w ramach hobby - mały program w turbopasacalu:)

koka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2007, o 10:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jarosław

w ramach hobby - mały program w turbopasacalu:)

Post autor: koka »

Napisz program znajdowania 40 początkowych liczb pierwszych.
Awatar użytkownika
kadiii
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 642
Rejestracja: 20 gru 2005, o 21:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 130 razy

w ramach hobby - mały program w turbopasacalu:)

Post autor: kadiii »

Fajne masz hobby , a jak hobby to na pewno chcesz sobie ten programik napisać sam - większa satysfakcja gwarantowana to przecież nie jest nic trudnego, ale można za to zrobić na parę sposobów co powoduje, że problem staje się (chyba?) ciekwszy. Gdybyś jednak nie mógł wytrzymać bez podpowiedzi to pisz w czym dokładnie tkwi problem - pomożemy.
Pozdrawiam i miłej zabawy
koka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2007, o 10:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jarosław

w ramach hobby - mały program w turbopasacalu:)

Post autor: koka »

hobby dla was;] ja to mam z tym problem, i właśnie o to chodzi, bo jak napisze, że zróbcie mi ten program czy poprosze, to i tak nikt go nie zrobi, dlatego przyjąłem inną taktyke, bo pisalem już na paru forach i albo ktoś usuwa moje posty albo nikt nie odpisauje także wiesz...:/
Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

w ramach hobby - mały program w turbopasacalu:)

Post autor: Undre »

forum n VI, lm M. ~ra, D. ~rów
�plac w miastach starożytnego Rzymu, na którym odbywały się zebrania ludowe, targi, sądy�

przen. �miejsce publicznych wystąpień, przemówień�
Forum międzynarodowe, publiczne, sejmowe.
( kopia definicji z )

Twoje posty są usuwane, bo zapewne łamiesz istniejący na danym forum regulamin.
Nikt nie odpisuje, bo jesteś na moje oko leniem, który nic od siebie nie chce dać w stronę rozwiązania problemu. Chcesz gotowy program, a czemu nawet nie pokażesz owoców swoich prób w stronę jego rozwiązania ? Podług zacytowanej przeze mnie definicji śmiem twierdzić, że forum internetowe nie jest miejscem, w którym jedni chcą, a drudzy dają i bez większych dyskusji wszystko idzie dalej. Ideą jest tutaj chyba dialog i wymiana poglądów. Jaka więc z twojej strony idzie wymiana poglądów, skoro kończysz w zasadzie w 1 poście swoją myśl hasłem "dajcie mi gotowe" ?



Masz tam kod do swojego programu. Czasami korzystanie z Google nie boli. pzdr
ODPOWIEDZ