, o 17:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z nikąd
Podziękował: 7 razy

kurs c++

Post autor: niewiadomo »

może znacie jakiś dobry, zgranie napisany kurs c++. Tylko żeby zawierał dużo treści i był dokończony. Z góry dzieki!
Rafal88K
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 311
Rejestracja: 15 mar 2007, o 16:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 28 razy
Pomógł: 54 razy

kurs c++

Post autor: Rafal88K »

Moim zdaniem 2 najlepsze kursy:

Kod: Zaznacz cały

http://www.edu.godula.com/


Polecam również książkę "Symfonia C++"
mempty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 1 mar 2007, o 16:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Graboszyce

kurs c++

Post autor: mempty »

Ja osobiscie polecam Znajdziesz tam kurs C++ dla początkujących ktory jest "dokonczony". Rowniez polecam "Symfonia C++" J. Grębosza, naprawde swietna ksiązka. Ale jak chcesz sie uczyc z tej ksiazki to jakies podstawy musisz miec. Ponoc najlepsza jest "Thinking in C++" Bruce Eckel ale uwazam ze nie jest dobra dla zupełnie poczatkujacego.
Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

kurs c++

Post autor: Undre »

Symfonia Grębosza .... to już lepiej ściągnij sobie kursik "Od zera do gier kodera" - jak to wklepiesz w Google znajdziesz na pewno odpowiednie PDFy. Na Symfonię po prostu szkoda kasy, chyba że nielegalny download z netu albo z biblioteki da się pożyczyć.
adek05
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: 3 kwie 2007, o 18:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Biała Podlaska
Podziękował: 12 razy
Pomógł: 68 razy

kurs c++

Post autor: adek05 »

IMHO na tak dobrą książkę jak Symfonia C++ nigdy nie szkoda kasy. Nie da się nauczyć języka czytając tylko kursy na komputerze. Książka daje Ci niezależność.
Rafal88K
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 311
Rejestracja: 15 mar 2007, o 16:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 28 razy
Pomógł: 54 razy

kurs c++

Post autor: Rafal88K »

Zgadzam się, że na taką książkę jak Symfonia nie szkoda kasy, ale z Megatutorial nauczysz się tyle samo, a nawet więcej bo masz szablony a Pan Grębosz opisuje szablony dopiero w Pasji.

Więc lepiej na początku ściągnij sobie "Od zera do gier kodera" i zobacz czy Ci pasuje, jeżeli tak to śmiało z tego możesz się uczyć i nie kupować Symfonii.
Awatar użytkownika
max
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3306
Rejestracja: 10 gru 2005, o 17:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lebendigentanz
Podziękował: 37 razy
Pomógł: 778 razy

kurs c++

Post autor: max »

hmm, tylko jest jeden mały problem, bo z tego co pamiętam ten tutorial jest pisany pod VC++, więc nie jest zgodny ze standardem ISO C++.
Symfonia jest bardzo przyjazna człowiekowi, który z programowaniem nie miał dotychczas zbyt wiele wspólnego... myślę, żę opinia jakoby była niewarta zakupu jest lekko przesadzona, ale być może nie jestem obiektywny, bo sam się z niej uczyłem podstaw c++.
ODPOWIEDZ