Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: Nostry »

kiedyś słyszałem, że podobno jest jakaś strona pod tytułem cracks.am ale nie wiem do czego ona służy i po co ją w ogóle zrobili
Hetacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: 13 paź 2004, o 13:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komorow k/Warszawy

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: Hetacz »

Gambit pisze:
Hetacz pisze:Nie próbowałem. Albo będę korzystać na Linuksie z Galeona, albo na Winshitcie z IE.

A to dlatego, że przyzwyczajiłem się do IE i poprostu z niego nie chcę rezygnować. (MS znowu wygrał)
LOL Tańczysz jak Ci zagrają...
Ale jakoś żyję

Pozatym da się wytrzymać z tym
Karol_Iwan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 8 lis 2004, o 19:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bytów/Pomorze :)
Podziękował: 1 raz

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: Karol_Iwan »

Dzięki Nostry ale nie włacze takiego shitu, z takich stron nie korzystam(bo równiez nie wiem do czego to służy)
pozdro
Gambit
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 123
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 2 razy

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: Gambit »

Karol_Iwan pisze: PS jest jakis crack do opery zeby pozbyc się reklam ??
A i owszem, jest. Możesz go znaleść na każdej stronie z crack'ami. Ja osobiście nie crack'owałem Opery - reklamy to mała cena za taką przeglądarkę :)
Hetacz pisze: Ale jakoś żyję :D

Pozatym da się wytrzymać z tym :D
Nie rozumiem Cię, stary. Co Cię trzyma przy IE? Interfejs użytkownika? Spróbuj

Kod: Zaznacz cały

http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/1.0/win32/pl-PL/Firefox%20Setup%201.0.exe
(5,4MB). Ma on interfejs bardzo podobny do IE. Do tego przy pierwszym uruchomieniu Firefox pyta Cię czy chcesz importować ustawienia z IE (Ulubione itp.), więc migracja napewno nie sprawiłaby Ci problemu. Co zyskasz? M.in.: bezpieczeństwo, szybsze wczytwanie się stron, blokowanie wyskakujących niechcianych okienek, opcjonalnie przeglądanie stron w zakładkach itd. Zresztą jak nie spróbujesz, nigdy nie dowiesz się co tracisz.

EDIT:
BTW nie znam osoby, która po wypróbowaniu innych przeglądarek wróciłaby do IE.
Awatar użytkownika
Tomasz B
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 1 lis 2004, o 21:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: Tomasz B »

no i prosze.. z Avanat Browsera na Mozilla
Luuuz... z IE żadko kiedy korzystałem chyba od 2000 roku jechalem na Operze, potem Mozilla, aktualnie jest Avant Browser i znowu powrót do Mozilli... polecam te wszystkie ;]
Gambit
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 123
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 2 razy

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: Gambit »

tomasz_b pisze:no i prosze.. z Avanat Browsera na Mozilla
Luuuz... z IE żadko kiedy korzystałem chyba od 2000 roku jechalem na Operze, potem Mozilla, aktualnie jest Avant Browser i znowu powrót do Mozilli... polecam te wszystkie ;]
To w końcu Mozilla czy Firefox?
Awatar użytkownika
Tomasz Rużycki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2970
Rejestracja: 8 paź 2004, o 17:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów/Kraków
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 293 razy

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: Tomasz Rużycki »

Firefox się opiera na Mozilli :D Zobacz nazwę -> Mozilla Firefox

Pozdrawiam,
--
Tomasz Rużycki
Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: Nostry »

trochę mi się ramki w tym dziadostwie rozjeżdżają, ale zobaczymy czy ma inne zalety
Gambit
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 123
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 2 razy

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: Gambit »

Tomasz Rużycki pisze:Firefox się opiera na Mozilli :D Zobacz nazwę -> Mozilla Firefox :P
Mozilla to organizacja, która tworzy oprogramowanie Open Source. Z pod jej skrzydeł wyszły dwie przeglądarki Mozilla (suite) - kombajn w którego skład oprócz przeglądarki wchodzą klient mail'a, klient IRC itd. Drugą przeglądarką jest Firefox, który AFAIK został napisany od zera i nie opiera się na niczym Mozilli-kombajna. tomasz_b napisał że wrócił na Mozillę, co większości powinno kojażyć się z Mozilla Suite, a w prawym dolnym rogu posta ma znaczek lisa zamiast T-Rex'a, stąd moje pytanie. (Zobacz znaczki przeglądarek w tym wątku.)
Awatar użytkownika
Tomasz B
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 1 lis 2004, o 21:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: Tomasz B »

Gambit pisze:...Spróbuj

Kod: Zaznacz cały

http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/1.0/win32/pl-PL/Firefox%20Setup%201.0.exe
(5,4MB). Ma on interfejs bardzo podobny do IE....
powaliło mi się troche... to co dałeś w linku mam teraz :] :P
Ostatnio zmieniony 23 gru 2004, o 19:54 przez Tomasz B, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tomasz Rużycki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2970
Rejestracja: 8 paź 2004, o 17:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów/Kraków
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 293 razy

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: Tomasz Rużycki »

Przejrzyj FAQ na oficjalnej stronie. Informacje, które znalazłem:
What is Firefox?

Firefox is a free, open-source web browser for Windows, Linux and Mac OS X and is based on the Mozilla codebase. It is small, fast and easy to use, and offers many advantages over Internet Explorer, such as the ability to block pop-up windows. Read more about the browser at the Firefox
What's the difference between Firefox and Mozilla?

Mozilla (Application Suite, also known as SeaMonkey) is a complete suite of web related applications, such as a browser, a mail/news client, a chat client and much more. Firefox is just a browser, which makes it a better choice if you already have a mail client for example. Also, since Firefox is smaller than the whole Mozilla suite, it's faster and easier to use.

Note, though, that Firefox is not the standalone Mozilla browser. The user interface in Firefox differs from Mozilla in many ways. For example, Firefox has customizable toolbars.
Pozdrawiam,
--
Tomasz Rużycki
Gambit
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 123
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 2 razy

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: Gambit »

Tomasz Rużycki pisze:Przejrzyj FAQ na oficjalnej stronie. Informacje, które znalazłem:
What is Firefox?

Firefox is a free, open-source web browser for Windows, Linux and Mac OS X and is based on the Mozilla codebase. It is small, fast and easy to use, and offers many advantages over Internet Explorer, such as the ability to block pop-up windows. Read more about the browser at the Firefox
Mój błąd. Ale dlatego było "AFAIK".
Tomasz Rużycki pisze:
What's the difference between Firefox and Mozilla?

Mozilla (Application Suite, also known as SeaMonkey) is a complete suite of web related applications, such as a browser, a mail/news client, a chat client and much more. Firefox is just a browser, which makes it a better choice if you already have a mail client for example. Also, since Firefox is smaller than the whole Mozilla suite, it's faster and easier to use.

Note, though, that Firefox is not the standalone Mozilla browser. The user interface in Firefox differs from Mozilla in many ways. For example, Firefox has customizable toolbars.
A to tylko potwierdza to co napisałem - Pytanie do tomasz(a)_b było jak najbardziej trafne.
Mmmkm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 23 cze 2004, o 18:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Śląsk

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: Mmmkm »

Gambit pisze: Szczególnie urzekło mnie to, że strony otwierają się na zakładkach a nie w nowym oknie
Widac, ze nie probowales nigdy nakladki na IE - MyIE. Po zainstalowaniu masz IE dosc podobne do np Opery.

Opera ma swoje plusy - i to nawet wiele, ale ma tez pare bugow. Dwa, ktore mnie niesamowicie wkurzaja: kuleje download przy kiepskim laczu i, drugi, nie wyswietla sie adres strony w pasku adresu przy otwieraniu w nowym oknie (co, jesli strona nie chce sie zaladowac, nie pozwala na uzycie 'odswierz').
Nostry pisze:kiedyś słyszałem, że podobno jest jakaś strona pod tytułem cracks.am ale nie wiem do czego ona służy i po co ją w ogóle zrobili
A nie znasz slynnego hasla kapitana Dżona Mak Lejna ? Astalavista.box.sk (choc on w filmie mowil tylko ta pierwsza czesc ;) )
Gambit
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 123
Rejestracja: 8 wrz 2004, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 2 razy

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: Gambit »

Mmmkm pisze:
Gambit pisze: Szczególnie urzekło mnie to, że strony otwierają się na zakładkach a nie w nowym oknie
Widac, ze nie probowales nigdy nakladki na IE - MyIE. Po zainstalowaniu masz IE dosc podobne do np Opery.
Nie napisałem, że to był jedyny powód dla którego przesiadłem się na Operę.
BTW Użytkownik Oper'y broni IE???
Mmmkm pisze: Opera ma swoje plusy - i to nawet wiele, ale ma tez pare bugow. Dwa, ktore mnie niesamowicie wkurzaja: kuleje download przy kiepskim laczu i, drugi, nie wyswietla sie adres strony w pasku adresu przy otwieraniu w nowym oknie (co, jesli strona nie chce sie zaladowac, nie pozwala na uzycie 'odswierz').
Znasz przeglądarkę bez błędów?
arigo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 852
Rejestracja: 23 paź 2004, o 10:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Pomógł: 28 razy

Internet Explorer - jak Wy możecie tego używać?!?

Post autor: arigo »

links :>
ODPOWIEDZ