Grafika komputerowa: "zaproszenie"

Awatar użytkownika
crack_15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 28 paź 2006, o 13:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z okolic N.Sącza
Podziękował: 13 razy
Pomógł: 2 razy

Grafika komputerowa: "zaproszenie"

Post autor: crack_15 »

Witam!
Mam ogromna prośbe, a mianowicie moja szkoła przyjmie imie JP2 i mam wykonac zaproszenie na tą okazję (dokładniej na wystawę prac: portrety itp.) Zupełnie nie wiem jak się za to zabrac. Tylko prosze nie mieszajcie mnie odrazu z błotem. Grafika komputerowa to dla mnie czarna magia. Zacząłem próbowac cos tworzyc w GIMP-ie, ale jak narazie wiem jak narysowac prostokat itp. Przynjmniej miesiąc nauki, a termin tej pracy mam za tydzien. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc stworzyc takie zaproszenie np. w GIMP-ie czy Corel-u to byłbym ogromnie wdzięczny...
Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

Grafika komputerowa: "zaproszenie"

Post autor: Undre »

Kursów w necie do takowego Gimpa znajdziesz raczej sporo, sądzę, że jak będziesz siedział 5h dziennie w tym programie to w tydzień coś wyczarujesz, może nie będzie to miażdżący szczyt wykorzystania programu, ale powinno starczyć. Zacznij coś robić, wrzuć potem link do tego co będziesz już częściowo mieć, może ktoś ci doda potem kilka efektów, z którymi nie będziesz sobie w stanie poradzić ... choć nie wiem, czy ktoś tutaj GIMPuje. Ja sam w wolnych chwilach ( których i tak mam coś za mało ) odpalam sobie Photoshopa, ale też w nim za dużo nie potrafię na razie ;P
Awatar użytkownika
crack_15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 28 paź 2006, o 13:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z okolic N.Sącza
Podziękował: 13 razy
Pomógł: 2 razy

Grafika komputerowa: "zaproszenie"

Post autor: crack_15 »

Tak miałes rację już coś ten program pomału rozgryzam. Jak narazie to straszna amatorszczyzna ale juz cos zrobiłem http://demise_15.republika.pl/wypociny.html Bardzo prosze o jakieś uwagi. Jesli ktos mialby pomysł na jakies logo szkoły (coś prostego, bo ja chyba zabardzo przykombinowałem) to proszę o kontakt. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
ODPOWIEDZ