Konie Trojańskie - zabawa

Hlopcyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 5 gru 2004, o 21:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Racibórz

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: Hlopcyk »

Próbował się ktoś z Was bawić w konie trojańskie? Ja próbowałem ale jakoś mi to nie wyszło. Powiedzcie czy fajna była zabawa?
arigo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 852
Rejestracja: 23 paź 2004, o 10:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Pomógł: 28 razy

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: arigo »

napisz swojego to bedzie dzialac
Hlopcyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 5 gru 2004, o 21:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Racibórz

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: Hlopcyk »

To miała być ironia?
arigo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 852
Rejestracja: 23 paź 2004, o 10:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Pomógł: 28 razy

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: arigo »

nie wiem jak zabawa trojanami napisanymi przez kogos innego moze byc fajna....
Hetacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: 13 paź 2004, o 13:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komorow k/Warszawy

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: Hetacz »

ano może. Jak ktoś cie wnerwił to mu wsuwasz i wysuwasz CD i blokujesz ctrl+alt+delete i jest fajnie. A jutro kolo ci mówi że mu sie komp zepsuł i nic nie działa i jest zdenerwowany itd itp i to jest fajne
arigo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 852
Rejestracja: 23 paź 2004, o 10:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Pomógł: 28 razy

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: arigo »

Hetacz pisze:ano może. Jak ktoś cie wnerwił to mu wsuwasz i wysuwasz CD i blokujesz ctrl+alt+delete i jest fajnie. A jutro kolo ci mówi że mu sie komp zepsuł i nic nie działa i jest zdenerwowany itd itp i to jest fajne
i wtedy czujesz sie wielki ze potrafiles kliknac pare razy myszka i zaszpanowac ze umiesz odpalic aplikacje pisane przez kogos nawet nie rozumiejac jak one dzialaja
Awatar użytkownika
Tomasz Rużycki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2970
Rejestracja: 8 paź 2004, o 17:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów/Kraków
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 293 razy

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: Tomasz Rużycki »

Hetacz: To co mówisz jest żałosne.... Bawić się czyimś CD-ROMem... Lol... Co w tym interesującego? Bo ja nic takowego nie dostrzegam ;/ Gdybyś sam był autorem 'programików' typu Netbus czy Prosiak to jeszcze... Moim zdaniem nie masz powodów do 'ohów' i 'ahów' ....

Pozdrawiam,
--
Tomasz Rużycki
Awatar użytkownika
Tomasz B
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 1 lis 2004, o 21:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: Tomasz B »

Typowe dla 13-latków zabawa popularnym trojanami...I jeszcze sie potem nazywają hakierami... buhehehe...

Można by tu teraz pisać mnóstwo rzeczy, od czego zacząć ...

A pozatym uważam - napisanie własnego trojana w celu sprawdzenia się, testowanie go na własnym sprzęcie itp. daje o wiele większą satysfacje niż podesłanie go komuś i narobienie mu szumu...

Beznadzieja !!
Gambit
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 123
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 2 razy

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: Gambit »

LOL. To Wy jesteście żałośni. Nie mówie, że to co robi Hetacz jest powodem do zachwytów, ale Wasza argumentacja jest żałosna do bólu. Wy pewnie korzystacie z OS'ów, przeglądarek itd., które sami napisaliście (za pomocą kodu binarnego, lub języków programowania, które sami stworzyliście).
arigo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 852
Rejestracja: 23 paź 2004, o 10:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Pomógł: 28 razy

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: arigo »

Gambit pisze:LOL. To Wy jestescie zal/osni. Nie mówie, ze to co robi Hetacz jest powodem do zachwytów, ale Wasza argumentacja jest zal/osna do bólu. Wy pewnie korzystacie z OS'ów, przegladarek itd., które sami napisaliscie (za pomoca kodu binarnego, lub jezyków programowania, które sami stworzyliscie).
sugerujesz ze tworcze pisanie swoich programow jest zle ???? ciekawa teza

pozatym chcialbym Ci powiedziec ze korzystamy ze swego softu fx. wlasnie testuje mojego web browsera
Awatar użytkownika
Tomasz B
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 1 lis 2004, o 21:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: Tomasz B »

Gambit pisze:LOL. To Wy jesteście żałośni. Nie mówie, że to co robi Hetacz jest powodem do zachwytów, ale Wasza argumentacja jest żałosna do bólu. Wy pewnie korzystacie z OS'ów, przeglądarek itd., które sami napisaliście (za pomocą kodu binarnego, lub języków programowania, które sami stworzyliście).
nie rozumisz że napisalem w WIELKIM skórcie to co myśle? Co mam napisać cały wykład o tym co jest dobre a co złe, co powienien robić "haker" a co nie ??

po prostu źle i koniec dobra zabawa dla małolatów i tyle. Wejdz se na pierwsze lepsze forum (np . haker.com.pl) tam z takich ludzi maja POLEW !!
arigo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 852
Rejestracja: 23 paź 2004, o 10:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Pomógł: 28 razy

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: arigo »

tomasz_b pisze:po prostu zle i koniec dobra zabawa dla mal/olatów i tyle. Wejdz se na pierwsze lepsze forum (np . haker.com.pl) tam z takich ludzi maja POLEW !!
widze bardzo ambitne fora podajesz :)
Awatar użytkownika
Tomasz B
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 1 lis 2004, o 21:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: Tomasz B »

arigo pisze: widze bardzo ambitne fora podajesz
wiem, wiem... arigo uwierz mi...że kiedyś było ambitne...ale te czasy mineły... ale warto poczytać archiwa, naprawde.

p.s. zauważyłem że w [guote] nie wyświetliły się u Ciebie poslkie znaki ??
Jak skonczysz pisać przeglądarke możesz wrzucić linka itp. z checią przetestuje
pozdro
Gambit
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 123
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 2 razy

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: Gambit »

arigo pisze:
Gambit pisze:LOL. To Wy jestescie zal/osni. Nie mówie, ze to co robi Hetacz jest powodem do zachwytów, ale Wasza argumentacja jest zal/osna do bólu. Wy pewnie korzystacie z OS'ów, przegladarek itd., które sami napisaliscie (za pomoca kodu binarnego, lub jezyków programowania, które sami stworzyliscie).
sugerujesz ze tworcze pisanie swoich programow jest zle ???? ciekawa teza
Hahahah... Wskaż miejsce gdzie tak napisałem.
arigo pisze: pozatym chcialbym Ci powiedziec ze korzystamy ze swego softu fx. wlasnie testuje mojego web browsera
Idąc waszym tokiem rozumowania, że wszystko trzeba pisać samemu... API sieciowe z którego korzysta Twoja przeglądarka też sam napisałeś... Po drugie to pewnie z tego Twojego softu będziesz korzystał do końca życia?
tomasz_b pisze: nie rozumisz że napisalem w WIELKIM skórcie to co myśle? Co mam napisać cały wykład o tym co jest dobre a co złe, co powienien robić "haker" a co nie ??


po prostu źle i koniec dobra zabawa dla małolatów i tyle. Wejdz se na pierwsze lepsze forum (np . haker.com.pl) tam z takich ludzi maja POLEW !!
Sorry, ale moja kryształowa kula zawiodła i niestety nie powiedziała mi, że to był "WIELKI skrót Twoich myśli". Pamiętaj o jednym - ja nie bronię tego co zrobił Hetacz, a jedynie naśmiewam się z Waszej argumentacji. Całe te hacker'skie zabawy i filozofia z tym związana mnie nie obchodzą. Przynajmniej jeśli chodzi o hacker'ów-włamywaczy... (W końcu "hacker" to pojęcie dwuznaczne).
arigo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 852
Rejestracja: 23 paź 2004, o 10:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Pomógł: 28 razy

Konie Trojańskie - zabawa

Post autor: arigo »

nie mam czasu sie teraz wdawac w dyskusje z Toba chcesz to zyj w swoim wyidealizowam swiecie automagicznych programow ktore same wszystko robia a sam nie wiesz jak cokolwiek dziala - nikt Ci nie broni chcesz to masz.
tylko ze nie wszystkich taka droga satysfakcjonuje

zeszlismy z tematu - wiec wszelkie dyskuje na PM
ODPOWIEDZ