[Turbo Pascal] Program mający procedury i funkcje

anetaaneta1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 3 lis 2010, o 17:22
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 316 razy
Pomógł: 1 raz

[Turbo Pascal] Program mający procedury i funkcje

Post autor: anetaaneta1 »

Mam na zaliczenie ćwiczeń z informatyki napisać jakiś program w turbo Pascalu w którym mają wystąpić procedury i funkcje. Ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać bo nie było mnie na większośći ćwiczeń z powodu choroby. Także bardzo proszę o pomoc.
Jakby ktoś pisał już jakiś program na zaliczenie. Albo może znajdzie się ktoś kto mi to napisze

Z góry będę BARDZO wdzięczna.
Ostatnio zmieniony 8 sty 2012, o 20:02 przez Afish, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Staraj się lepiej dobierać nazwy tematów, tak by wskazywały o czym jest treść zadania.
szw1710

[Turbo Pascal] Program mający procedury i funkcje

Post autor: szw1710 »

Zadania Ci nikt nie odrobi. Programować i tak się musisz nauczyć. Proponuję ustalić z prowadzącym indywidualny sposób zaliczenia przedmiotu uprzednio pokazując mu zwolnienia lekarskie za czas choroby. Ja tak te rzeczy załatwiam ze swoimi studentami.
anetaaneta1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 3 lis 2010, o 17:22
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 316 razy
Pomógł: 1 raz

[Turbo Pascal] Program mający procedury i funkcje

Post autor: anetaaneta1 »

no właśnie nie za bardzo muszę się nauczyć bo już kończę te ćwiczenia i nie będę mieć już informatyki.
Także bardzo proszę o pomoc
szw1710

[Turbo Pascal] Program mający procedury i funkcje

Post autor: szw1710 »

Są przedłużenia sesji, naprawdę porozmawiaj szczerze z prowadzącym. Czemu się, ludzie, nas tak boicie?

Oczywiście to co piszę nie wyklucza udzielenia Ci pomocy na Forum.
t0m3k__
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2011, o 17:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 8 razy

[Turbo Pascal] Program mający procedury i funkcje

Post autor: t0m3k__ »

Pascal jest na tyle prostym językiem, że bez problemu w jeden wieczór nauczysz pisać się poprawnie proste programy zawierające funkcje i procedury, problemem jest tu jedynie brak chęci.

Pobierz sobie fpc, wpisz w google pascal podstawy i wio. Gwarantuję, że umiejętność programowania w życiu nie przeszkadza.
ODPOWIEDZ