[Bazy danych] Przechowywanie zdarzeń

Maciek55
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 24 lis 2008, o 17:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 26 razy

[Bazy danych] Przechowywanie zdarzeń

Post autor: Maciek55 »

Dopiero raczkuję w tworzeniu i administrowaniu bazami danych , chciałbym aby ktoś z forumowiczów pomógł mi podpowiadając jak skonstruować bazę danych w której były by zgromadzone zdarzenia :np Jan Kowalski 13 lipca był na meczu Cracowia-Hutnik, 16 sierpnia poszedł na basen, 21 września wziął udział w maratonie.
Bogdan Nowak 11 stycznia byL na meczu siatkówki Anwil-Stal , 30 marca brał udział jako zawodnik w mitingu lekkoatletycznym 18 maja grał na korcie tenisowym . Artur Malinowski na zawodach we Wrocławiu zajął 5te miejsce w turnieju szachowym, w lipcu na turnieju brydza sportowego w Stambule zajął 3cie miejsce.... i tak dalej ... być może że jest to jakieś proste ale dla mnie początkującego jest to jak zdobycie Hamalajów . Podpowiedzcie jak ja zaprojektować ( taką bazę danych) aby fajnie wprowadzało się do niej dane i aby kwerendy były łatwe do zrobienia np: progres uzyskiwanych wyników na treningu?
Ostatnio zmieniony 4 sty 2013, o 18:08 przez Afish, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Staraj się lepiej dobierać nazwy tematów, tak by wskazywały o czym jest treść zadania.
ODPOWIEDZ