Strona internetowa

raczka555
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 2 paź 2012, o 11:45
Płeć: Kobieta
Podziękował: 27 razy

Strona internetowa

Post autor: raczka555 »

Witam
jakie trzeba mniej więcej mieć umiejętności by móc prowadzić forum internetowe/własną stronę, to znaczy chodzi o języki programowania czy jak to tam się nazywa:) nie musi być jakieś super hiper, tylko czego się trzeba nauczyć by móc prowadzić zwykła stronę bez żadnych bajerów. Oprócz podstaw html oczywiście
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Strona internetowa

Post autor: miki999 »

Nie znam się na tym, ale chyba niczego nie potrzeba. Są gotowe szablony na fora internetowe i wystarczy z nich skorzystać, chociaż nie wiem, jak wygląda ich edycja.

edit.:
Przykładowo właśnie wygooglowałem:
Awatar użytkownika
spamer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 200
Rejestracja: 1 lip 2012, o 20:36
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 42 razy

Strona internetowa

Post autor: spamer »

php i java bylyby mile widziane, ale do najprostszej nie są potrzebne.
grafika - paint Cię zadowala? :) Można zawsze poszukać darmowych (chyba, że możesz zapłacić, ale wtedy zrobić mogą i całą stronę) szablonów w internecie.
Najprostsza, bez "bajerów" - html, nawet bez painta... Byleby tylko wiedzieć co jest co w szablonie. ;)

Odnośnie for... hm, można znaleźć darmowe silniki (niekoniecznie phpbb (nie znoszę tego!)). Zwykle do tego są skórki, skrypty i tym podobne i nie ma wiele problemów z ich instalacją. Sama obsługa forum to nic trudnego - nie widziałem takiego silnika, który nie miałby łatwego w obsłudze panelu administratora.

Serwer i domena chyba nie nastręcza [teoretycznych] problemów, nie? :)


e: w internecie można też znaleźć style *.css, itp. rzeczy. Powinny być też różne generatory takich i innych rzeczy.
ODPOWIEDZ